Jump to content

Moto Zajednica

KAWASAKI ER-5 i GPZ 500

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3151 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Ljudi, zveknuo mi regler. traze mi za polovne 80-100eura, mnoooogo je. Dobio sam par saveta da stavim regler sa nekog od kineza (1000 i nesto din),kazu radi posao. Koji bi mi bio najoptimalniji? Ili ako neko ima ili zna nekog za razumnu cenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ljudi, zveknuo mi regler. traze mi za polovne 80-100eura, mnoooogo je. Dobio sam par saveta da stavim regler sa nekog od kineza (1000 i nesto din),kazu radi posao. Koji bi mi bio najoptimalniji? Ili ako neko ima ili zna nekog za razumnu cenu.

 

Bre Mrle, ko da si od juce na forumu? Pa javi se Joski, imas bolji regler od bilo kog fabrickog i to za 50e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

@M a R k o ...  jeb'ga druze, ti imas mladji motor...cekaj samo jos godinu-dve  :P  ;)

 

 

Ne sumljam da ce da predje jos dosta,ali isto tako se nadam da u za 2 gdo osveziti vozni park. :D

Nisam valjda osudjen da vozim isti motor ceo zivot... :D mada sluzi me bez greske.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Ja i trebao bih sad opet samo da nadjem negde semeringe u BG ih nešto nema. Jel si ih ti našao?

 

Semeninzi su mi ok,hocu samo da zamenim ulje,

ali ne znam kako da otvorim vilu sa gornje strane,nema sraf kao kod ostalih?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

koliko se sećam samo se odvije onaj šraf što ide odozdo na viljusku i cimneš par puta i onda se iščupa, jedino gledaj da budeš u nekim starim patikama i pantaonama jer ti se ulje 100% prosipa po tebi kad se razdboje  :D

 

E sad mislim da je bolje da ne diraš to ulje ako su ti semerinzi Ok, ili ako već menjaš onda promeni sve. Ja sam zvao Balosavu i par semeringa je mislim 1800(ako se dobro sećam), dok u Louisu imaju neki za 10 eura pa se još razmišljam šta da radim tj. koje da uzimam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

koliko se sećam samo se odvije onaj šraf što ide odozdo na viljusku i cimneš par puta i onda se iščupa, jedino gledaj da budeš u nekim starim patikama i pantaonama jer ti se ulje 100% prosipa po tebi kad se razdboje  :D

 

E sad mislim da je bolje da ne diraš to ulje ako su ti semerinzi Ok, ili ako već menjaš onda promeni sve. Ja sam zvao Balosavu i par semeringa je mislim 1800(ako se dobro sećam), dok u Louisu imaju neki za 10 eura pa se još razmišljam šta da radim tj. koje da uzimam.

 

Kod mene nema sraf nego metalni cep sa,koliko sam video,nekim osiguracem,

pa zato i pitam jer nisam do sad video tako nesto?

A sto se tice semeninga,zasto bih menajo kad su ok,ispustim staro ulje,sipam novo i to je to...

Ne planiram da rasturam viljusku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

GPZ-jci i ER-ovi srecna Vam Nova Godina i da Vas masine slusaju bar upola kao moja mene  ;D (pu,pu,pu-da se ne ureknem)!

 

Ja ca samo malo da dolijem ulja u viljusku jer je malo meksa i nista ne diram! Jel to samo skinem rucke,tj odrafim i verovatno ima neki poklopac ili tako nesto sto skinem i sipam.. Ali ne znam koliko..!?

 

P.S. Onaj mokri Kawasaki je moj!!! Sto znaci da se vozilo 31.12.2009,jedan mali krug,pa udari kisa i gace mokre ali na licu  :)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

GPZ-jci i ER-ovi srecna Vam Nova Godina i da Vas masine slusaju bar upola kao moja mene  ;D (pu,pu,pu-da se ne ureknem)!

 

Ja ca samo malo da dolijem ulja u viljusku jer je malo meksa i nista ne diram! Jel to samo skinem rucke,tj odrafim i verovatno ima neki poklopac ili tako nesto sto skinem i sipam.. Ali ne znam koliko..!?

 

P.S. Onaj mokri Kawasaki je moj!!! Sto znaci da se vozilo 31.12.2009,jedan mali krug,pa udari kisa i gace mokre ali na licu  :)!

 

Maki car si. ;D

 

PS.Problem je sto na viljusci nema sraf neko metalni poklopac sa osiguracem,koji treba da se potisne na dole,skine osigurac,zatim poklopac viljuske i onda doliti/promeniti ulje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Moze li mi neko pomoci mozda oko pronalaska automata za zmigavce za GPZ500s??Moj ne radi tj zmigavci svetle ali se ne pale-gase.Pa ako neko zna nekoga da ima nekakav koji pase i za GPZ pa da se dogovorimo???

 

Mislim da moze bilo koji automat za migavce od 12V.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Ajd malo pojasni muci me ovo 2 god?Kupio sam jedan za yugica ali ima 3 kraka koji se bodu umesto 2 kao kod gpz-a?Probao sam da kombinujem ali ne radi.Cak ni ne sija.

 

Oko toga ti ne mogu pomoci,za struju sam nepismen skroz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja