Jump to content

Moto Zajednica

Dogovori, planovi, predlozi....

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Idemo dalje, spisak je uvek tu negde, u hodu...

 

Ko je vičan mapama trebao bi da nam uradi ucrtanu trasu kako se dolazi do Kisača iz dva pravca, od severne granice i Novog Sada. Pored pozivnog pisma, mapa ide u attach pa je lepo da ljudi znaju gde idu.

 

Drugo pitanje je koga tačno zovemo. MZ je napravio jako lepu temu sa kontaktima MZ klubova i to je izvor adresa. Napraviću tekst pisma pa će se prevesti, za engleski imam prevodioca iz kluba a za Mađarski Peter rešava stvar.

 

Engleski će ''proći'' svuda ali bih voleo da svako dobije poziv na svom jeziku. To je jedan lep znak pažnje i mislim da će onome ko čita biti jasno da ih iskreno zovemo a ne reda radi. Međutim, prevod je manje važno pitanje, najvažnije je koga mi sve zovemo. To je malo i stvar para samo mislim da nam ipak nemože doći 100 ''neplaniranih'' ljudi pa da se koncepcija poremeti.

 

Mađari, Hrvati i Slovenci su tu, definisaćemo brojno stanje, ima vremena. Sad je osnovna dilema da li da zovemo još nekog ili presečemo stvar pa šibnemo pismo na sve one adrese koje je MZ dao. ;D ;D ;D

 

Može polako u razvoj, onako kako smo se dogovarali, korak po korak ali može i da se zagrize pa jebi ga, šta nam Bog da.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Oce li to prolece visee >:(

 

Jedva cekam da bjb druzenja pocnu ;D

 

1. Vuja

2. Šumi

3. Duki

4. MZ ( Mihac)

5. Floyd

6. Čika Dule

7. Drumskalisica

8. Razzor

9. Makica

10. Vlajko  8)

 

@Vujo jel guramo MZ-a il brekcemo s Hondom? ;) Il je svejedno?

Samo je obavezno kilo-dva dobrog raspolozenja...Do vidjenja ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Jos slika sa izabrane lokacije imate ovde : http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=39055.0

  I ovde :http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=40861.0

  A evo i karti kako se dolazi do tamo :

 

9ap8cy.jpg

 

2zp070y.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 800 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Za one koji imaju GPS    Latitude 45.3241°  Longitude 19.7018° mogu pronaći lako lokaciju na Google Earth i kako doći do tamo.

To je  to .

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

@Vujo jel guramo MZ-a il brekcemo s Hondom? ;) Il je svejedno?

Samo je obavezno kilo-dva dobrog raspolozenja...Do vidjenja ;D ;D ;D

 

Nije svejedno, idemo sa pravim mašinama, neka Honde odmaraju... ;)

 

Po Dukijevom Mišelinku od Beograda do Kisača ima 102 km uz 10 evra za gorivo. I loša mu računica, za 10 evrića ima goriva i za nazad.  ;D

 

Pošto je 102 km stvarno blizu a ide se starim putem koji je krš onda ni brzine nisu velike. Tim putem u zadnje vreme vole da se igraju radarima pa je to razlog više da se vozi od 50 do 80.

 

Pošto većina nas ide na sever pa je Beograd usput a nismo praktikovali defile radi komoditeta i mira u lokalnoj sredini u koju idemo, onda bi bar iz Beograda mogli zajedno do Kisača.

 

U Beogradu možemo da se okupimo, popijemo kafu radi odmora onih koji dolaze pa kad se izodmaramo možemo polako ka Novom Sadu.

 

Put u grupi ima niz prednosti praktične prirode. Ako bilo ko kojim slučajem zaboravi sijalice ::) ili prvu pomoć nesmotreno ostavi kod kuće  ::) a policija dobije želju za rutinskom kontrolom onda neko stane dok ostali produžavaju dalje. Na primer, ja mogu da se raspravljam bar pola sata zbog prikolice i ako poštujem propise onda mogu da me povuku... (da bih upalio... ;D).

 

Nego 'ajde, rutu ćemo rešiti, za to ima vremena...

 

Treba da se dogovorimo koga zovemo. Hrvate, Slovence i Mađare ne računam, tu su stvari jasne pa treba da vidimo da li ostajemo na tome ili zovemo sve pa ko dođe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Gde se nalazi Pedjin kafic,mozda mozemo tu da se okupimo.Ja bih zvao sve pa ko dodje,normalno neko vreme pre da jave da li dolaze i koliko njih,radi organizacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Posto se nisu stavili na spisak, ( ne voze MZ-e ) , a mislim da treba da budu prisutni, treba da pozovemo i : Josku, Peter Pana, TurboPedju , il da ih jednostavno dodamo na spisak ??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 800 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Gde se nalazi Pedjin kafic,mozda mozemo tu da se okupimo.Ja bih zvao sve pa ko dodje,normalno neko vreme pre da jave da li dolaze i koliko njih,radi organizacije.

Peđa je na ulazu u Beograd,ali dosta nepristupačan ako dolaze ljudi Ibarskom ili auto putem.Arena je svima usput,uz auto put,pa odatle na put ka Batajnici.

Šta mislite o tome ili o Ušću naprimer?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ,, 1032 postova

  Posto se nisu stavili na spisak, ( ne voze MZ-e ) , a mislim da treba da budu prisutni, treba da pozovemo i : Josku, Peter Pana, TurboPedju , il da ih jednostavno dodamo na spisak ??

 

Ja se nisam upisao na spisak zato sto ne znam unapred raspored na poslu. Rekao sam da cu navratiti posto mi je mesto blizu, ali ne mogu sa sigurnoscu potvrditi da cu biti sa vama celo vreme. Nisam od onih koji se upisuju na svaki spisak, a kasnije se masovno odjavljivaju. A sto se tice ubacivanja ljudi na spisak trebalo bi ih prvo obavestiti pa nek se sami upisuju ako zele. 

Naravno onaj deo posla o invitiranju ljubitelja MZ-a iz Madjarske cemo odraditi i potrudicu se da sto vise vremena provedem sa vama i radi lakse sporazumevanja sa njima. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Peđin kafić je na odgovarajućoj lokaciji ako se dolazi Smederevskim putem, nema mnogo zavlačenja po gradu, samo par kratkih ulica... Kako će se dolaziti do Beograda neznam ali sam predpostavljao da to neće biti auto put mada i to nije nemoguće...

 

Što se tiče ''odbora za doček'' nama koji dolazimo iz pravca Beograda to ne treba, snaći ćemo se. Dobro bi bilo da neko dočeka goste, čisto da ne tumaraju po i oko Novog Sada. Najverovatnije će Mađari doći iz drugog pravca a takođe je malo verovatno da će Slovenci i Hrvati doći u isto vreme. No, za to ima fore...

 

Ja bih zvao sve pa ko dodje,normalno neko vreme pre da jave da li dolaze i koliko njih,radi organizacije.

 

Šta mislite o ovom predlogu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Kafic je tu gde sam obelezio, samo sto se ne vidi sa ulice, vec se kod mesare sidje niz stepenice, pa sa zadnje strane .

post-3891-12879064028473_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Zahvaljujem Lijo. SInoc sam se video sa Pedjom na otvaranju kafica koji drze Arhangeli na Vidikovcu.Pade dogovor da dodjemo do njega, mislim na Pedju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ako sve bude OK jugo-istocna ekipa dolazi Smederevskim putom, ako moze opet cekanje kod one kafane ?? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja