Jump to content

Moto Zajednica

Kineski off-topic

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Auuuu,kaki je ovde jedan onako ,džumulativni odlepitis...Svi ste vi bre Manguličaneri otišli u tri piz... s mozgom!

...Nego,da pravimo jednu turu za Albaniju na leto? ;D

Masivni pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Auuuu bre kakva bre Albanija, nadam se da je juzna, ovi na severu nisu svi bas ono tralala prema nama

Inache shto ti lepa sliiiichicaaaaa ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

Drugari u Cacku je poceo sneg  :'( :'( :'( :'(

...A ja se nadao bice jos lepog vremena za voznjice  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Drugari u Cacku je poceo sneg  :'( :'( :'( :'(

...A ja se nadao bice jos lepog vremena za voznjice  :'(

 

Za mog Kineza,ni sneg nije problem! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: somewere from nowere
  • Motocikl: atv 100cc,dvotakni zloca

i ja se radujem snegu :) da oprobam mahinu...pazi sad,sto se pandura tiche-registrovacu ga u decembru,a sto se tiche asvalta-to nije problem,jedino sto nisam brza kao dvotochkashi-ovo je ipak radna mashina i sluzi mi za svrhu za koju sam je nabavila,pecanje,Morava,Dunav,pesak,shljunkare,bez mnogo ljudi jer to sam ja.a sto se tiche chlanstva,eto zima je,nema skupova ali zar nije logichno da se bash u to vreme pribave novi chlanovi i da postoje susreti in vivo.pa ima i drugih prevoznih sredstava :) e,sad poshto sam tu gde sam a shljunkare i priobalja istrazena uglavnom potpuno,sinula mi ideja za moto susret kad se odlepovremeni(moz se peca,kupa,zeza sa motorima,veliki prostor,nenastanjen,ma extra!)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

znas sta, ja sam mislio da je atv jaka, a spora masina, medjutim, pre par dana ja krstarim s mojom princezom nekih 60km/h po uscu i pored mene proleti atv  :o tako da je i to relativna stvar... a i mi vozimo lagano  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: somewere from nowere
  • Motocikl: atv 100cc,dvotakni zloca

pa znash sta?ja sam kratka i po kilazi nema me bash mnogo,tako da ide on lepo,moz lepo da ide 50,mislim moze i vishe,ali vibrira jako,to mu je mana.fakat je da je pesak podloga koja mu odgovara,blato,mulj.na asfaltu je neshto manje stabilan pa mora da se poveca paznja.a jak jeste.pre neki dan je stigao sa servisa i taj majstor koji ima jedno 80-90kg i ja samo se vozali i na dva tochka.jes kinez,ali dzaba-ljubav pobedjuje:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: negde izvan planeta

Zille zar princeza nije musko, mislim princ...:P

 

Ne znam za vas, al preko zime dolazi na red budzenje kineza, a na druzenje dolazimo rendzerom. :)

Stisla zima (ne znam ni dal bi rendzer upalio..hahaha), al ovog puta bez tih finih stvarchica, rostilja itd vec slanina i beli luk, domaca rakija. Moramo da mislimo na zdravlje i podignemo imunitet.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

al znam ja da to sto je dzaba-to te najskuplje dodje....

 

:D :D :D :D :D

Rano si pronikla u jedan, izuzetno vazan, zivotni princip-paradox.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Zille zar princeza nije musko, mislim princ...:P

 

Ne znam za vas, al preko zime dolazi na red budzenje kineza, a na druzenje dolazimo rendzerom. :)

Stisla zima (ne znam ni dal bi rendzer upalio..hahaha), al ovog puta bez tih finih stvarchica, rostilja itd vec slanina i beli luk, domaca rakija. Moramo da mislimo na zdravlje i podignemo imunitet.  ;)

 

Ja sam vec pocela da mislim na zdravlje. Umesto piva pijem kuvano vino a rakiju iskljucivo koristim protiv bolova u stomaku (bar borovnicu i komovicu) i prestala da jedem masnu svinjetinu. Samo krtinu! A sto se rendzera tice upalice na gurku 100%. A i ja imam backup vozilo. Moj mrendzer pali iz prve. Jedino je problem sto ga nemam uvek pri ruci. Ja sam vec zbudzila mog kineza (stavila mu fabricke plasticne kofere koji su ocajni ali posluzice) ali za mene nije kraj sezone. Ja tek treba da polazem za A  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

oooooooooo bojance, pa dje si ti, nema te, tj vas da se javnete bre  ;) ma jeste princ, ali znas nekako mi lepse zvuci kad kazem moja princeza, nego moj princ, jbg jos uvek odolevam "savremenim evropskim shvatanjima ljubavnih parova"... kod mene je jos uvek aktuelno ono musko-zenski odnosi  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Zille zar princeza nije musko, mislim princ...:P

 

Ne znam za vas, al preko zime dolazi na red budzenje kineza, a na druzenje dolazimo rendzerom. :)

Stisla zima (ne znam ni dal bi rendzer upalio..hahaha), al ovog puta bez tih finih stvarchica, rostilja itd vec slanina i beli luk, domaca rakija. Moramo da mislimo na zdravlje i podignemo imunitet.  ;)

 

 

Ma moze se raspali nesto cisto da se ogrejemo, a slanina na zaru se brzo spremi i ide uz beli luk i rakijcu, nego onda brzo ozednis pa mora i pivo neko padne (nikako ladno) i eto belaja :D

 

@Ruzica

fundamentalna greska: Krtina se ne jede to je za decu :)

 

@blackcat

a kako registrujes atv????? I aj pls baci mi na PP gde si ga kupila i koliko je kostao, kao i kakva je to sema za registraciju

 

@Zille

:D jes lepse zvuci kad je zensko

Zile taj quad je yamaha raptor i ima 750 kubika i ne znam koliko konja. Jede munje a s.re gromove. Mada se meni vise svidja ovako nesto malo a ebitachno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: somewere from nowere
  • Motocikl: atv 100cc,dvotakni zloca

pa marko,gledaj...znam da u bg-u ima par mesta gde vec sad mozesh da registrujesh quad na trajne table.ima 2 lika kod mene koji imaju te tablice.ja nisam registrovala jer ce i oni verovatno morati da preregistruju motorine sad kad stupi na snagu nov zakon(znam jer mi je to struka).chemu zurbe nov zakon predvidja atv kao vozilo,jeeeee...ionako sem okoline i ne idem nigde duze a i kad naletim na kerove proradi sharm,ali ovi moji sugradjani su bash,bash imali problema sa njima pa su se snashli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Sreca nasa pa ne posecujemo moto skupove :D

Nego drugari ajmo neku organizaciju za neki vikend da vidimo da se sastanemo....

npr u Kraljevu :D ili Loznici :D mislim zbog vremenskih uslova.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Zille i Wllada ne piju, pa mogu oni da voze. A mi ostali smo antialkoholicari, ubijamo alkohol gde god ga vidimo, na mrtvo  ;D

Moze sto se mene tice, ako je Milorad odvuk'o smederevca na sprat  ;) A moz' i Temerin. Kod mene na brdu ima smederevac, razradjen i pouzdan  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: negde izvan planeta

Moze Loznica, ali ovaj vikend sto ide nema shaMse. I tamo mi fali smederevac,ima jedna grejalica. :D Al ako se dogovorimo, mozemo da zbudzimo nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

Nemam ja opreme za zimsku voznju,sta god obucem ladno mi na kolena a i ne oprasta mi se od 00 bas nesto.I nevidim cim padne mrak,gume netreba spominjati.Nista od voznje motora s moje strane jbg.Jedino kolima sa ili bez klima uredjaja. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

ja hocu, koji god vikend da izaberete... i naravno, osim ako ne bude 10 i vise stepeni, ja idem na 4 tocka...

 

@lord

 

to ti mislis da ja ne pijem... ehhehehehe, pijem ja kao smuk, ali samo ako mene neko vozi (savest)  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: negde izvan planeta

Nista onda, ajde malo ozbiljnije da se pozabavimo ovim...:)

 

Milojko i ja smo slobodni za 14-15 nov ili 21-22nov. A 28nov krecemo da postimo (Bozicni post), pa ono...malo bi nas frustriralo da svi klopate neko zdravo meso  8) a mi da gledimo ko sirocici i jedemo sargarepu. :P

 

Mi bi isli kolima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

extraaaaaaaaa, meni ti termini bas odgovaraju  8) ako bidne ladno i ja idem kolima, pa mozemo i kod mene da se potrpamo, a ako bidne toplo, zajahacu moju princezu i dolazim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Bojana - Loznica

Marko Djurovic - Kraljevo

Dzoks - Temerin

Ja - Arandjelovac

Zille - ...

itd.

 

Bojanin predlog = Loznica

 

Meni takodje odgovaraju navedeni datumi. Ja sam ZA, samo jos "vremenski" da se organizujem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja