Jump to content

Moto Zajednica

Rokerica, 30e!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Kozhna jakna poznatija pod imenom 'Rokerica', noshena ZAISTA samo par puta, u FENOMENALNOM stanju, neizbledela, stwarno ko nowa!, nigde ogrebana, oshtecena, zardjala (widjao sam swashta! :o)  niti bilo shta slichno... garazhirana, pali, radi! ;D

 

Jedini 'nedostatak' je misteriozna izlizana kozha na rubu desnog dela kragne... bice na slici.

 

Welichina je L. Cena: mislim da je 70e korektna cena. ;)

 

post-1587-12879014357016_thumb.jpg

post-1587-12879014357709_thumb.jpg

post-1587-12879014358265_thumb.jpg

post-1587-12879014358821_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Eeeee jbm ti uzeo bih sigurno sad u nedelju kad idem za BG samo nikako da mi isplate ova dva posla za koja mi duguju pare.....

 

A trazim jednu takvu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Eeeee jbm ti uzeo bih sigurno sad u nedelju kad idem za BG samo nikako da mi isplate ova dva posla za koja mi duguju pare.....

 

A trazim jednu takvu...

 

T se jawish u subotu u koje wreme bi doshao i gde, ja te sachekam sa jaknom, probash/widish... a posle cemo da poslujemo! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Novi info:

Izgleda da je, po prichi onih koji su je probali, owa jakna manja od L welichine (iako tako pishe na njoj?!), tako da slobodno oni kojima treba M mogu da ochekuju da ce im jakna odgowarati! ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Novi info:

Izgleda da je, po prichi onih koji su je probali, owa jakna manja od L welichine (iako tako pishe na njoj?!), tako da slobodno oni kojima treba M mogu da ochekuju da ce im jakna odgowarati! ;)

 

 

Potvrdjujem. Koza je super! Nije ona "teshka" al je tu blizu. Uglavnom nije flash. Jakna mi je ok bila u struku, ali mi je bila kratka. A tek kad podignem ruke u vis... haos :D Imam 181cm i 73-74KG. Upasovao bi se neko do 80 pod uslovom da je malo nizi od mene zbog duzine. Ma shta je pricham nema nishta dok se ne proba ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Jbga, treba mi za plastifikaciju :P

 

Iz pouzdanih izwora saznajemo da je jakna popularno zwana rokerica a koja se trenutno nalazi u wlasnishtwu dotichnog InkaBara welichine M, bez obzira shto na njoj pishe da je L. ::);)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja