Jump to content

Moto Zajednica

Зашто? Квар на кваду

Recommended Posts

  • Drug član, 3012 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Opet ja sa mojim primerima iz davnina... Elem, radio sam u davno servisu računara , ko što rekoh, i navrzo se neki lik svaki dan da navraća u radnju po par sati, i da davi ko zmija žabu. Te reklamira iskrivljenu nalepnicu, te nešto mu se čudno čuje, ne miriše uređaj kako treba... Ispostavi se da ganja moju koleginicu, dal joj bio bivši momak, šta li... ali mene maltretira umesto nje :)

I ja mu posle poduže seanse davljenja, popustili živci, reče - "au prijatelju alaj si ti naporan više"

 

On se samo okrenu i ode, i sledećih 15 dana je dolazila i kampovale razne inspekcije. Lik nije bio dovoljno dokon da nas tuži nas svima kojima je mogao. I poljoprivredna inspekcija je dolazila. Smeju se ljudi, ukapirali u čemu je stvar, al kažu moraju da dođu po prijavi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4386 postova

Исто да знате да постоје и возила са фабричким манама, то увозник добије много јефтино а продаје као супер. Ја сам својевремено купио Беверли из салона за 1000€ ниже због видљиве огреботине испод фара. Увозник је могао то да санира и да прода по нормалној цени.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja