Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc. 8 godina pauze i ... otvaram oglase sve vise :)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 815 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

@PremieRacing

U pravu si, mada sam za ove godine koje sam nabio u d*** shvatio xa cu i istrpeti sve za nesto sto mi se svidja i da cu tesko voziti (ili sta god) nesto sto me ne radi... :) Zbog nenormalnih cena gledam novu CBR650R. Vuce me jedna hiljadarka, ali mozda bolje ipak nov i taman malo slabiji. Mada ja cim sednem sada, ubijem 20-tak konja :D Za Dukati sam svinja :( Nakon sto sam seo na 749 koji sam i krenuo da kupim, nisam ni hteo da odem da pogledam 848 Evo.

 

 

@Paljevina

To je tvoj motor znaci, video sam ga jos na pocetku u oglasima i svidja mi se :D

Promenio član Abi
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT
pre 37 minuta, Abi je napisao:

CBR650R

To je za decu i penzionere, dođi kod paljevine na ninju, dobiješ gratis oklope i svašta nešto zanimljivo - kad ćeš da voziš motor od 200ks ako ne sad? :lol:

 

Kakav sam prodavac! :klovn:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 815 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep
31 minutes ago, Paljevina said:

To je za decu i penzionere, dođi kod paljevine na ninju, dobiješ gratis oklope i svašta nešto zanimljivo - kad ćeš da voziš motor od 200ks ako ne sad? :lol:

 

Kakav sam prodavac! :klovn:

Hahah. Mani da me pal8s i ja se tripujem da je ovo slabo, a sa druge strane 8 godina nisam seo na motor sve do proslog vikenda i bukvalno sam bio u fazonu "kako li sam ovo vozio" :D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT

@Abi, zajebanciju na stranu, mislim da je CBR650 odličan motor, čini mi se da je to nastavak CBR500 koji se meni mnogo svideo. Nema to nešto puno snage, jbg - nije trkački motor, ali mu i ne treba, mnogo se lepo vozi i baš je pouzdan! Meni je malo falilo da kupim jedan pre par godina, ali ovaj 500. :)

 

Evo ti, kolega forumaš je skoro baš išao na lep put s svojim 650, pa možeš njega da pitaš za iskustva.

 

 

Promenio član Paljevina
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 815 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Na kraju od mog plana da kupim neki motor da se malo provozam za 2000-3000e sam zavrsio sa novim... nisam ja za shopping, gori sam od zena...

Nadam se da je ok, tj. verujem da jeste, nadam se da ce mi leci. Ja volim da mucim sebe, volim spusten volan itd. ali ovde mi ovako barem na slikama stvarno deluje nesto kao stara Honda F4 i nov je. Ne znam, razmisljam i dalje o jednoj hiljadarci, ali mi je nekako previse to para za nesto sto je staro preko 15 godina. Sad cu bas lepo da procitam ovu temu, 'fala.

Videcemo uskoro valjda :D

Promenio član Abi
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT
Pre sat vremena, Abi je napisao:

Ne znam, razmisljam i dalje o jednoj hiljadarci

Kojoj, daj nemoj da praviš neizvesnost, oko čega se razmišljaš? CBR1000RR neki garant!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 815 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep
On 5/18/2023 at 12:50 PM, Paljevina said:

Kojoj, daj nemoj da praviš neizvesnost, oko čega se razmišljaš? CBR1000RR neki garant!

Haha, jeste :D Bio je i jedan zx10r, ali sam naginjao ka Hondi, ali odustao od polovnih na kraju.

 

On 5/19/2023 at 11:12 AM, Forsberg said:

Drugar odmah kupio nov i zažalio što nije prvo probao nešto drugo. Nemoj biti drugar :) 

Nije meni ovo prvi motor, samo 8 godina nisam seo na motor :) Hvala clanu odavde jer mi je omogucio da vidim i sednem na cbr650r. Definitivno me jos uvek rade zujalice ili da su sto priblizniji zujalicama :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja