Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia 50rs

Pozdrav ljudi

Pocetnik sam iz novog sada trenutno polazem za A1 pa me zanima kakav motor bih mi neko od vas iskusnijih vozaca preporucio vozio sam par skutera od po 50cc ali sam imao samo jedan kao moj,ne razumem se u popravke motora ali naucicu vremenom,trenutno gledam Peda TEK 125 ili mozda i Peda Pro XT125,takodje se ne razumem ni u opremu za voznju pa ako bi neko mogao da mi da par saveta pomoglo bi mi dosta.

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 953 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Po svemu ovde rečenom, te Pede su dobre ali u 250 varijanti. 125-ice mešana iskustva. E sad, ja baš pre neki dan sreo omladinca na Pedi XT 125 i pitam ga kako služi, kaže prezadovoljan je. Vidi se da se motor vozi stalno ali ne deluje da se raspada ili išta slično. Nisam ni skapirao da je peda dok nisam prišao na dva metra. A i lepo se čuje za to što je, što sam se prijatno iznenadio. Lično mislim da nije loš izbor za prvi motor ako ćeš voditi računa i nećeš je maltretirati tražeći od nje nešto što ona ne može da pruži. Polovni motori u toj klasi kod nas su baš izmaltretirani i po meni mačka u džaku osim ako ne kupuješ motor koji znaš. U svakom slučaju, verujem da ćeš se slatko navozati za te pare.

E sad, neki od Benelija, Zontesa i slično su sigurno bolje i pouzdanije rešenje ali i značajno skuplje. Ovde se sećam bar dva jako lepa iskustva sa njihovim 125icama.

I za kraj, kaži nam nešto o sebi, godine, gabariti, želje, pretenzije, pa će neko moći više da ti kaže.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk





  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia 50rs

imam 19 godina nemam neku preteranu zelju s tim da od malena zelim da vozim motor,visok sam 165 i imam oko 60 kila dosta malo te mi zbog toga treba neki savet u vezi toga.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 953 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

To je odlično, tebe će sve lako da nosi, mlad si pa ćeš sve lako podneti i sebe adaptirati. Jesi li započeo časove vožnje? Na čemu ćeš polagati?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1511 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Pozdrav @elkovic04 i dobro nam dosao.

Sto se opreme tice, kaciga obavezno, pozeljno fullface.

Navikavaj se odmah na rukavice.

Ako pretekne nesto novca mozes i neku jaknu ili neka ti bar bude u planu posle kacige i rukavica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 258 postova
  • Lokacija: Mali Pozarevac,Sopot
  • Motocikl: Suzuki GS 500

Vidi sto se opreme tice,ja sam prvo kupio kompletnu opemu pa motor isto sam pocetnik doduse matori.Znaci obucu,pantalone,jaknu,rukavice kaciga se podrazumeva.Kao sto kolega rece kacigu najbolje fullface

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 539 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Добро нам дошао на форум добре вожње, дружења и забаве :BJB3:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja