Jump to content

Moto Zajednica

KTM Duke 125 / Yamaha R125

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: /

Pozdrav ljudi, trenutno sam u potrazi za svojim prvim motociklom. Kako sam polozio za A1, gledao sam Duke 125 ili Yamahu r125. Intresuju me iskustva sa ovim Duke-om. Kakav je sto se tice pouzdanosti i odrzavanja, posto sam cuo razne utiske i price sto se tice KTM-ova? Yamaha je proverena vec i dosta toga je receno, za Duke nisam uspeo da nadjem mnogo materijala. Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Po iskustvu ne preporučujem yamahu r 125, brza je i sve , ali je previše lagan i čitao sam da ljudi kažu da je nesiguran u krivine pri većoj brzini, dok kod Duke-a mogu da ti kažem da se dosta i izmišlja o njemu. Kažu da se kvari i da je spor, ali iskreno dok sam vozio Duke nijesam imao nikakvih problema sa njim. Ima baš dobro ubrzanje i top speed, a usput i dosta malo troši. Izdržljiv je dosta, vozio sam ga dosta i slabo se prebrojava čak i ljeto. To je sve što ti mogu reći, a za svaki slučaj još malo prouči šta bi uzeo, a samo za yamahu mogu da ti kažem da je nesigurna, gledaj veće kubikaže jer su one dosta sigurnije od 125-ice.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 533 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Добро нам дошао на форум добре вожње, дружења и забаве :BJB3:

Ја терао КТМ кроса од 250 ццм, душу сам му вадо по фрушкој гори пре 30 и коју годину пре, била неподерива направа ... толико о непоузданости

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja