Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Apriliju Shiver 750, 2011+ godiste

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 532 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Posto nisam imao srece s kupovinom Monstera ( nema ih na oglasima za sad :( ) odlucio sam da vidim da li na prodaju ima neka Aprilia Shiver 750, godiste 2011+ obavezno. Kontakt moze preko poruke na forumu, odgovor u temi ili na broj 066006727 ( poziv, SMS, Viber, WA ) :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 532 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Raspitao sam se malo i nisam cuo neko negativno misljenje. U Kragujevcu ih nema mnogo policijskih, vise ima Mana 850 i Stelvia, a u celom KGu niko ne vozi Shivera.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 414 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS

Nema ih puno jer ih nisu puno ni nabavljali,nije bas odusevio,dosta je prgav i pri sporijim manevrima hoce da sklopi prednji kraj,zato u glavnom i izbegavaju da ga voze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

U Staroj Pazovi ga vozi policajac i kune se u njega. Kaže da u toj srednjoj klasi nema boljeg. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 993 postova
  • Lokacija: Beograd

A šta vozi privatno taj? Ako je GS, onda mi je on pričao da je sa Apriliom prešao 150 hiljada, a da je prvi ozbiljniji kvar imala na 250. Ima i neki Hornet, čini mi se.

 

1 minute ago, Atorn said:

U Staroj Pazovi ga vozi policajac i kune se u njega. Kaže da u toj srednjoj klasi nema boljeg. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7106 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre sat vremena, Patriota je napisao:

Nema ih puno jer ih nisu puno ni nabavljali,nije bas odusevio,dosta je prgav i pri sporijim manevrima hoce da sklopi prednji kraj,zato u glavnom i izbegavaju da ga voze.

Sta znaci to "sklopi prednji kraj"? Nisam jos cuo za taj izraz :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 865 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Ja sam pre 6-7 god gledao Šivera i Manu. Od mane sam odustao zbog kvarova CVT menjaca,od Šivera sam odustao neko par razgovora sa razlicitim policeman-ima. Svi kazu da je prgav i da se tesko  umereno vozi,dobar je za divljanje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8588 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
Prodaje NFS ov drug eksta Monstera.
Ja bih ga pogledao
 
Prodat je, ima 10 dana
Hvala na preporuci svakako

Sent from my EML-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Ja vozim Shivera...doduse GT verziju...taj motor sto se mene tice ima samo jednu manu, zbog koje sam ja kontao da ga prodam posle mesec dana...nisam mogao da se naviknem na cimanje na gas...i onda upoznam jako dobru aprilia ekipu iz hrvatske, i oni mi poklone Fat Duc o2 emulator...od tog trenutka, to je meni savrsen motor...

 

samo Ducatista, sto od 2011? sta je drugacije od te godine? nisam ispratio...

FB_IMG_1581147073940.thumb.jpg.bd04c66792b89bfa80211673a4a54cc2.jpg

 

gore je kad sam ga kupio, dole kako trenutno izgleda...

 

Screenshot_20210724-221252_Gallery.thumb.jpg.06b95e22f400ff6d9397d84fcec9b982.jpg

Promenio član zlig0r
  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 414 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
2 hours ago, Disko Nindža said:

Sta znaci to "sklopi prednji kraj"? Nisam jos cuo za taj izraz :neznam:

Npr na malom krugu prilikom vezbanja,Mani ako zadas putanju ona je se manje vise drzi uz minimalne korekcije ili minimalno drzanje kormana,na Siveru ako samo malo olabavis ruke sklopi prednji kraj i pa pa.Sad poredim konkretno ta dva motora zato to govorim,i to je razlog sto nije omiljena u sluzbi pa nije bilo ni neke obnove nakon sto su one prve nabavljene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 414 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS

Odmah da se ogradim,ovo sto sam napisao je za motocikle koji su u sluzbi,privatno se on totalno drugacije koristi te samim tim za ta iskustva ne znam i ne bih se tu mesao:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle
Pre 2 sati, Jupiter je napisao:

A šta vozi privatno taj? Ako je GS, onda mi je on pričao da je sa Apriliom prešao 150 hiljada, a da je prvi ozbiljniji kvar imala na 250. Ima i neki Hornet, čini mi se.

 

 

Zoran Tica :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
pre 42 minuta, Vuleta je napisao:

@zlig0rkakav je to emulator, gde se montira, cemu sluzi?... razradi malo, ako te ne mrzi:takoje:

uredjaj je plug&play, raskaci se konektor sa o2 senzora i zakaci se emulator izmedju...posto je siromasna smeša zbog euro standarda, imaš to trzanje na pustanje i davanje gasa, pa onda emulator blago nivelise ocitavanja prema ECU...dobijes lepsi rad, bez cimanja i manje se greje motor...

 

odgovorno tvrdim, da su Shiver sa o2 emulatorom i bez - dva potpuno razlicita motora! 

 

 

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 532 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S
On 29.7.2022. at 19:59, zlig0r je napisao:

Ja vozim Shivera...doduse GT verziju...taj motor sto se mene tice ima samo jednu manu, zbog koje sam ja kontao da ga prodam posle mesec dana...nisam mogao da se naviknem na cimanje na gas...i onda upoznam jako dobru aprilia ekipu iz hrvatske, i oni mi poklone Fat Duc o2 emulator...od tog trenutka, to je meni savrsen motor...

 

samo Ducatista, sto od 2011? sta je drugacije od te godine? nisam ispratio...

FB_IMG_1581147073940.thumb.jpg.bd04c66792b89bfa80211673a4a54cc2.jpg

 

gore je kad sam ga kupio, dole kako trenutno izgleda...

 

Screenshot_20210724-221252_Gallery.thumb.jpg.06b95e22f400ff6d9397d84fcec9b982.jpg

Na otprilike polovini 2010 godine su odradili ristajling modela, zato sam napisao da bih 2011 i mladju Apriliju :D

Dodata je ona maskica napred ( znam da moze i na stariji model da se doda bez prepravke ) koja po meni mnogo lepse izgleda i to mi nije preterano bitno, ali mi se ne svidja na starijem modelu izgled vozacevih i suvozacevih nogstupa, a i na ristajling modelu su malo vise postavljeni nogostupi za vozaca. Takodje je na ristajlingu malo tvrdje vesanje, kada sam seo na stariju, delovalo mi je premekano vesanje, a s obzirom da vozim sportski motocikl, volim da vesanje bude tvrjde vise no udobnije :D

Znam da je sve ovo relativno lako i jeftino promeniti, ali mi se vise dizajnerski i vizuelno svidja ristajling i to je u sustini jedini razlog :D

PS. Svidja mi se tvoja Aprilija, vidi se da je mazena i pazena, a i ova boja joj stoji odlicno :D

Promenio član Ducatista

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja