Jump to content

Moto Zajednica

Herceg Novi. 10.7.2022

Recommended Posts

  • Drug član, 2071 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Vecna mu pamjat.

No, interesantan je komentar na izvestaj u vestima "da je motorciklistu udario automobil koji se kretao jednosmernom ulicom u suprotnom pravcu". 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1301 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Izgleda je to na donjem putu. Od 1 jula je dozvoljeno samo jednoserno kretanje vozila.

Bio sam na odmoru tamo , i smetalo mi je sto uglavnom vozaci skutera voze brzo za te uslove.

Gde je plaza blizu i ima dece. Ta kurcobolja mi govori da to nisu kolege motociklisti.

Cesto pricaju na telefon dok jednom rukom upravljaju, kacige im otvorene.

I eto nadje se jos jedna takva budala, samo u audiju.

Bas sam govorio tamo ljudima o tom problemu. Gledaju me belo. Zabole njih, bitno da nije njihov poginuo.

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 539 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)
On 12.7.2022. at 14:43, slave74 je napisao:

Bio sam na odmoru tamo , i smetalo mi je sto uglavnom vozaci skutera voze brzo za te uslove.

Gde je plaza blizu i ima dece. Ta kurcobolja mi govori da to nisu kolege motociklisti.

Cesto pricaju na telefon dok jednom rukom upravljaju, kacige im otvorene.

Од 2016 до 2019 летовах у Херцег Новом и тачно исто приметих да је пуно таквих као што си их споменуо, возачи кола још и воде рачуна о брзини али скутери, поготово они на мањим нимало не поштују прописе па чак их пуно вози у контра смеру, у пар наврата мо је било страшно и за погледати неколико ситуацију где је за длаку избегнуто најгоре, чак је и 2017те неки лик са еектро скутером возио шеталиштем уз плажу и причајући мобилним налетео на неке пролазнике, сва срећа па није ишао брзо па није било тежих последица а ту је срећом близу била и полиција па је ухапсила неодговорниоог и бахатог возача.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: HN / NS
  • Motocikl: U potrazi
On 10.7.2022. at 21:29, Bane je je napisao:
WWW.VIJESTI.ME

Dvadesetogodišnjak je upravljao motociklom kada je došlo do kontakta sa vozilom marke audi

 

 

Mozda @Njaunjau zna nesto vise.

Ćao društvo. Ja sam samo načula šta je bilo. Momak na skuteru  mi je mlađi brat od drugarice ona nikad neće vjerovatno ni reći šta je bilo. Momak iz audija išao kontra smjer od jednosmerne a dečkić na skuteru dozvoljenim smjerom. Navodno pri sudaru se momak 'nasadio' na vizir od skutera i zaklao bukvalno i iskrvario. 

Ako neko zna nešto drugo nek me demantuje. Ovo mi je ispričao čovjek što drži lokal u blizini. Kaže prizor nikad neće zaboraviti. 

Praštajte na kasnom odgovoru tek sad sam ušla, posao obaveze i sl. Pozdrav za sve!

Promenio član Njaunjau
Nepravilno napisano
  • Tužan 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600
Pre 10 sati, Njaunjau je napisao:

Ćao društvo. Ja sam samo načula šta je bilo. Momak na skuteru  mi je mlađi brat od drugarice ona nikad neće vjerovatno ni reći šta je bilo. Momak iz audija išao kontra smjer od jednosmerne a dečkić na skuteru dozvoljenim smjerom. Navodno pri sudaru se momak 'nasadio' na vizir od skutera i zaklao bukvalno i iskrvario. 

Ako neko zna nešto drugo nek me demantuje. Ovo mi je ispričao čovjek što drži lokal u blizini. Kaže prizor nikad neće zaboraviti. 

Praštajte na kasnom odgovoru tek sad sam ušla, posao obaveze i sl. Pozdrav za sve!

Cuo dosta slicnu pricu, gotovo identicnu ,od mestana i prijatelja koji su u CG trenutno....tako da je to 99%istina.

Promenio član Eol

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: HN / NS
  • Motocikl: U potrazi
Pre 18 sati, Eol je napisao:

Cuo dosta slicnu pricu, gotovo identicnu ,od mestana i prijatelja koji su u CG trenutno....tako da je to 99%istina.

Verujem i ja, tip koji mi rece nije da napucava price. Mozda samo sitni detalji razlika

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1301 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
51 minutes ago, Njaunjau said:

Verujem i ja, tip koji mi rece nije da napucava price. Mozda samo sitni detalji razlika

Ispred kojeg lokala se to desilo u Kumbor?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: HN / NS
  • Motocikl: U potrazi
Pre 3 sati, slave74 je napisao:

Ispred kojeg lokala se to desilo u Kumbor?

Koliko svatih nije bas ispred lokala, nego blizu hotela 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja