Jump to content

Moto Zajednica

Dogovori, planovi, predlozi....

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Imam ja mali plac 4 Km od Arandjelovca, sa glavnog puta se ide uz brdo jos malo manje od 2 km, ima izvorske vode, mesta za satore i razanj/rostilj ima oko 8 ari, nema objekat za prenociti, sem stare tecine kuce. Evo malo slika :

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Put do gore je malko nezgodan, sitan i krupan kamen. Jedna krivina je kriticna za spustanje nazad nizbrdo.

Zbog te krivine nisam se usudio sam da se penjem sa Jawom, sad za 1. maj, uz asistenciju moze...

 

Ambijent :

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Miliva je stvarno idealna za nas,znaci ako ima neko slicno mesto bilo bi super.Super je i Ovcar banja i takvo neko mesto bi bilo odlicno.Ne mogu da se odlucim gde mi je bilo bolje,u Milivi smo bili sami, kao porodicna atmosfera,priroda netaknuta,pijemo vodu iz potoka,bio je prvi skup pa se nikad ne zaboravlja.Opet u Ovcar banji vise ljudi,vise motora,skup je dobio na tezini,lepa priroda i okolina,gostoprimstvo Cacana nezaboravno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ja cu na more otici ove godine...Plava Ptica i ja  :)

Ali gde se vecina slozi za mesto okupljanja i druzenja tu i ja dolazim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  U kampu u Beloj Crkvi sam bio i kampovao. Uslovi su idealni, kamp je u sumi sa debelom hladovinom, postoji sanitarni cvor ( pristojan ), prodavnica, restoran , jezero za kupanje . Ne znam dal ima nekih kamp kucica, i jedina mu je mana sto je zaista jako posecen i ima dosta ljudi. Sve ostalo je OK !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Pored sela Lipovac, blizu Aleksinca postoji jedan manastir SV.Stefan (ili Preobrazenje), kao i planinarski dom.  Predeo je zaista kao sa razglednice, a ceo taj prostor je proglasen za eko-kamp. Par godina nisam bio tamo, ali planiram u toku sledece nedelje da se provozam, napravim nekoliko fotografija, i raspitam se da li je taj planinarski dom moguc za smestaj dvadesetak entuzijasta. Inace put do tamo je ok, izuzev poslednjih 8km  rupa i peska na putu. Miesto je udaljeno oko 20km od Aleksinca i Oko 35-40, od Nisa (starim putem).

 

http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.panoramio.com/photos/original/8321762.jpg&imgrefurl=http://www.panoramio.com/photo/8321762&usg=__o9Zb1f59ABxNJvl-ehvI0li7v2A=&h=1536&w=2048&sz=1627&hl=en&start=1&um=1&tbnid=mpvEdVhF9f3yRM:&tbnh=113&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3DLipovac%2Bmanastir%2BSveti%2Bstefan%26hl%3Den%26client%3Dopera%26rls%3Den%26sa%3DG%26um%3D1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Pored sela Lipovac, blizu Aleksinca postoji jedan manastir SV.Stefan (ili Preobrazenje), kao i planinarski dom.  Predeo je zaista kao sa razglednice, a ceo taj prostor je proglasen za eko-kamp. Par godina nisam bio tamo, ali planiram u toku sledece nedelje da se provozam, napravim nekoliko fotografija, i raspitam se da li je taj planinarski dom moguc za smestaj dvadesetak entuzijasta. Inace put do tamo je ok, izuzev poslednjih 8km  rupa i peska na putu. Miesto je udaljeno oko 20km od Aleksinca i Oko 35-40, od Nisa (starim putem).

 

http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.panoramio.com/photos/original/8321762.jpg&imgrefurl=http://www.panoramio.com/photo/8321762&usg=__o9Zb1f59ABxNJvl-ehvI0li7v2A=&h=1536&w=2048&sz=1627&hl=en&start=1&um=1&tbnid=mpvEdVhF9f3yRM:&tbnh=113&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3DLipovac%2Bmanastir%2BSveti%2Bstefan%26hl%3Den%26client%3Dopera%26rls%3Den%26sa%3DG%26um%3D1

 

Mislim da sam bio tamo, iya manastira ima valjda potok, i neke pecine ( znam da sam se zavlacio negde ) !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Upravo tako, potok sa ledenom pijacom vodom, u kojoj se pivo hladi u trenutku...  Mada je voda tako ukusna da ne pozelite da pijete nista osim nje  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Upravo tako, potok sa ledenom pijacom vodom, u kojoj se pivo hladi u trenutku...  Mada je voda tako ukusna da ne pozelite da pijete nista osim nje  ;D

 

Onda uzivaj u vodi  ;D ;D :D al ponesi onu tvoju domacu  :D

 

Ja dolazim gde god da bude.

 

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Imam potrebu da kažem nešto pametno ali ne ide. Svi predlozi su JAKO DOBRI.

 

Često idem na jednodnevne izlete sa Crnim Svinjama na Belocrkvanska jezera pa pošto se ne zadržavam duže ne gledam koje su mogućnosti okolo. Ali sam zapamtio sve što je i Lisac rekao: priroda lepa ali plivaju mrtve ribe (neznam zašto ali bih hapsio >:(), gužva velika, ljudi sa decom, svašta. No, infrastruktura za primer, ima SVE.

 

Borsko jezero je lepota ali tamo nisam bio, najbliže sam boravio u Gamzigradu. Jedna moja koleginica sa fakulteta je odande ali sem nje ne poznajem nikoga. Sada sam je zvao pa će se raspitati.

 

Ok, nema žurbe, dobro je krenulo.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

U okviru Nacionalnog parka Đerdap, na samoj obali Dunava što ga čini atraktivnim za ribolovce i ljubitelje vodenih sportova. Ovo je kamp malog kapaciteta i pored mesta za karavane i šatore u kampu se nalazi 7 bungalova za smeštaj gostiju (3-4 ležaja). Kamp poseduje mini-restoran, uređenu peščanu plažu, teren za odbojku i košarku. Moguće je organizovanje vožnje čamcem po Dunavu. U blizini se nalaze Golubački grad i manastir Tumane, a nedaleko i arheološki lokalitet Lepenski vir.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

I meni se dopada. Golubac je super, divan gradić, Dunav, tvrđava, ma sve kako treba.

 

U tom kampu nisam nikad bio ali fotke sve govore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Nismo jos dosli do glasanja ali ja glasam za kamp Toma u Golupcu!!!

 

Nego jel mi to pricamo o narednom zvanicnom skupu ili o jos jednom druzenju ove godine?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Ja cu na more otici ove godine...Plava Ptica i ja  :)

Ali gde se vecina slozi za mesto okupljanja i druzenja tu i ja dolazim!

 

Samo javi kada bi isla pa ako nadjem vreme ($$$$))u tom momentu mozda bih ti pravio drustvo u putu ali bih se vratio sutradan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ovo ya golubac mi izgleda dobro, mada bi mogao neko od Pozarevljana da se raspita za cene, i telefon kampa, kao i da vidi da li treba mozda rezervacija, jer je kamp mali .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja