Jump to content

Moto Zajednica

HJC I70

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 331 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Koliko sam uspeo da iscitam na forumu ova kaciga važi za jednu od tiših, mada su postovi odavno, imate li još neku preporuku i osim motolanda drži li još neko HJC?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 331 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900
pre 16 minuta, Patriota je napisao:

Nemam iskustva sa njom ali ja imam I90,nista tu meni nije tiho :neznam:.A HJC bi trebao da ima i onaj u Subotici,ne mogu da se setim imena firme

Gledam i neke AGV, -DDMOTO je firma al ne znam gde se nalazi, treba mi neka turing kaciga razumne cene, imam scorpion exo 410, može se reći da je nova ali mi je bučna dosta. Jedino blizu mi je Barel al izbor mi se ne svidja,  nezgodno je za probu kad je sve daleko, burazer bi mi uzeo u Svajcarskoj koju hocu al da mi javim marku i broj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Downtown LA
  • Motocikl: Tomos APN6 Grasshopper Benelli BN 125 ex-Red Baroness Honda VFR 800 VTEC Maleficent Ducati Multistrada 1200s

Buka je veoma subjektivni pojam,AGV K3 mi nesto i nije bila tiha,  I70 i RPHA 11 jesu tihe, LS2 Strobe je iznenadjujuce tiha i ako je flip up. Nemam problem ni sa Scorpion EXO 1400, dok drugar ima ozbiljan problem sa R1 Carbon, ali nisam mogao da uporedim jer sam glavat :D

Promenio član Drinkero
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 394 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
9 hours ago, gixxer750/94 said:

Gledam i neke AGV, -DDMOTO je firma al ne znam gde se nalazi, treba mi neka turing kaciga razumne cene, imam scorpion exo 410, može se reći da je nova ali mi je bučna dosta. Jedino blizu mi je Barel al izbor mi se ne svidja,  nezgodno je za probu kad je sve daleko, burazer bi mi uzeo u Svajcarskoj koju hocu al da mi javim marku i broj.

K5S nema greske,imas u NS i u Rumi,k5 sam imao extra je kaciga.Stim sto meni recimo AGV pase dok Scorpion ima npr oblik koji mi nije odgovarao.Ako resis da dodjes do NS cekam te da te sprovedem do radnje:)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 331 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Krenula neka snizenja, merkam nolan n87plus, hjc i70 i ls2 challenger, ima li neko da podeli iskustva, prvenstveno me zanima koja je najtisa iako je to subjektivno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja