Jump to content

Moto Zajednica

Citroen C3 - 2004

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Beverly 250

Ajde da oglasim i ovde ženin auto, vidim da dosta kolega kupuje automobile, pa da ponudim C3, sa 1.1 motorom i nekih 60 ks! I našem vlasništvu 10 godina, prešao 205000km! Razlog prodaje je zato što nam je postao mali, troje dece... Na 187000 odrađen veliki servis, pre 1000 km lamela, akumulator u garanaciji, gume M+S stavljene prošle godine.... itd itd. Domaćinski održavan auto, pre nedelju dana prešao tenički bez problema, znači registrovan do novembra 2023 ili ti godinu dana! Auto ne troši ulje, ni vodu, lepo i mirno radi, nikad nije dubinski opran, cigara nije zapaljena u autu, nije sređivan za prodaju... E sad mane: žena vozila, znači auto ima sitne ogrebotine na prednjem braniku, nazad iznad točkova, hoću da kazem da nije nov, ja sam odustao od sređivanja, klima ima neka mikro curenja, tj sezonska, nisam uspeo da rešim, menjao neka creva i ne vredi, ali kad dopunim u junu izgura sezonu bez problema, treba uraditi mali servis u neko dogledno vreme... Auto se vozi svakodnevno i može se pogledati u Ns ili Titelu po dogovoru! Cenim ga 2100, može dogovor naravno... Više slika na viber

20221020_114940.jpg

20221020_114945.jpg

20221020_114954.jpg

20221020_115012.jpg

20221020_115008.jpg

20221020_115023.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Beverly 250

Malo da podignem oglas, cena 2000! Broj telefona 063/82-97-859... 

Čisto informacija radi, za mesec dana prodaje ovog auta, imao sam 5 poziva od toga 3 za zamenu i 2 su zvala da se raspitaju! Niko ništa konkretno da ponudi, zanimljivo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: RS 125; Derbi GP1 250; Daytona 675

Muka je postala prodaja bilo ceka "običnog". Automobil tipa tvog, peugeot 206, golf 4, golf 5, clio, punto...... sve to sto ih na oglasima ima jako mnogo, mislim da ljudi kupuju krenu od najjeftinijih i retko doguraju do cene koju mislis da tvoj auto vredi (ne mislim nista lose, samo pricam uopšteno). Mislim poenta je u moru drugih oglasa privući kupca, a najlakse ga je privući cenom. Moj ti je savet da bi iole izvukao novce koliko realno vredi auto je da ga das u zamenu za neki skuplji ili das na rate nekom od poverenja, drugačije jako teško, ne kažem da je nemoguće, ali treba strpljenja. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1011 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Nazalost sve je tako, kako kolega reče. Prodavao sam auto kojeg ima dosta u oglasima, Fiat Bravo. Potpuno ispravan, domaćinski održavan, sa par sitnih mana i oštećenja, uglavnom kozmetičkih, nešto slično kako što kolega prodaje. Cene su im od 2.500 za krševe do 4.500 za ekstra primerak. Prodaja išla  mrašavo iako sam stavio cenu od 3.000. Na kraju kupio sebi drugi auto, a ova prodao drugaru koje je trebao auto za 2.500  i to na rate, na godinu dana. Bolje da njemu pomognem, nego da me smaraju razni preprodavci i sl.

 

Cene su sve otišle gore, ali mi se čini da prodaja ne ide ni blizu tome. Ono što je skupo , neobično to ima svoje mušterije, a ovi obilčni tavore po oglasima.

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 772 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Realno ja sam Clio 2, 2004 god pre 4 godine platio 1700 evra i to u ful stanju. A sad auto to godiste 2k plus. Ne govorim za ovaj ali generalno ovi sad automobili ne vrede te pare. Moj bmw placen pre 5 god sad vredi vise nego onda :stabre: tesko da to moze tako

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 772 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

I to stoji, vrednost novca je opala. Sve ste upravu, ali mnoge plate su ostale iste. Tako da to dodje mnogo skuplje nego sto je bilo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Beverly 250

Zimsko doba, pa da se kuca nešto... Neko je lepo napisao da ovaj auto ne vredi te pare, to je sigurno.... ali, ja kad sam kupovao auto pre mesec dana, niko ništa da spusti, ne isplati se, ne vredi da rade bez zarade... itd itd! Prodaja mi nije hitna, tako da lagano, da ga poklonim ne bi, znam koliko i čega sam se odrekao u životu da bi nešto kupio... Registrovan je, godinu dana, nekih ulaganja nema, nek stoji na parkingu... Nije ni najskuplji ni najjeftiniji na oglasima, a uloženo je sigurno 500+ evra u auto.... 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 746 postova
  • Lokacija: Lazarevac
Pre 4 sati, Andrej_Hotstepper je napisao:

Ma vredi u ciframa ali nije baš tako.. sad 1000e plate kupi kolko je 700e plate kupilo pre godinu dana...

Jes vala....Opet poskupela mlevena plazma:klovn::rat3:

A,uzi izbor je bio 1.6 benco.

 Na kraju uzeh fiestu.Dobra je...Al je poniska

Promenio član Cvijanović

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja