Jump to content

Moto Zajednica

Honda st 1100 paneuropa zamena za chopera

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 238 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

na zamenu dotični pantelija.razlog prodaje promena mesta boravka a za ovde je jako težak za voženje.

motor je 95godište,abs,tcs.kupljen od drugara u Subotici sa 150,000km.uradjen veliki servis kad je uzet i od onda prošao 15,000km.Mali servis uradjen pre mesec dana,

motor je dobar jedino što je za krajolik gde sada živim težak za vožnju.

tehnički i mehanički je ispravan.abs ne radi tj signalizira grešku prednjeg modula.pre toga izmenjen relej,senzor,cdi za abs i sad signalizira kvar modula i proveren kod majstora ali se batalio daljeg popravljanja jer taj modul na ebayu košta 160eur,a ovde ga jako malo vozim.gume su zadnja može još ovu sezonu prednja za menjanje.motor ide,koči,u vožnji stabilan .Pošto na fabričkom zadnjem amortizeru nisam mogao da stanem sa obe noge na zemlju stavljen je krači zadnji amortizer sa yamahe.originalni stoji kuči i ide uz panteliju.zamenjeni su auspusi i postavljeni su originalni,kupio ga sa retrovizorima od nekog auta, kad sam video cenu originalnih ostavio te koje je imao,na tehničkom nisam već 2 puta imao problema zbog toga.mora da se skida zadnji kofer koji nije njegov originalni.menjana pumpa za gorivo(stavljena original)i relej pumpe za istu on nije original.Postavljen voltmetar puni pod punim gasom na 14,2.pre 3meseca kupljen akumulator.

prerađeno sedište kako me gospođa ne bi čukala glavom kod svakog naglog kočenja.

registrovan do 07,2022god.

zamena za choper motor od 1000cc na gore.uz neku moju doplatu.

ne prodaje se jer ako ode za novce opet ću ostati bez motora a to se jedared zajebao i teško da ću, ako bog da ponoviti.

sve ostalo na viber 0638419088,ili u temi

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja