Jump to content

Moto Zajednica

Utisci sa II akcije Deda-baba mraz - 27.decembar 2008

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

još jednom svaka čast! BRAVO

 

 

PS.  "Zabranjuje se Ljubici da nosi pidžamu na BJB deda mraz skupovima" :D

 

nja, nja  "Slusaj mali! Ovo je moje igraliste i ako smesta ne odes ovaj pas ce te ujesti!" ;D

 

snoopywoodstockuf6.gif

 

Ocekujemo i tvoje ucesce u prvoj sledecoj akciji! :-*

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Ja sam prezadovoljna,bilo mi je jako lepo....srce mi je zaigralo kad sam videla ono dechije odushevljenje....mi smo ih uchinili srecnim..ekipa odlichna,samo putovanje je dobro proshlo....sve u svemu,mene shto se tiche,AKCIJA JE USPELA.... :)))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Ja sam prezadovoljna,bilo mi je jako lepo....srce mi je zaigralo kad sam videla ono dechije odushevljenje....mi smo ih uchinili srecnim..ekipa odlichna,samo putovanje je dobro proshlo....sve u svemu,mene shto se tiche,AKCIJA JE USPELA.... :)))))

 

A sad teraj to motorce kod majstora da ti zavari ;) Istopice ti se cizma na auspuhu ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Pa...sad cu imati puno vremena....do proleca...sve u svemu,bitno da sam uspela da izdrzim akciju sa nogom na shtitniku za auspuh... :)))) mada,koliko je bilo hladno chak i da nije bilo shtitnika,chizma bi ostala chitava... :))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Za neupućene, danas u kuriru i blicu je izašao članak o II BJB akciji Deda-Baba mraz a evo i članka iz kurira.

post-2771-12879014569189_thumb.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 657 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

HOHOHO!

 

Evo stižu i moje fotke koje vam doniram za nekomercijalno korišćenje ;-)

Ima ih preko 100, pa su zato i završile u galeriji:

 

http://picasaweb.google.com/darkophoto/BJBajkersDedaMrazoviNaMotorima

 

Ako ćete da ih kačite na Facebook/Myspace, u opis stavite "foto: Darko Stanimirović", a za ostalo korišćenje (online/print novine, štampanje i drugo), molim vas da me kontaktirate.

 

Pozdrav!

 

 

 

Matori svaka cast na slikama !!! Prelepe su  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

exxxtra, zao mi je sto nisam bio sada (makar kao peshak) al sam sledece godine sigurno u gomili :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser

 

...evo i mene kuci konacno. :D uh kakav weekend! Pun kao i moje srce posle jucerasnje akcije.

 

  Voleo bih da mogu malo podrobnije i uz prave reci (koje je teso naci) da prokomentrisem ono juce, ali nazalost preverio sam se u ideji ta ce taman kada se sve slegne reci doci same... naprotiv sve manje reci imam kojima bih mogao da opisem jucerasnju akciju,kao i da se zahvalim ljudima na ideji, organizaciji, izvodjenju kao i kasnijem druzenju. Ne znam, bio sam tamo, druzio se sa vama, upoznao neke nove ljude sa kojima druzenje biva lako kao da se znamo eonima, otisao punog srca i sirokog osmeha, i nista sem jedno veliko HVALA ne mogu da kazem, hvala vam svima sto postojite, sto ste tu i sto delimo istu ljubav, hvala vam sto mogu da budem deo svega toga... i hvala vam za najlepsi ikada dan koji najvise mrzim, moj rodjendan, toliko je bilo lepo da niti sam znao da prepricam drugima, niti sam smeo, kao da cu pricanjem o tome da otkinem deo uspomene i bespovratno je izgubim, ili jos gore da necu preneti kao treba i da ce proste reci smanjiti dimenzije one akcije i druzenja..

 

a i poseban pozdrav za najgore od sve dece sto ostase da zatvorimo kafanu :D

 

slikice cu malo kasnije da postavim, malo mi mozak utekao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

Voleo bih da mogu malo podrobnije i uz prave reci (koje je teso naci) da prokomentrisem ono juce, ali nazalost preverio sam se u ideji ta ce taman kada se sve slegne reci doci same... naprotiv sve manje reci imam kojima bih mogao da opisem jucerasnju akciju,kao i da se zahvalim ljudima na ideji, organizaciji, izvodjenju kao i kasnijem druzenju.

 

isti slucaj-krenem-obrisem, fale reci... :)

 

I naravno 41c99767c6dc355e41df920ff0b0d590.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser
:D hej, videh Bendzija i Mrlju kasnije.... i stvarno smesno zvuci kad pitas nekoga:" Je l' vas nasla Search!"  ::)  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

:D hej, videh Bendzija i Mrlju kasnije.... i stvarno smesno zvuci kad pitas nekoga:" Je l' vas nasla Search!"  ::)  ;D  ;D  ;D

 

Ne kvari mi rejting, danas me hvalili kako svasta nadjem ;D

 

A nadjoh ih - na skype-u, cujem da su izeli i moju porciju pasulja :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

aaaa, al uhvati trenutak. ;D A br i pp trenutno 99-to kad se izokrene :D Kad vec trazite djavola-pogledajte ko je 66. dao pare za akciju-meni je odma' bilo sumnjivo, al sta cu kad sam se vec uhvatila u kolo ;D

 

Jubilarni 667 post napisan u temi deda mraz temerin :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

aaaa, al uhvati trenutak. ;D A br i pp trenutno 99-to kad se izokrene :D Kad vec trazite djavola-pogledajte ko je 66. dao pare za akciju-meni je odma' bilo sumnjivo, al sta cu kad sam se vec uhvatila u kolo ;D

 

Jubilarni 667 post napisan u temi deda mraz temerin :)

 

Ma namestio ti Shejtan...

 

;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Mislim da Beograd do sada nije video toliko DedaMrazeva na jednom mestu. Utisci su impresivni i

najmanje sto se moze reci je da sam ponosan na sve Vas i da mi je drago sto sam i ja deo ovako

divne price.

O deci i sticenicima doma u Sremcici, kao i o slicnim ustanovama u Srbiji,  treba pricati i treba im pomagatai.

Ipak, njih treba doziveti, misliti o njima i naci im se kad god je moguce i koliko je moguce.

Njihov osmeh nas je obavezao, a siguran sam, da se dan posle, svaki BJB DedaMraz oseca da mu je cela

ova godina prosla u veselju i sa uspehom.

 

Na kartici mog aparata je zabelezeno 252 fotografije uz pomoc JIMMY-ja, Search, KoceMatorog, LjiljePei i Vuje.

Priznacete da je to previse za kacenje na forum, pa iz tog razloga izvolite link do galerije (slideshow):

http://s233.photobucket.com/albums/ee262/busman3/BJB%20akcije/DedaMraz%202008/?albumview=slideshow

 

Kome je sporiji net, moze da pauzira slideshow i pojedinacno da otvara sledecu fotku.

Ako neko zeli, moze da mi posalje PP-om svoj E-mail i poslacu mu fotku u punoj rezoluciji.

 

Drage moje BabaMrazice i DedaMrazovi, svima Vam zelim srecnu Novu 2009-u godinu i da i u njoj akcijasimo

i svima pokazmo koliko u nasim srcima ljubavi ima.

 

ps. Jesam poslednji zatvorio vrata Stenke, ali sam samo ispratio najgore.  ::)


 

DM41.jpg

 

DM44.jpg

 

DM83.jpg

 

DM85.jpg

 

DM89.jpg

 

DM111.jpg

 

DM109.jpg

 

DM233.jpg

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Kumanovo-Makedonija

Svaka cast braco,znam kakav ja osecaj vratiti osmeh te dece.Zelim vam svima Srecnu novu i veliku pozdrav iz Makedonije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 '99

Akcija cista desetka! Svaka cast organizaciji i svima koji su dosli po onoj hladnoci! Ponosan sam sto sam deo ove zajednice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja