Jump to content

Moto Zajednica

Motobike revija, broj 5

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd

E sad sam uzeo Motobike,magazin.nisam ni znao da imate veze sa BJB-om!?da se ne lazemo samo sam ga prelistao.I u ochi mi upada nekoliko stvari

1.Dobro!!!Atraktivna naslovna strana(me i privukla da ga uzmem na kiosku)vrlo!!! vrlo!!! vrlo!!! kvalitetna izrada i zanimljive(aktuelne)teme..mada sadrzaj istih josh nisam prouchio to je na prvo gledanje!!!bravo svaka chast

2.Nije mi se svidelo:od 76strana(racunajuci i korice)15su raznorazni oglasi,kapiram da se ovaj kvalitet slike i papira ne dobija bez para,ali moram da primetim,to mi je bash zasmetalo :D.i mozda bi odnos slike tekstovi mogao biti malo vishe u korist tekstova,slike su vrhunske, (klinci ce poludeti i sigurno ukrasiti svoje sobe posterima i sanjati ih dok ne porastu)ali meni bas zbog svih tih slika kad sam preleteo celu novinu deluje malo kao slikovnica.

 

Idem sad da prochitam tekstove pa se javljam kakvi su utisci,ovo je sve bilo na prvo gledanje!

Uglavnom,svaka chast i samo cepajte!

KO RADI TAJ JE CAR!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

inaèe ima jedna malena greškica na naslovnoj stranici.....cena za SLO je 800 SIT....bez onog a na kraju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Taman sam hteo da kazem to o pravopisnim... Nema veze, napredak je uocljiv iz broja u broj sto u dizajnu sto u odabiru textova. Mislim samo da je manje gresaka bilo u proslom broju... :wink: Podrska!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja