Jump to content

Moto Zajednica

NAJ bolji/losiji skup 2008-e

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Posto je sezona zavrsena mozemo da napravimo osvrt na organizaciju skupova na prostorma ex SFRJ.

Napisite ko je i zasto po vama bio dobar u orhanizaciji ili je podbacio.

 

Puko nabrajanje bez argumenata - nece biti uvazeno.

 

 

Po ne-potpunim rezultatima glasanja na BJB lista izgleda ovako:

 

NAJBOLJE ocenjeni:

 

1. Umag - 9.68  Ukupno glasova: 32

2. Istocno SA - 9.23  Ukupno glasova: 21

3. Lazarevac - 9.22  Ukupno glasova: 27

4. Sremska Mitrovica - 9.03  Ukupno glasova: 26

5. Uzice - 8.65  Ukupno glasova: 29

 

NAJLOSIJE ocene su dobili:

 

1. Palic 3.05  Ukupno glasova: 20

2. Velika plana - 5.62  Ukupno glasova: 29

3. Jagodina - 5.90  Ukupno glasova: 20

4. Indjija - 6.13  Ukupno glasova: 36

5. Smederevo2 - 6.14  Ukupno glasova: 14 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5497 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Bas sam se pitao kad ce ova tema...

Kao sto i lista kaze, Umag zasluzuje vrlo visoku ocenu. Vec je to pominjano u nekoliko tema o skupovima, ali da navedem moj utisak. Ispostovani su svi uslovi da neki skup dobije epitet Velikog. Iz moje perspektive, put do Umaga i nazad je vrhunski ugodjaj ako se ide bilo kojim putem osim auto putem, sam kamp, postava bine (koja bi mozda mogla biti malo ozbiljnija uzevsi u obzir ozbiljnost i velicinu celog dogadjaja), pozicije satora za klopu i pice kao i njihova opremljenost, odvojenost dela ispred bine bez pristupa motorima, higijenski uslovi, i na kraju apartmansko naselje, sve zasluzuje najvisu ocenu. Mislim da u dobroj meri, utisak popravlja, mogucnost boravka u tom apartmanskom naselju tokom nekoliko dana sto sa lokalnim voznjama cini da skup u Umagu moze da ponudi nesto sto retko koji skup ima. Naravno, ne manje bitno je i to sto ovaj skup bez obzira na velicinu nije izgubio na nekoj bikerskoj drazi i nije postao vasar. Sve pohvale i samo napred!!! Naravno, vidimo se i ove godine u jos sirem sastavu!!! :)

Od negativno ocenjenih skupova, uzevsi u obzir samo one na kojima sam bio, izdvojicu Jagodinu. Po meni, samo je bina i ozvucenje dobilo prelaznu ocenu. Prostor gde se skup odrzava ne ispunjava ni jedan od uslova koje bi ja voleo da imam kad sam na skupu, nema ni jedno drvo, obicna poljana sa malo asfalta. Satra u kojoj se tocilo pice, namerno ne kazem sank jer se to tako ne moze ni nazvati, ispod je svakog minimuma. Mesto za klopu, tj. jedna resetka za rostilj velicine A4, izbor klope, a narocito kvalitet iste nisu za komentarisanje-sramota. Namece se zakljucak da se ovaj skup organizuje samo radi skupa bez ikakve ideje kako da se to uspesno uradi. Neki skupovi pre 10-ak godina su bili bolje organizovani.Isti utisak su imali svi ljudi sa kojima sam bio na skupu.

Ovde zelim jos da kazem da nije bitan konformizam, jer neki klub mozda ne moze u organizaciju da ulozi ne znam koliko, ali neke osnovne stvari moraju da postoje. Ako to ne moze da se ispostuje, ne mora skup da se pravi po svaku cenu. Naravno, cak i na najlosijem skupu, mogu da se vidim sa drugarima i da se dobro provedem, ali to ne popravlja organizaciju skupa.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5352 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ja sam se odusevio u Uzicu svim osim hotelskim smjestajem i sto je nestalo posulja dok smo dosli, ali za to smo mi krivi. :D

 

Lokacija po meni predobra, u gradu si, a nisi u gradu, mjesto kao stvoreno za Moto Skup. Kamp uredjen k`o bombonica, doduse malo oni vozici hujkaju, ali ne smeta. Bina profi, a tek ono sto smo imali prilike da gledamo na bini da ne pominjem. Atomci za desetku. Cijene korektne i hrane i pica. Ljubazni domacini, to ne treba ni da napominjem. Jednostavno skup, na koji cu uvjek rado da odem.

 

Samo sto je hotel bio preskup, pogotovo za ono sto nudi, tapete otpadaju, 3/4 sijalica ne rade, ma strasno, jos ni dorucka nismo imali. Jedini minus koji mogu da dam, ako je to uopste minus, jer su se Ere potrudile oko toga, samo ovi iz hotela nisu bili za saradnju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Prostor gde se skup odrzava ne ispunjava ni jedan od uslova koje bi ja voleo da imam kad sam na skupu, nema ni jedno drvo, obicna poljana sa malo asfalta. Satra u kojoj se tocilo pice, namerno ne kazem sank jer se to tako ne moze ni nazvati, ispod je svakog minimuma. Mesto za klopu, tj. jedna resetka za rostilj velicine A4, izbor klope, a narocito kvalitet iste nisu za komentarisanje-sramota. Namece se zakljucak da se ovaj skup organizuje samo radi skupa bez ikakve ideje kako da se to uspesno uradi.

 

 

Da ti nisi bio u Koceljevi?  ;D  Isto bih ovo i ja napisao za Koceljevu, od reci do reci. Plus sto je put nikakav, domacini, nema ih, ulaz se naplacivao samo motoristima, dok je na skupu bilo kao na vasaru. Svi iz okolnih sela su porodicno dosli na hepening. Zalim sto sam izgubio vremena i para za sve to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Nis - DURLAN SITY

Pa od onih na koima sam bio nagori je bio moto skup u zajecaru,jedna totalna ne organizacija, prvo nit se je znalo kad je rucak niti kad krece svirka bendovi-cisto sranje....U nedelju ujutru nema nigde nikog zivog ,nema cak ni organizatora,dorucak manje vise,ali nije bilo cak ni kafe a bez nje sam posle pijane noci kao zombi....Znaci mislim da smo mi bili poslednjo koji smo se nasli u kampu u nedelju ujutru ,da bili su tu i radnici koji su sklapali binu,znaci sve najgore....A meni se je iskreno najvise svideo moto skup u knjazevcu ,pre svega lokacija je izvanredna a od prosle godine od moto zurke ta manifestacija prerasla je u skup velikih razmera ,nije mogla preko dana igla da se baci,dobra muzika,organizacija na nivou svaka pohvala za Nikou,,BARKU,, i predsednika moto kluba ,,VITEZ KNJAZEVAC,, Skanlija svake godine bicu tamo.

Moto zurka koja mi se najvise svidela je bila u Vrscu svaka pohvala za clanove kluba MC VRSAC....Tolko od mene....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Mislim da ova tema nije bas najbolje postavljena,to NAJ bolji i NAJ losiji je malo tesko odrediti ako cemo da budemo malo realniji nego sto jesmo.Prvo bi trebalo postaviti neke kriterijume koji bi bili parametri po kome bi se moglo reci za nekoga nije ispunio nista od toga i zato je najgori.Svi organizatori su ulozili neki trud za to pa je, meni bar, ruzno reci napravio si najgori pa cak i Sutomore o kome se ovde dosta kritikuje je nekome sigurno ispunilo ocekivanja.Mozda bi pre trebalo postaviti spisak svih skupova pa reci pojedinacno sta je bilo dobro sta lose.Drugo-neko koje bio na recimo par skupova u sezoni njegovo merilo nemoze biti ovde merodavno jer ce po njemu od tih par biti najgori tamo gde se on najlosije proveo pa to moze biti i Lazarevac.Ja sam bio na skoro svim skupovima i recimo kazete Koceljeva-ako bismo rekli to je najgori skup grdno bi se ogresili o toliki trud momaka kojima je to prvi skup,koji su se svojski trudili da to naprave najbolje sto mogu,o jeftinom picu i  biku kojega smo ceo dan jeli besplatno/to na mnogim boljim skupovima nema/.Jagodina-pa taj sator je mnogo veci nego na mnogim drugim,prostor jeste bez ladovine ali cist i uredjen,Wc odlican,klope dovoljno i pazljivo rekao bih odabrana muzika, koncert je bio ne dobar nego ekstra.U umagu nisam bio a bas me zanima sta ga to cini boljim od Lazarevca Bijeljine i ostalih -bez uvrede.Mislim da cemo dogodine proveriti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

I momcima iz Debeljace je bio prvi moto skup, a za njega imam samo reci hvale. Iduce godine obavezno idem u Debeljacu. Ko je bio , zna o cemu pricam... tj. pisem. 

 

Reci mi Rajo, da li si video vise porodica sa sve decom negde kao sto je bilo u Koceljevi?  Bilo ih je vise nego bajkera. Pisalo se iza satora.  I na Avali nije bilo wc ali brate suma, zbunovi. A u Koceljevi na sred livade.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

U Potpunosti se slazem sa Rajinom konstatacijom!! Monogo skupova nije obuhvaceno, neki nisu ni ocenjivani, neki su dobijali po 5-6 glasova Ne ipak ovo nije merodavno!! Po meni najmanji broj glasova bi trebao biti izmedju 20 i 30!! I jos jednom OVVO NIJE MERODAVNO!!!!

Na kraju krajeva zasto izdvojiti po pet NAJ, postaviti komlet spisak ocenjenih skupova, pa ce se videti koliko ima onih Ne ocenjenih!! I pored svakog upisati koliko je bilo glasova!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

U Potpunosti se slazem sa Rajinom konstatacijom!! Monogo skupova nije obuhvaceno, neki nisu ni ocenjivani,

 

Zato je i naznaceno da su ovo ne potpuni rezultati. Pise lepo u mom prvom postu.

 

 

neki su dobijali po 5-6 glasova Ne ipak ovo nije merodavno!! Po meni najmanji broj glasova bi trebao biti izmedju 20 i 30!! I jos jednom OVVO NIJE MERODAVNO!!!!

 

Sako glasanje koje je imao manje od 10 glasova, nije ni uzimano u poredak.

 

Na kraju krajeva zasto izdvojiti po pet NAJ, postaviti komlet spisak ocenjenih skupova, pa ce se videti koliko ima onih Ne ocenjenih!! I pored svakog upisati koliko je bilo glasova!!!

 

Ako imas volje i vremena, slobodno izvoli, nadji teme sa glasanjima pa postavi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5497 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ja sam za to da svako iznese svoje utiske, naravno o skupovima na kojima je bio. Sto se tice odlazaka, idem svake godine na nekoliko skupova pocevsi od `94. a nekoliko godina smo i organizovali skup, i u okviru MAS-a, 3 godine za redom bili najbolji organizatori zvanicno. Sada ne organizujemo skup zato sto smo procenili da nivo organizacije ne moze da napreduje pa ne zelimo da organizujemo nesto za sta unapred znamo da ne moze da zadovolji nikakav organizacioni standard.

Ako je neki klub bas za to da ugosti drugare, neka zurka nije problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Velika Plana

Posto je sezona zavrsena mozemo da napravimo osvrt na organizaciju skupova na prostorma ex SFRJ.

Napisite ko je i zasto po vama bio dobar u orhanizaciji ili je podbacio.

 

Puko nabrajanje bez argumenata - nece biti uvazeno.

 

 

Po ne-potpunim rezultatima glasanja na BJB lista izgleda ovako:

 

NAJBOLJE ocenjeni:

 

1. Umag - 9.68

2. Istocno SA - 9.23

3. Lazarevac - 9.22

4. Sremska Mitrovica - 9.03

5. Uzice - 8.65

 

NAJLOSIJE ocene su dobili:

 

1. Palic 3.05

2. Nish - 4.42

3. Horgos - 5.33

4. Velika plana - 5.62

5. Jagodina - 5.90

 

Ok hvala  za temu mislim da je jako potrebna iako mi je zao sto je skup u Plani tako lose ocenjen jer sam i ja iz plane... tako da moram da naglasim da taj skup nije bio u organizaciji Moto Kluba SILVER RIDERS...!!!

 

I hteo sam da zamolim a nebi bilo lose da to postane i praksa... Da se pored liste ex-yu skupova (sta god znacilo to ex-yu) ubaci i ona prava lista uspesnosti skupova u srbiji... Kapiram da se u ovim najlosije ocenjenim nista nebi promenilo ali daj da damo sansu jos nekome iz srbije ko je dobro radio da bude medju najboljima mislim da bi to bilo korektno...

 

Jos jednom kazem zao mi je sto je skup u plani ovako ocenjen i obecava da ce MK SILVER RIDERS uraditi sve da popravi sliku o plani i skupu :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Bas me zanima koliko ste svi vi kompetentni da bi ocenjivali neciji moto-skup!Prvo napravite pa onda ocenjujte!Vise mi idete na zivce!A ti Silveru skrati jezik vise da ti ga ja ne kratim!Video sam sta ti mozes da napravis(imao si 12 motora na ulazu a od toga 7 iz Free Wheels-a)!Ne pipaj temu vise kad je FREE WHEELS u pitanju.

 

Dragi Vladice,  :D

skupove su ocenjivali ljudi koji su na njemu i bili - citaj oni zbog kojih je skup i pravljen. Tako da ih to cini jako kompetentnim za ocenjivanje istog. Uostalom, ja sam bio medju organizatorima vise moto-skupova (tacnije svaki od 4 koliko ih je moj klub organizovao).

 

Ljudi nemojte vise tu cuvenu recenicu "ko nije pravio skup, neka cuti".

Skupovi se prave zbog ljudi koji na njih dolaze, bilo oni organizatori ili ne.

 

p.s. Komshiske prepirke iz Plane - zavrsite na PP (ako nastavite, postovi ce biti brisani)

 

 

Hvala na razumevanju.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja bih izdvojio ove godine Uzice i Bjeljinu.  Znate zasto? Ne zato sto se oni ekstremno razlikuju po kvalitetu od ostalih "moto gradova",vec zato sto su njihovi gradovi stali iza svojih klubova i napravili jednu opustenu,prijatnu atmosferu. Tacno se vidi kada grad podrzava takav dogadjaj i podredi saobracaj,infrastrukturu,prijem od strane gradonacelnika i kada gradjani malo zazmure ta tri dana na nase "nestasluke".

Sve ostalo, kao: ljubaznost domacina,pristojne cene,trud oko rezervacije smestaja,pravljenje dobrog ugodjaja je stvar koju ja podrazumevam i koja je u krajnjoj liniji stvar lepog domaceg vaspitanja. Ako me neko pozove u svoju kucu (podrazumevam jedan skup -- kucom kluba koji organizuje) i taj me doceka  dzukacki i gleda da me sto vise odere,a pri tome stedi na svakom koraku u smislu nedovoljno klope,hladnog pica,dobre muzike,animir dama itd..,tu nema dobrih ljudi!  Doda vise ne dolazi na skup u tom gradu!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Urose hajde molim te pored svake ocene dodaj i broj glasova prilikom glasanja. To doprinosi shvatanju objektivnosti ocene. ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2850 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Jeste off, ali, napravite lepo tabelu, za sledecu godinu, u kojoj ce biti taksativno navedene stvari po kojima se ocenjuje skup, recimo: lokacija, pice, muzika, higijena, ljubaznost, odnos gradjana, itd, svaka rubrika od 1-10, ukupno daju ocenu.

 

Malo ko stigne da ode na sve skupove, cak ni na vecinu, pogotovu sto ih se gomila preklapa, te ovako oni koji su bili na nekom skupu, makar im to bio jedini u godini, mogu da daju objektivniju ocenu kako su oni to doziveli. Sto neko rece, skupovi se prave zbog onih koji dolaze, ne zbog domacina.

 

Trud je jedno, realizacija je drugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Ja bih izdvojio ove godine Uzice i Bjeljinu.  Znate zasto? Ne zato sto se oni ekstremno razlikuju po kvalitetu od ostalih "moto gradova",vec zato sto su njihovi gradovi stali iza svojih klubova i napravili jednu opustenu,prijatnu atmosferu. Tacno se vidi kada grad podrzava takav dogadjaj i podredi saobracaj,infrastrukturu,prijem od strane gradonacelnika i kada gradjani malo zazmure ta tri dana na nase "nestasluke".

Sve ostalo, kao: ljubaznost domacina,pristojne cene,trud oko rezervacije smestaja,pravljenje dobrog ugodjaja je stvar koju ja podrazumevam i koja je u krajnjoj liniji stvar lepog domaceg vaspitanja. Ako me neko pozove u svoju kucu (podrazumevam jedan skup -- kucom kluba koji organizuje) i taj me doceka  dzukacki i gleda da me sto vise odere,a pri tome stedi na svakom koraku u smislu nedovoljno klope,hladnog pica,dobre muzike,animir dama itd..,tu nema dobrih ljudi!   Doda vise ne dolazi na skup u tom gradu!!

Ja bih dodao ovde Lazarevac,Sr.Mitrovicu,Sabac bez obzira sto meni bas i nije bilo u sapcu dobro iz moje perspektive ali zasluzuje to.I dodao bih jos nesto nijedan skup koji nema defile po gradu i zadrzavanje u istom,pored svega ostalog nemoze da se pomene u sklopu nekog najboljeg desavanja bez obzira kako bio dobar.To moze da bude dobra zurka ali skup ne.Opet kazem postavite standarde pa da kazemo bilo to nije bilo to + - pa ko ima vise pluseva taj je najbolji.Da se nedesi da opet skup na prasincini bez ikakvog programa nadglasa pancevo ili uzice.Sta su recimo parametri za mene

-docek na ulazu i cena vrlo bitna za mnoge

-uredjenost prostora,ladovina voda struja wc

-sadrzaj preko dana,igre zabavljanje gostiju koji neidu po gradu

-klopa dali je ima dovoljno zanemario bih kvalitet jer zavisi od ukusa,ko je gladan nebira mnogo, a ne da nestane za pola sata

-defile i stritfajt predstavu

-muzika,koncert kojeg bi stavio kao zadnju stavku jer mislim da je potpuno nevazna

I sada nek svi oni koji su glasali za svoj najbolji skup vide koliko bi imao minusa taj skup.I nemojte da ste toliko sujetni mozda nevidite svoje greske ovo je recimo anketa  trzista sta ljudi vole pa da malo promenite nesto na bo;lje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Urose hajde molim te pored svake ocene dodaj i broj glasova prilikom glasanja. To doprinosi shvatanju objektivnosti ocene. ;)

 

Evo dodato je.

Inace lista se donekle promenila, posto sam izbacio one rezultate glasanja na kome je bilo manje od 10 glasova.

 

Inace cela lista glasanja za 2008-u godinu izgleda ovako:

 

Umag - 9.68 - 32 glasova

Debeljaca - 9.42 * - 7 glasova

Istocno SA - 9.23 - 21 glasova

Lazarevac - 9.22 - 27 glasova

Bor - 9.12 * - 8 glasova

Sremska Mitrovica - 9.03 - 26 glasova

Uzice - 8.65 - 29 glasova

Smederevska Palanka - 8.45 - 11 glasova

Ada - 8.43 - 16 glasova

Sabac - 8.31 - 22 glasova

BN 2 (Knez) - 8.16 - 18 glasova

Apatin - 8.08 - 12 glasova

Stara pazova - 8.00 - 13 glasova

Paracin - 7.93 - 15 glasova

Petrovac na Mlavi - 7.9 - 20 glasova

Smederevo1 - 7.84 - 26 glasova

Bn 1/ Kula - 7.33 - 3/9 glasova

Trebinje - 7.28 - 7 glasova

Mailovac - 7.21 - 33 glasova

Kikinda - 7.16 - 6 glasova

Pancevo - 7.04 - 24 glasova

Novi Sad - 6.40 - 30 glasova

Temerin - 6.2* - 5 glasova

Smederevo 2 - 6.14 - 14 glasova

Indjija - 6.13 -  36 glasova

Doboj - 6.00 - 4  glasova

Jagodina - 5.90 - 20 glasova

Velika plana - 5.62 - 29 glasova

Horgos - 5.33 - 6 glasova

Nish - 4.42 - 7 glasova

Palic 3.05 - 20 glasova

 

Videcu da i ovde ubacim brojeve glasova, posto nam se clan MZ ne javlja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5497 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Lista je sada kompletna, sa bojem glasova.

 

Na listi nema Zlatibora, a mnogi sa foruma su bili. Mozda nedostaje jos neki....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Nis

Evo ja cu prokomentarisati ovu temu u nadi Urose da mi neces obrisati post kao prosli.Pa da bude ono dzaba ste krecili (pisali).Napisacu moje vidjenje ove sezone.Pocela sezona prvi skupovi u isti dan Smederevo i Majilovac.Smederevo ide ka bolje promenili mesto izasli iz tvradjave i napravili lep skup u Jugovu.Ljubaznost organizatora sve je bilo ok sasvim pristojan skup.Majilovac mesto skupa plac odprilike 4 ara stocna pijac nemoze da se prodje svi se zbili.Zaudara izmet kako je predhodni dan tu bila stocna pijaca.Kojim putem ide nasa moto scena kad i sela pocinju da organizuju surete pa to vise lici na vasar.Jagodina kamp nema ni ulaz ni izlaz ali njima ne treba zameriti jer njima grad organizuje oni dodju kao i mi gosti.Pasulj su davali bez kasika a posle su nestali i tanjiri.Velika plana je imala ove godine dosta dobar skup lepo mesto,ljubazni organizatori a pogotovo sto u plani ceo grad zivi za taj suret po meni jedan od boljih skupova.Uzice poprilicno dobar skup,zamerke defile do kadinjace bolje bi bilo da smo se provozali do Zlatibora lepse a i blize,u kampu voz prolazi na svakih pola sata i rasvira se nemoze ni da se spava u kampu.Sve u svemu ok.Indjija puuno motra,livada bez ijednog drvceta blagoreceno przenje jedini spas je bio bazen koji se nalazio odmah pored kampa.Neorganizovanost sto se tice motora kada parkirate motor u kampu nema vise mrdanja iz kampa jer od tolikog broja motora nemoze se ni napred ni nazad.Ljudi su ustajali u nedelju u 5 da bi se spakovali pre one vrucincine i otisli kuci kako se nebi sprzili na onoj ledini.Zajecar domacinski skup jeste da ujutro nije bilo nigde nikog od organizatora ali to cemo im oprostiti.Ivanjica vrlo dobar skup i vredi ga pomenuti iako ga niste stavili u listu.Mali broj motora ali nije bitan kvatitet nego kvalitet.Od skupova u HR izdvojila bi kao naj skup u kastelama kod Splita na kojem su nasi klubovi iz Srbije bili najbrojniji,kamp uz plazu,defile uz ribu sa gradela...sve naj.Tu su i Stankovci kod Zadra gde je moj klub bio jedini iz srbije,ljubaznost i postovanje organizatora sto smo ispostovali nijhov susret...Tako da se nemoze izdvojiti najbolji i najlosiji skup sve su to nasa neka subjektivna misljenaja i to je vrlo tesko odretiti. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Evo ja cu prokomentarisati ovu temu u nadi Urose da mi neces obrisati post kao prosli.Pa da bude ono dzaba ste krecili (pisali).Napisacu moje vidjenje ove sezone.Pocela sezona prvi skupovi u isti dan Smederevo i Majilovac.Smederevo ide ka bolje promenili mesto izasli iz tvradjave i napravili lep skup u Jugovu.Ljubaznost organizatora sve je bilo ok sasvim pristojan skup.Majilovac mesto skupa plac odprilike 4 ara stocna pijac nemoze da se prodje svi se zbili.Zaudara izmet kako je predhodni dan tu bila stocna pijaca.Kojim putem ide nasa moto scena kad i sela pocinju da organizuju surete pa to vise lici na vasar.Jagodina kamp nema ni ulaz ni izlaz ali njima ne treba zameriti jer njima grad organizuje oni dodju kao i mi gosti.Pasulj su davali bez kasika a posle su nestali i tanjiri.Velika plana je imala ove godine dosta dobar skup lepo mesto,ljubazni organizatori a pogotovo sto u plani ceo grad zivi za taj suret po meni jedan od boljih skupova.Uzice poprilicno dobar skup,zamerke defile do kadinjace bolje bi bilo da smo se provozali do Zlatibora lepse a i blize,u kampu voz prolazi na svakih pola sata i rasvira se nemoze ni da se spava u kampu.Sve u svemu ok.Indjija puuno motra,livada bez ijednog drvceta blagoreceno przenje jedini spas je bio bazen koji se nalazio odmah pored kampa.Neorganizovanost sto se tice motora kada parkirate motor u kampu nema vise mrdanja iz kampa jer od tolikog broja motora nemoze se ni napred ni nazad.Ljudi su ustajali u nedelju u 5 da bi se spakovali pre one vrucincine i otisli kuci kako se nebi sprzili na onoj ledini.Zajecar domacinski skup jeste da ujutro nije bilo nigde nikog od organizatora ali to cemo im oprostiti.Ivanjica vrlo dobar skup i vredi ga pomenuti iako ga niste stavili u listu.Mali broj motora ali nije bitan kvatitet nego kvalitet.Od skupova u HR izdvojila bi kao naj skup u kastelama kod Splita na kojem su nasi klubovi iz Srbije bili najbrojniji,kamp uz plazu,defile uz ribu sa gradela...sve naj.Tu su i Stankovci kod Zadra gde je moj klub bio jedini iz srbije,ljubaznost i postovanje organizatora sto smo ispostovali nijhov susret...Tako da se nemoze izdvojiti najbolji i najlosiji skup sve su to nasa neka subjektivna misljenaja i to je vrlo tesko odretiti. ;D

 

Evo najlakseg primera da se nikada ne ce svi sloziti,i da su ukusi razliciti,meni je u Kastelima bilo sjajno,ali susret kao susret nije nista posebno...za sledecu godinu predlazem svim forumasima odlazak u Kastele,nikad vise nece komentarisati "pucanje" na susretima u Srbiji! ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Vidim Ernesto napravio si spisak, lepo. Ali jos uvek nije to pouzdano. ima i lobiranih glasanja sto je i normalno, jerbo Nemoguce je da Mailovac bude bolji skup od oba skupa u Smederevu i V.Plane!! Po kojim to kriterijumima!! Majilovac lokacija=stocna pijaca, Izbor bendova oscim Vatrene Vode ostali dosli da se navezbavaju! Hrana pljeka precnika 5cm ( da nije mozda ono june na raznju privuklo toliko glasova) Pa ni oni nisu imali tuseve!! I jos toga!!

 

Smed.Palanka ispred Vel.Plane?? Po cemu?? Lokacija gotovo identicna!! U Plani sank veci, Izbor bendova istog kvaliteta,mada u Plani bili Atomci?? Tuseve ni kod jednih, WC kod oba domacina isti!! Prijem gostiju OK kod oba domacina!!

Bor!! Cudo!! Sta je tamo extra bilo?? Yu Grupa mozda?? Pasuj koji su delili do 15h, a posle 200din porcija??

Eto to su neki skupovi koji su daleko ispred V.Plane i Smedereva.

Da se razumemo: Ne favorizujem ni jedan skup,niti neki omalovazavam samo dajem primere! Normalno i do godine idem na sve ove skupove koje sam pomenuo.

E po kojim kriterijumima su bolje ocenjeni Bor, Mailovac, Sd.Palanka u odnosu na V.Planu i Smederevo???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja