Jump to content

Moto Zajednica

In Memoriam - Miloš Vučković

Recommended Posts

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Danas se opraštamo sa velikim prijateljem, koji je uvek nasmejan i staložen stajao uz nas i uvek nesebično pomagao i bio deo ekipe. Živote surovi, možda si uspeo da nam ga oduzmeš, ali Miloše, prijatelju znaj, uvek ćeš živeti u našim srcima i duši. Opet ćemo se sresti, znam, da nazdravimo i da se smejemo zajedno. Neka ti je laka zemlja, tvoji prijatelji. 
@Srdjan

  • Tužan 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Miloš, brat i sin, a naš braćko, brt, naš Mišo. Napustio nas je radeći ono što je najviše voleo. Vozio je i uživao u putu. Uživao u motoru. Uživao u životu. 

Ali dok ima svih nas, ima i njega. 

 

Brtu, Braćko, Mišo naš...

Naučili smo od tebe mnogo, smejali smo se sa tobom, zezali, pili, jeli, vozili i uživali maksimalno. Nije ostalo ničega što smo propustili, samo onoga što je tek trebalo da se desi. Nedostajaće nam tvoj smeh, ali ga pamtimo.

Naučio si nas jednu veliku poslednju lekciju, i sve dok je znamo, tu smo i ti si tu sa nama. 

 

Tvoji Lančanici, braćkonje, brtovi, rumuni, mađari, crnogorci, bajkeri. Tvoji drugari. 

@boca bastard. 

  • Tužan 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Postoje samo oni bajkeri koji su pali i koji će tek pasti... Ja sam od ovih prvih, i to poprilično revnosan. 

Više puta smo se smejali mojoj revnosti. Krpio si mi motor nakon padova. 

Uvek sam nekako smatrao da je svaki pad jedna velika lekcija, i da prođeš sa packom, oderotinom, nešto se slomi, bilo mašina ili kost... I odboluješ, istrpiš. Kontempliraš na temu, onda ustaneš i sledeći put budeš bolji, oprezniji. 

 

Jako mi je bilo teško da prihvatim da su neke lekcije mnogo skupe. Desi se ponekad, ali daleko, pa prihvatiš to kao statistiku. 

Nije pravedno. Nije trebalo tako da bude. Ne vraća se tako sa vikend vožnje. Surovo. 

 

 

Dan je prazan... Tup. Besmislen. I boli. Boli sao sam đavo. 

I ne mogu da prihvatim da te zapravo nikada više neću videti. 

@Dejan Nešković

  • Tužan 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 324 postova
  • Lokacija: Beograd-Kotor
  • Motocikl: Honda VFR1200F

Putuj prijatelju, dok si nasim srcima blizi nego ikada. Volimo te. Zbogom. Sjecanje na tebe je vecno

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1074 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25

Naš braćko…
Uvek će nas biti jedan manje u “Lančanik 17 zubaca i bebac”

Široko ti nebo prijatelju!


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Bila mi je velika cast poznavati, voziti i gostiti se sa Milosem.

Poslednji pozdrav prijatelju, siroki ti putevi nebeski. :'(

 

imageproxy.thumb.jpeg.2557d65171e08824debb0309ccb44638.jpeg

 

Ova slika mi je draga i teska, iza momka sa MZ-om je i pok. Boris ( @ThePainkiller ) 

  • Tužan 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Uh bre...

Dva tako mlada i divna bića na istoj fotografiji, a nisu vise medju nama.

Siroki vam nebeski putevi drugari, sada ste na nekom boljem mestu, gde se greske prastaju.

Nama ostaje da vas nosimo u srcima.

(Nisam Borisov broj jos uvek izbrisao, nemam snage. A svaki put kad na pretrazi u imeniku kucam kumov nadimak, iskoci mi. Minimum jednom u 2 dana :()

Pocivaj u miru Milose i pozdravi nam sve drugare koji nas prerano napustise! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Miloša sam upoznao 2017. godine na moto skupu u Zaječaru. Videli smo se posle toga još 2 puta koliko se sećam. Zaista je ostavio utisak dobrog i normalnog momka. U to vreme je vozio yamahu thundercat, sivo-crnu. Koliko ga pamtim, nije ludovao motorom, bio je umeren vozač, čak poprilično mirniji od mene u to vreme (gotovo smo istih godina, možda je bio jednu godinu stariji od mene). Često je vozio devojku pozadi i trudio se da bude max bezbedan. 

 

Počivaj u miru, druže, a porodici neka je iskreno saučešće i želja da pronadju utehu u ovom ogromnom bolu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Miloše... druže... sećam se kako smo se upoznali, ponudio sam ti auspuh na rate iako se nikada videli nismo, bilo ti je čudno da neko tako veruje ljudima, ali ti si jednostavno ostavio takav utisak, pošen, iskren i srčan momak. Prvi put seli a ispričali se kao da se znamo 100 godina... družili se po kućama, čuli se često, na par vožnji si me zvao, ali nikada te nisam ispoštovao, plašio sam se da vam nisam dorastao...

 

I dalje ne mogu da verujem da te nema. Velika tuga da takav život rano završi...

 

Neka su ti tamo gore široki i bezbedni putevi, a sa nama u mislima ćeš se voziti i biti upamćen zauvek.

Promenio član Markone88
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Iskreno, iskreno saučešće porodici i prijateljima. 

 

Tuga, tragedija... šta uopšte smisleno reći... teško je naći reči i inače, ali kada se dogodi nekoj od naših ekipa... nemoguće. 

 

Moramo, zaista, nešto da uradimo kao sećanje na sve koje smo izgubili. Liči na frazu, ali je velika istina, svi oni žive kroz nas i dok je nas. Dok ima sećanja, nema smrti... možda je to uteha, pre bih rekao da je velika istina.

 

Držite se ljudi zajedno...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1729 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

@milos-v

Braćko moj,

 

par puta krećem, pa stajem, pišem i brišem.

Nemam snage, ni da postavim taj poslednji tag, a tek da ti kažem "zbogom".

 

Sećaš se kada su "izgubljenom" Zubi "ukrali" motor, svratio sam tada kod vas da mu se smejem, jer je lud kao konj.

Upoznao tebe i još nekog.. Sada gledam, to je bio septembar 2019. , nepune 3 godine, čoveče, osećam se kao da se znamo makar 13 godina.

Verovatno zato što smo razmenili milionsku sumu poruka u Viber grupi, grupi koju čine ljudi koji su postali moja porodica, ne nije fraza, jednostavno je tako. Tako brzo smo od virtuelnih prijatelja, postali prijatelji za ceo život!

 

Miško, hvala ti za dobra druženja, hvala ti za divne vožnje, hvala ti što si  šmekerski trpeo svaku prozivku i šalu. Hvala ti što si bio srećan kada se rodio Aleksa i celo veče me grlio i govorio: "De si Čale", voleo bih da mogu da ti vratim to i oduzim ti se za taj dan i noć provedenu uz mene!

Mogao bih do sutra ovako, ali....

Hvala ti za sve!

 

Volimo te i čuvamo zauvek uspomenu na tebe, na našeg Mišu, nedostajaćeš puno, tvoji:

 

Ivana, Aleksa i Stefan!

 

 

 

 

 

 

 

IMG_20200705_145427.jpg

IMG_20200403_144247.jpg

IMG-fccf4e0d78e814aa429abe374e980b35-V.jpg

Screenshot_2022-06-14-16-16-28-851_com.viber.voip.jpg

Promenio član ProMaster
  • Sviđa mi se 3
  • Tužan 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Ispratili smo našeg Mišu... 

 

Krenuli na poslednju, kratku, počasnu vožnju. Složno i u grupi. 28 motora je stajalo i čekalo da Miša povede povorku, poslednji put. 

A na odredištu, na kratko, grmljavina je zaglušila sve. Dovoljno jako da ljudi otvoreno zaplaču. Da puknu brane i potekne reka suza. Tako i treba. U redu je da boli.

 

Otišao je neko naš i sada jezdi nekim drugim drumovima. Gledaće nas odozgo i nadam se, položiti ruku na našu da nas podseti ako preteramo. Pre nego bude kasno.

 

Hvala svima koji ste došli, kao i onima koji su, barem u mislima bili sa nama i Mišom. Slava mu. 

  • Sviđa mi se 2
  • Tužan 21

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1134 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Sta napisati,nisam bio tu,citam onu prvu vest,ma reko dobro je nije to on dobro je kakvih 49 godina,kad nastavljam i suze krecu.

Jebem ti zivot.Upoznasmo se kad je pocela korona,uzeh od njega soni,ispricasmo se kao da se znamo 100 godina,zagledao moju astru,motor,auspuh,smejasmo se.Culi se posle toga jos dosta puta.Iskreno saucesce najblizima,jebem ti zivot:'(.

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Svaki dan te se setim i obavezno kane neka suza. Mnogo nedostaješ dečkonjo!

 

Strašno je što sam na današnji dan mogao samo da ti upalim sveću...:'(

  • Tužan 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Скоро сваки дан, када је нека згода, помислим: "Сада би Миша рекао/урадио... ". 

Обично се тада насмешим јер те знам, зајебавао би ме/нас или се изнервирао до бесвести око неке глупости. 

А тада повратак у стварност. Нема те. Чекаш нас негде, да се опет заједно смејемо... 

  • Tužan 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Mišo naš... Fališ... 

Nije isto. Nekako je praznije, mrtvije. Nismo se navikli da te nema. I dalje priželjkujemo da češ najednom rešiti da baneš, da nas iznenadiš. 

Da opet budemo skupa, da se šegačimo, družimo, planiramo, dogovaramo. 

Fališ... Jbg. 

  • Tužan 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1729 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

 

 

Nisi voleo zimu, nisi voleo sneg, nadam se da tamo negde imaš ovakvo more i ovakvo Sunce, da voziš i uživaš!:(

Promenio član ProMaster
  • Sviđa mi se 10
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja