Jump to content

Moto Zajednica

Dogovori, planovi, predlozi....

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Dogovaramo se o susretu u kafani u Beogradu.

 

Cilj okupljanja nije u nabijanju kafanskog računa već da negde sednemo i ispričamo se. Ima nas iz Beograda a lepo je i da oni koji nisu ovde iskoriste ove zadnje trenutke pa se provozaju.

 

Turbopeđa otvara kafić na Konjarniku, u delu grada koji je poznat kao polazište autobusa koji idu Smederevskim putem, u blizini raskrsnice ulica  Ustaničke i Bulevara.

 

Ko dolazi Smederevskim putem neće mu biti problem a i izlaz na autorut je blizu pa nema potrebe za ulazak u centar. Ova lokacija nije slučajna, Peđa je birao kako ljudi van Beograda mogu što lakše da se snađu a za nas odavde je ionako svejedno. Parking prostora ima i nema bojazni da će se narušiti neki kućni red ili da bi nekome smetali.

 

U lokalu nisam bio i neznam tačno gde je, samo po opisu iz Peđine priče, ali ne sumnjam da je uradio sve što je mogao. Tamo je i noć i dan pa ga zato na Forumu nema, kreči, zeza se oko uređenja.

 

Poslednji put smo se videli za davanje krvi 19. i tada je rekao da će da krene da radi što pre, dani su u pitanju. To ''dani'' znači 2,3,4 što je već prošlo tako da očekujem da se javi svakog trenutka.

 

Na samom otvaranju očekujem da će biti velika gužva, Peđa je otvoren i društven čovek blizak i pojedincima i klubovima, učestvovao u svim humanitarnim akcijama, skoro sam isterao akciju pomoći oko Boletovog lečenja u Rusiji i nemoguće je da otvaranje prođe neposećeno.

 

Iz tih razloga nisam siguran da je baš taj momenat dobar za naše okupljanje. Na otvaranje bi trebao da dođe svako jer je sigurno da će biti super samo tom prilikom mislim da ne bi mogli da razgovaramo od buke i gužve.

 

Ostaju sledeće opcije na raspolaganju:

 

1. Ko hoće da dođe na otvaranje neka dođe ali naš susret da dogovorimo u nekom drugom dnevnom terminu kada nije gužva, dan dva po otvaranju

 

2. Da se vidimo u nekoj drugoj kafani a posete Peđinom lokalu i otvaranju da prepustimo individualnim odlukama

 

Kako god se odluči ja ću obavestiti kada je otvaranje lokala pa ko hoće može da dođe.

 

Sledi dogovor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Dogovaramo se o susretu u kafani u Beogradu.

Cilj okupljanja nije u nabijanju kafanskog računa već da negde sednemo i ispričamo se. Ima nas iz Beograda a lepo je i da oni koji nisu ovde iskoriste ove zadnje trenutke pa se provozaju.

 

  Pa valjda nam nece biti zadnji trenuci !

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Dogovaramo se o susretu u kafani u Beogradu.

Cilj okupljanja nije u nabijanju kafanskog računa već da negde sednemo i ispričamo se. Ima nas iz Beograda a lepo je i da oni koji nisu ovde iskoriste ove zadnje trenutke pa se provozaju.

 

  Pa valjda nam nece biti zadnji trenuci !

 

 

Loš termin, bio sam kratak sa vremenom pa sam istresao misao.

 

Ja sve čekam da neko nešto kaže, meni je svejedno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Moj predlog je da se okupimo u Pedjinom kaficu.Vujo ti nas obavesti , kao sto si i rekao , kada je otvaranje a nase okupljanje neka bude nakon otvaranja.Mi bi smo mogli da pocnemo da se dogovorimo oko datuma  naseg okupljanja cim se sazna datum otvaranja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Evo SMS prepiske sa Peđom:

 

Ja: Zvao sam te i nisi u dometu pa se javi kad ustaneš (mislio da radi noćnu pa spava)

Peđa: E druže moj! Ja sam ti na 1.300 m nad. vis. Pravim roštilj sa suvom bukovinom a sutra u 5 ujutru idemo na amura na Vlasinsko jezero

Ja: A mi dogovaramo okupljanje u tvojoj kafani. Imaš li tačan datum otvaranja da ne zavlačim ljude?

Peđa: Kafana može da radi ali nema više od 3 stola i 10 stolica za sada. Kad bi ti da to napravimo?

Ja: Ne bi nas ni bilo više, MZ ljudi iz Beograda i ko dođe. Lepo se provedi pa se javi kad stigneš

Peđa: Ja se vraćam tek 2. oktobra. Ako ti treba ranije zovi moju sestru, znate se. Ona je moj P.R.  :D

 

Ovako ja sad razmišljam: Nije džabe otišao, verovatno mu je dosta svega jer je srušio krov sa kuće da bi je nadzidao a u isto vreme je radio na tom kafiću. Svaka njemu čast ali to su ozbiljni poslovi pa nek' ima snage koliko hoće. I dobro je što je otišao u bestragiju, neka se sredi malo...

 

Čovek nije tu a da uzimam ključeve od lokala ili zamajavam njegovu sestru stvarno ne bih. Kada dođe dogovorićemo se, sa njim uvek sve može...

 

Do tada dogovaramo lokal i termin. Najraniji bi bio u Nedelju, sada u Nedelju 27. septembra u 12h, tačno u podne. Posedimo 2-3 sata i dosta, ko dolazi van Beograda da može da se vrati dok je dan.

 

Da li je Nedelja OK?

 

Sledi dogovor oko lokala. Treba da je blizu puteva pristupnih Beogradu i da ima parking. Priroda je poželjna.

 

Neki predlog?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ja licno ne mogu u nedelju jer igram utakmicu u Loznici. Ne bih da se sad sve pomera zbog jedne osobe ali da li bi mogla i subota(prekosutra) da dodje u obzir? Tu vec mogu da uskocim! Za lokal cemo lako,samo ako ostalima odgovara termin!? I ako je neka ne pristupacnija lokacija mozemo se svi sacekati negde pa odatle zajedno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Meni odgovara i subota i nedelja, samo da je lepo vreme. Lokacija moze gde god vam padne na pamet, Beograd poznajem .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ja neznam BG ni peske, a kamo li motorom. Da me negde neko ceka?? Svaki datum  odgovara, a i kisa ne smeta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Evo prilike da se okupimo ko moze sad u nedelju 27.09.na Bukulji bice odrzane trke veterana verujem da ce biti zanimljivo ..

 

Gde je BUKULJA

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

OK, termin je subota u 12 h.

 

Da li poziv vazi i za buduce clanove, koji, nazalost putuju na 4 tocka, a voleli bi da voze motor?

Naravno, treba da nas bude što više.

 

Da me negde neko ceka??

 

I ako je neka ne pristupacnija lokacija mozemo se svi sacekati negde pa odatle zajedno!

 

Na Smederevskom putu, odakle inače dolazi MZ, je kafana Tri Tiganja. Gledano iz pravca Beograda to je odmah posle skretanja za Kaluđericu a na rakrsnici za Vinču. Iz pravca beograda teško da može da se promaši a MZ će nas videti kada bude prilazio gradu jer je kafana sa njegove desne strane.

 

Onda možemo da vidimo da li bi tu ostali ili idemo na drugo mesto, kako se dogovorimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Dogovoreno!! Subota 12h "Tri Tiganja" stizem!!! :D

p.s. nadam se da necu imati problema sa osama!!! >:( >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 800 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Znači : Subota,26.09.2009. u 12.00 kod kafane "Tri tiganja"?

Ima li neko da potvrdi?

I još nešto: da li je dozvoljen pristup ljudima sa gipsom i u pratnji najmilijih?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

No problemo sto se mene tice, al'  kako cete svi na MZ?? :D

p.s. da pokvasimo dozvolu?? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

I

Ja nazalost radim u subotu :'(

I ja teram voz sutra al me sale zainteresovao za nedelju trka veterana na bukulji jos samo da saznam gde je ta BUKULJA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 800 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250

 

No problemo sto se mene tice, al'  kako cete svi na MZ?? :D

@ MZ  Nažalost,MZ je i dalje u nevoznom stanju,točak još nije nabavljen.Nikola i ja će da dođemo s kolima,a Goca radi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

I

Ja nazalost radim u subotu :'(

I ja teram voz sutra al me sale zainteresovao za nedelju trka veterana na bukulji jos samo da saznam gde je ta BUKULJA

U 'bemu sumpor, pa Bukulja je kod Bukovicke banje, a ona kod Arandjelovca. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Nedelju smo preinačili za Subotu zbog Makice devojčice pošto je svima bilo svejedno koji je dan u pitanju.

 

Možemo da sedimo u Tri Tiganja, možemo da se prebacimo na drugo mesto, ma možemo šta nam se hoće...

 

Vidimo se u 12. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja