Jump to content

Moto Zajednica

Utisci sa II akcije Deda-baba mraz - 27.decembar 2008

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

verujem da ste imali brdo problema, zato i kazem da mogu nekako da pomognem u resavanju istih

u svakom slucaju pricacemo kad se vidimo

 

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Prijava skupa se prijavljuje policiji na opstini na kojoj se skup odrzava a oni obavestavaju MUP 29. Novembar, a ne skupstinu grada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

Prijava skupa se prijavljuje policiji na opstini na kojoj se skup odrzava a oni obavestavaju MUP 29. Novembar, a ne skupstinu grada.

 

znam ja to neske veoma dobro, ali ako se okupljas na platou ispred gradske skupstine treba ti dozvola iste, jer bez obzira sto ste obavestili MUP skupstina moze da naredi da vas uklone, ja ne pricam ovo jer pametujem vec jednostavno sugerisem da bi se izbegli moguci problemi, a inace na platou je od pre par meseci zabranjeno bilo kakvo parkiranje cak i sluzbenih vozila vlade

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Želeo bih da podsetim na naziv teme i obavezu svih nas da se teme držimo.

 

Nisam hteo da reagujem na prepisku koja se vodi već izvesno vreme jer sam smatrao da postoji dovoljna mera ukusa kod komentara izrečenih na veličanstvenu akciju koju smo napravili.

 

Ukoliko bilo ko ima dokaze ili sumnje da se akcija obavljala nelegalno ima ne samo pravo već i obavezu da propust prijavi nadležnim organima.

 

Sa druge strane postoji naša obaveza da ne dozvolimo izgradnju klime koja bi pogodovala predpostavkama, insinuacijama, provizornim ocenama ili bilo čemu ružnom što bi kaljalo ugled naših članova, štićenika humanitarnih ustanova ili same Asocijacije.

 

Podećam da je reč izrečena putem foruma javna i da kao takva vuče određene obaveze za sobom.

 

I voleo bih da se na podvigu humanih i hrabrih ljudi ne nabijaju lični poeni jer su negativni, loš je način pa i rezultat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

posto sugestije ne dolaze u obzir onda obrisite sve moje postove a ako smatrate da nabijam poene onda slobodno me i banujte sa sajta nisam ni prvi ni poslednji koji je banovan zbog negativnih kritika

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Želeo bih da podsetim na naziv teme i obavezu svih nas da se teme držimo.

 

Nisam hteo da reagujem na prepisku koja se vodi već izvesno vreme jer sam smatrao da postoji dovoljna mera ukusa kod komentara izrečenih na veličanstvenu akciju koju smo napravili.

 

Ukoliko bilo ko ima dokaze ili sumnje da se akcija obavljala nelegalno ima ne samo pravo već i obavezu da propust prijavi nadležnim organima.

 

Sa druge strane postoji naša obaveza da ne dozvolimo izgradnju klime koja bi pogodovala predpostavkama, insinuacijama, provizornim ocenama ili bilo čemu ružnom što bi kaljalo ugled naših članova, štićenika humanitarnih ustanova ili same Asocijacije.

 

Podećam da je reč izrečena putem foruma javna i da kao takva vuče određene obaveze za sobom.

 

I voleo bih da se na podvigu humanih i hrabrih ljudi ne nabijaju lični poeni jer su negativni, loš je način pa i rezultat.

Stvarno ti je post neprimeren. Koga ti uopste kritikujes, nije mi jasno, a tek mi ti poeni jos vise nisu jasni ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ja ne znam sta je sa vama ljudi iz upravnog odbora, vi ste svaku sugestiju poceli da shvatate kao tiraniju  ???

Pa ako tako nastavite bojim se da cete sve da nas oterate  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

zaboravih da napisem

 

vujo ne moras da brines, "dezintegrisacu se od sramote" kad ti budes umeo da procitas sta sam napisao, a ako ti treba pomoc rado cu te nauciti i da citas ako te nisu naucili u osnovnoj skoli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ajde sad lepo da prestanemo da se raspravljamo i svadjamo oko akcije oko koje smo se SVI jako puno naradili i dobro je organizovali ? Mislim da je bilo OK, i da ne treba kvariti dobar utisak koji smo napravili - pa jel malo 104 Deda Mraza na motorima ? Ako je bilo nekih propusta, treba da pokusamo da to ispravimo za sledeci put i da buduce akcije budu josh bolje.

 

Sto se tiche organizacije, ja sam lichno ragoavrao sa nacelnikom saobracajne generalom Stojadinom Jovanovicem, nekoliko puta dan pre akcije i na sam dan akcije - tako da znam da je sto se tiche prijave policiji poslat fax, a i ja sam blagovremeno razgovarao sa Stojadinom kako bi stvar bila dovedena do kraja, Kad je u Sremcici policija otpalila, morao sam opet da ga cimam da ih vrati nazad, kako bi imali pratnji za povratak.

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

ma svaki put smo morali da intervenisemo privatnim linijama za povratak, ne samo taj put. Odu, i gotovo....

 

No nije to mnogo bitno, zaista je bitnije da se stvari ipak krecu kako treba te nam ni ovakve polemike nisu neophodne. Kritika uvek moze biti dobronamerna, i ja sam ovu tako i doziveo, tim pre sto znam od samog pocetka o cemu se tacno radi, zasto je svesno zaobidjena ovaj put ta instanca (radilo se o pozicioniranju celog dogadjaja u odnosu na sutrasnju trku deda-mrazova i intenzivne radove na sintezi i nadovezivanju dve akcije koja je prakticno u zadnji cas otpala, a tu se negde bas taj detalj i gradske skupstine i uklopio u pricu), ali treba znati i da je stvarno ucinjen ogroman napor na organizaciji svega, te je zaista gorka ukus kada se i za najbezazleniju stvar prekoscenu u organizaciji, na kraju od svega ponudjenog nadoveze kritika - a zasto i to nije odradjeno??!!

 

Ne bi trebalo to shvatiti kao neko "dizanje nosa" vec samo kao jedan od nacina da se dozivi kritika posle svega lepo i dobro odradjenog.

 

Uskoro cemo opet na motore, tamo cemo se sresti uzivo i ispricati, i ta ziva rec i prateca gestikulacija ce, verujem, da resi sve nesuglasice.

 

Hmmm, kad bi deca znala kako se deda-mrazovi "cascavaju" ovde, eh .... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

 

.... a i ja sam blagovremeno razgovarao sa Stojadinom kako bi stvar bila dovedena do kraja, Kad je u Sremcici policija otpalila, morao sam opet da ga cimam da ih vrati nazad, kako bi imali pratnji za povratak.

 

;)

 

evo malo i moje kritike/sugestije kad je vec policija/obezbedjenje u pitanju:

 

kad smo u pohodu ka restoranu Stenka svi protutnjali kroz crveni signal na raskrsnici kod Ade (tamo gde je rampa), nigde nisu bili postavljeni saobracajci niti BJB redari koji bi zaustavili ostatak saobracaja - vrlo rizicno! meni je bilo frka, jer sam usao u raskrsnicu a nisam imao pregled zbog zaustavljenog dugackog kamiona pored kojeg smo prolazili. ta policija se zaglavila negde pozadi i tek kod NISa nas je stigla. Saxi i ja smo samoinicijativno stali i blokirali ostali saobracaj.

 

obezbedjenje mora da bude perfektno jer i mali propust moze da napravi neprijatnost. ili da jednostavno postujemo signale kao i ostali saobracaj.

 

ne treba da pominjem svoju dobru nameru i zelju da se sledece akcije sprovode jos bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Drugari, hvala na svim kritikama i sugestijama. Bice zabelezeni u analizi akcije i na osnovu toga cemo izvuci pouke za sledece slicne aktivnosti.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja