Jump to content

Moto Zajednica

Dogovori, planovi, predlozi....

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 251 postova

Racunajte  na  mene , svi  uslovi  odgovaraju.Znaci  datum , klopa, lova  sve  pasuje  samo  bi  voleo  bungalov  za  spavanje.Bilo  bi  dobro  da  se  cujemo  mislim  na  Drumskulisicu  pa  da  idemo  zajedno,  normalno  vazi  i  za  druge  iz  okoline.Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

01. MZ RIDER - šator

02. MZ - Satorce

03. Kataran - bungalov (? )

04. Duki i Sneza-sator

05. Zverinjak (najverovatnije autom) - ************

06. Picasoo MZ (50% - 50%) - NO SLEEP ! (?)

07. Floyd* - šator

08. Makica - bungalov

09. Kataklinger--bungalov

10. Drumskalisica - Sator

11. Fruskogor@c - bungalov

 

U pravu je Floyd, ne treba da pada moral, nikada izlet nemože po masovnosti da bude kao Skup koji je jednom godišnje i ipak je neka druga fora.

 

A može sve da valja i da nam bude lepo kao svaki put što je bilo.  :)

 

Ne očekujem više odjave, samo nove prijave.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

01. MZ RIDER - šator

02. MZ - Satorce

03. Kataran - bungalov (? )

04. Duki i Sneza-sator

05. Zverinjak (najverovatnije autom) -sator

06. Picasoo MZ (50% - 50%) - NO SLEEP ! (?)

07. Floyd* - šator

08. Makica - bungalov

09. Kataklinger--bungalov

10. Drumskalisica - Sator

11. Fruskogor@c - bungalov

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

01. MZ RIDER - šator

02. MZ - Satorce

03. Kataran - bungalov (? )

04. Duki i Sneza-sator

05. Zverinjak (najverovatnije autom) -sator

06. Picasoo MZ (50% - 50%) - NO SLEEP ! (?)

07. Floyd* - šator

08. Makica - sator

09. Kataklinger--bungalov

10. Drumskalisica - Sator

11. Fruskogor@c - bungalov

 

Znaci ja sam promenila i opredeljujem se za sator jer nisam sigurna pa ne bih nekom da pokvarim brojno stanje za bungalov. A i uostalom imam veliki sator,valja ga isprobati!!! Nikad koriscen!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

01. MZ RIDER - šator

 

03. Kataran - bungalov (? )

04. Duki i Sneza-sator

05. Zverinjak (najverovatnije autom) -sator

06. Picasoo MZ (50% - 50%) - NO SLEEP ! (?)

07. Floyd* - šator

08. Makica - sator

09. Kataklinger--bungalov

10. Drumskalisica - Sator

11. Fruskogor@c - bungalov

 

Ja se brisem, idem za Cacak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ja se brisem, idem za Cacak.

 

Preispitaj svoju odluku molim te, ne bih voleo da ekskurzija ne uspe. Nekad nas je manje, nekad više ali brojno stanje ne bi trebalo da obara moral.

 

Treba zvati kamp, rezervisati bungalov i najaviti broj šatora. Ja mogu da zovem ali mislim da bi bilo pametnije da to uradi neko čiji je dolazak 100% siguran da ne bi bilo da se igramo gluvih telefona.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Ima li definitivno utvrdjen datum ??? Ja sam do 25-og na moru te da znam , imali me na skupu ili ne? U ponedeljak krecem (10.08) tako da me nece biti na forumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Pa datum je definitivno utvrdjen odavno, to je vikend 22-23.8.2009, tako da ti verovatno-sigurno neces biti tu.

 

A ja koliko vidim nema nista od skupa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Koliko sam ja pratio, datum 22-23 je pominjan vise puta ali nije dogovoren.Vuja je predlozio kaonajbolji termin, Makica je posle jos jednomprovukla isti datum ali ja nisam video zvanicnu odluku......ili sam negde to preskocio? :-\

Poslednji vikend u augustu je 29-30.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Nesto razmisljam, ovaj " letnji " period je mnogo nezgodan. Eto prosle godine smo se okupili u septembru i nije bilo problema. Ove godine u maju - opet nije bilo problema.  Evo sad u avgustu - vec problemi - neko je na moru, neko bi na moto skup ( i ja bi ) . . .  Ima tu mnogo faktora, jos bi trebali da uzmemo crkveni kalendar da proverimo da nije i neka slava na dan kad resimo da se okupimo . . . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Velike su razlike u načinu života između nas pa je međusobno usklađivanje stvarno problem. Jako je teško obezbediti da svi budemo slobodni i platežno sposobni u isto vreme i koliko god blesavo izgledalo priprema skupa mora da počne pola godine ranije.

 

Eto, čak i izleti nisu jednostavna varijanta, nešto što je neobavezno, sedneš na motor pa odeš...

 

Za ovaj izlet neznam šta će biti, ništa ne zavisi od mene ali za sledeći skup sam sasvim siguran da treba da se dogovaramo doooosta ranije kako bi svi u svojim životima obezbedili ta dva dana kao slobodna, pare se uštedele, mašine se sredile...

 

Drago mi je što postoji želja da se viđamo češće jer sve ovo upravo zbog toga i postoji ali iskustvo kaže da nadljudski napor treba i da bi se SVI okupili samo jedanput godišnje. A onda to opet bude da tu nisu baš svi, neko ne uspe da se izbori sa obavezama i pored želje i napora.

 

Zato mislim da oni koji mogu da dođu kod Tome to treba da urade bez obzira koliko će naših ljudi doći. Pet - pet, pa šta! Nije moglo drugačije, i pet naših ljudi na jednom mestu dosta znači, bolje nego ništa.

 

Ja se na spisak nisam upisivao da ne bih došao u situaciju da moram da se povlačim. Nisam hteo da računate da ću doći pa eto, nema me. Ali sam sa druge strane sve do sada radio kako bih ipak došao: registrovao sam motor, kupio gumu za prikolicu, točak sa prikolice iz meni nepoznatog razloga nemogu da skinem ali će Bokilic doći da vidi šta to zeza, nastojim da odem do Joske pre izleta kako bih proverio šta se dešava sa strujom jer nisu satovi pocrkali bezveze (a bili su novi novcijati kada mi ih je Floyd dao) i onda mogu gde hoću. Rođendan sina sam odložio za drugi dan. A pare? Pa jebi ga pola naroda vuče neki minus sa sobom pa i meni neće ništa faliti da se okratim za koju hiljadarku, bar ću dobiti razlog da psujem političare.  ;D

 

Ako bih analizirao stanje motora onda on uopšte nije za put: pregreva se pa se gasi na 30 do 50km, ne pali na kurblu... Ali sada je tako, ono srce sezone traje još dva meseca i sem onog nužnog (struja) neću ništa da radim a na zimu ide Crnac u Svilajnac na temeljno podmalađivanje i rekonstrukciju cele skalamerije (odmaknuti prikolicu od motora, ubaciti točak sa kočnicom, honovati cilindar, zameniti karburator...).

 

Da ne gušim više jer sam preterao ali JA ŽELIM DA DOĐEM!

 

Zverinjak je na moru kao i Džoni. Picaso nije siguran a za humanost njegovog gazde već znamo. Kataran ostaje da vodi posao bez gazde što je velika obaveza pa je i njemu uklapanje u datum silovanje situacije. TS Chopper i Choperka isto nemogu da dođu. Svakak je dobio posao a dok je probni rad nema odmora po svim zakonima sveta. Čačani nisu sa nama što je bezveze. I da ne nabrajam dalje...

 

Ljudi, da odložimo mi ovaj izlet za Septembar? Ali da se vidimo OBAVEZNO pa koliko nas god bude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Bilo koji datum posle  utvrdjenog mi odgovara.

A za Cacak sam se lomio dugoooo, i prelomio!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Sto se mene tice moglo bi da se odlozi za septembar - ako se i drugi slazu.  Eto i to sa skupom u Cacku se poklopilo ( niko nije gledao kalendar susreta ), a ja imam vikendicu tamo, i maltene ko da sam cla MK Mancula, i jos me zvali da dodjem , pa ne bi bilo u redu da ih ne ispostujem . Nek se izjasne i drugi .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Ja am resio da idem na dunav 22 pa idem bilo da bude druzenja ili ne idem da se vozim niz dunav pa na zajecar ks pa kuci a za septembar boze zdravlje valjda nece sneg.Da bude i dva motora to je druzenje da bi bio skup treba malo vise tako daje termin sto se mene tice kad kaze vecina samo nemoj posle oni koji su trazili pomeranje da ne dodju ni tada

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Eto, ja planiram (citaj=ako budem imao "vremena") tu negde pred kraj meseca, da se spustim dunavskom magistralom do Negotina, par dana, sator i 'gitara' varijanta, pa da zaokruzim kroz KG, Svilajnac, AR pa nazad kuci. Jos je sve u razradi, ali...

Mozemo i da se sretnemo tamo dole, ne nosim pecaljke, ali nosim slobodnog vremena dosta (planiram da odvojim celu nedelju dana na ovo)  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Posto se vecina slaze onda se i ja slazem. Mislim da ce nas u septembru biti daleko vise!

Ovako uvek ima neka voznja,skup...a u septembru ce to nekako bas leci,kao neko "zatvaranje" sezone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ja izgleda ni u Cacak necu. Eto i TS Choper se ukvario, pa se naplasih 100% , ma zez, bend mog sina ima zakazanu svirku na nekom festu bas u Milivskoj Klisuri, za 22.VIII, tako da cu ici tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

bend mog sina ima zakazanu svirku na nekom festu bas u Milivskoj Klisuri, za 22.VIII, tako da cu ici tamo.

 

Sjajno, postavi neke snimke/klipove u caffe, baš bih voleo da čujem/vidim.

 

To je uspeh u životu, vrh! :) :) :)

 

Danas je bio dr.Bokilic. Skinuo je točak sa prikolice pa smo Vule i ja zamenili gumu a on je posle produžio za Svilajnac na Babi (Hondi).

 

Pa sledi uzbudljiv deo: :o :o :o

 

Slušajući mudre savete mog prijatelja TS Chopper-a do koje mere guma može da se pojede i koliko još mogu da sa istom vozim na prikolici, doživeo sam da, kada sam skinuo točak, vidim rupe na gaznoj površini.  :o :o :o :D :D :D

 

Nikad to nisam video na moto gumi što je dokaz da se čovek uči dok je živ. ::)

 

Još u Čačku sam ja bio zabrinut hoću li stići do Karaburme dok je on uveravao ''Ihhhiiiiii...'', kao da ću u nasledstvo nekom da je ostavim.

 

I nikako mi nije jasno kako se unutrašnja nije probušila, virila je kroz spoljnu kao balon a potpuno je sačuvana, neogrebana.  ;D :D :D

 

Onda sam shvatio da je TS Chopper, pored toga što je kralj budževina, još veći mag graničnih vrednosti. Dotrajala je toliko da nije mogla više ni 100 metara, sav sam život iz nje izvukao, 4 tkana sloja pojeo po surovom asfaltu vozeći sopstvenu i guzice bližnjih. ;D

 

Svežeregistrovani Crnac treba do Joske na elektro šokove i može na krug po planeti.  :-* :-* :-*

 

Ma ići će kod Tome ove sezone ili ću potražiti još neki savet TS Chopper-a a onda da vidimo ko se sa kim z..ebava.  >:(:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Pa imas gumu na onom tocku sto sam ti dao. Jeste stara, al mislim da ce ici ona, Pneumant je to !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ta guma obavezno ostaje ali nakon dorade prikolice. Treba mi kočnica u tom točku a Pneumant je savršeno rešenje. Ovu sam uzeo pa nek' je jede koliko hoće, za privremeno je, do kraja sezone.

 

A onda - radovi. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Ja izgleda ni u Cacak necu. Eto i TS Choper se ukvario, pa se naplasih 100%

 

Ma nisam ja u kvaru, vozim i masina prede kao leptir, jedini "kvar" je nedostatak finansija tj. istekla registracija pa sada vozim samo u lokalu, mada mi to ranije nije predstavljalo problem.

Nikoga nisam prevario ili opljackao pa mi je savest cista, a to sto nemam da platim "harac" drzavi koja me peljesi na sve moguce nacine, ne shvatam kao prestup vec kao neku vrstu bunta protiv "zulima" koji nam namece sistem, a sve to u cilju ogranicavanja slobode kretanja.  >:( >:(>:(

E pa ne dam se..... >:( >:(>:( Videcemo kako stoje stvari ali mozda to zatvaranje sezone (mada je ja zatvaram kada se zalede ulice) i nije losa ideja.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja