Jump to content

Moto Zajednica

BMU European Road Racing Championship 2022, Round 1-2, Serres (GRE)

Recommended Posts

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Caribrod
  • Motocikl: Suzuki RF 600 R, Yamaha FZR 1000

   Ukoliko nekoga zanima danas je zvanicno pocelo ovogodisnje Istocno Evropsko Prvenstvo u motociklizmu. Prve dve trke se voze sutra i u nedelju na stazi Serres u Grckoj. Danas su vozeni slobodni treninzi i (u F600 i F1000) kvalifikacije. U klasi 125SP/SSP300 pojavilo se 25 takmicara od kojih je samo jedan iz Srbije, u F600 18 od kojih 2 nasa, u F1000 cak 42 od kojih se kvalifikovao 31 (8 nasih, i jos trojica koji se nisu kvalifikovali), u SSP600 22 medju njima dvojica nasih i u SBK 18 od kojih trojica nasih, sto bi reklo vise od 120 takmicara u 5 klasa. 

   Link za rezultate: 

S-TIMING.COM

FRIDAY SP125/SSP300 FREE PRACTICE 1 BEST TIMES FREE PRACTICE 1 LAPTIMES FREE PRACTICE 2 BEST TIMES FREE PRACTICE 2 LAPTIMES FREE PRACTICE 3 BEST TIMES FREE...

 

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Hvala za rezultate. Taman sam ih motao. 

 

Znam par momaka koji tamo voze, pa se nadam da ću prikupiti dovoljno podataka da sledeće nedelje skuckam neki izveštaj. Zaslužili su momci

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Caribrod
  • Motocikl: Suzuki RF 600 R, Yamaha FZR 1000

Jedna fotografija posebno privlaci paznju. Rumunka Daria Ganescu je jos u petak imala havariju na svom motoru a turcin Ares Bengic nije ni trepnuo i pozajmio joj je svoj rezervni motocikl da nastupi na trkama. Prelepili su #22 sa #179 i Daria je u subotu osvojila 3 a danas 2 boda na BMU European 2022 u klasi SSP 300. Niti je turcinu smetalo da pozajmi motocikl, niti je Dariji smetalo to sto je Kawasaki bio oblepljen turskim zastavama. U kakvim vremenima zivimo - ova prica deluje fanasticno. Jos vise jer su u pitanju deca od kojih neka nisu ni pinoletna. Neka su zivi i zdravi i neka menjaju ovaj svet!

#179 Daria Ganescu.jpg

Promenio član OutOfSeason
  • Sviđa mi se 7
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Naš mali Mihailo Šoškić završio 11. u BMU u klasi 300 (nije u zvaničkoj klasifikaciji jer se nije prijavio za BMU, verovatno klub nije imao love za kotizaciju). U BMU je bilo 28 vozača, znači 11. mesto je odlično, sa obzirom da ostali momci voze mnogo spremnije motore.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja