Jump to content

Moto Zajednica

Africa RD07 94.

Recommended Posts

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200
1 hour ago, Markone88 said:

Ajde evo dajte neko logicno objašnjenje po čemu je to afrika iz 1994e bolja od CAPONORDA 2004? Skuplja je, pa bi covek rekao da je bolja. Capo ima Fi, ABS, brembo kocnice, alu ram, alu viljuske, žičane felne, v2 1000cc, obrtnog momenta kolko mozes da pozelis, veliki rezervoar, udobno sediste, dobru zastitu od vetra :) i sve to za 3500e :D a afrike idu i do 5000.

 

Eto ako moze neko da mi objasni

Sa afrikom možeš da odeš na mesta na koje sa Capo ne možeš, a obrnuto ne. Capo je dobar motor , po asfaltu neuporedivo bolji od Afrike, ali na offroad ne može, a ni u gradu nije bas najsrecniji. Ne vazi ovo za Capo, isti slučaj i za Varadare,  Vstrom i sl. Svi oni na asfaltu jedu Afriku za dorucak , ali nisu toliko univerzalni.

 

Sa druge strane, Africa postaje polako klasik, pa ljudi ulažu u to. Skupa je ona i na zapadu nije samo kod nas.

 

Nije da je branim, ali tako je. Ja licno sada ni lud ne bih da ovaj novac za Africu ( ne ovu konkretno) jer mi ne treba, imam motor namenski za offroad  i za asfalt, ali neko kome ttreba ovakav dual sport, nema ni puno izbora, jedino nova Tenere i nova Africa, ali to je bar x2 cena

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2410 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Kolega zakljucaj temu, nema vajde od ovih prepirki, sem sto ti je tema uvek na vrhu. Svaka tema o prodaji afrike ovako izgleda, i sad i pre 10god.

 

Afrika je afrika, uvek bila skupa i bice. Nema svrhe uporedjivati je sa apriliom @Markone88, ipak je ovo honda :) 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1526 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
26 minutes ago, drmilan_ said:

Kolega zakljucaj temu, nema vajde od ovih prepirki, sem sto ti je tema uvek na vrhu. Svaka tema o prodaji afrike ovako izgleda, i sad i pre 10god.

 

Afrika je afrika, uvek bila skupa i bice. Nema svrhe uporedjivati je sa apriliom @Markone88, ipak je ovo honda :) 

Gde mi je jakna alo?:D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: БГД
  • Motocikl: Варадеро

Африканка отишла преко брда а блек кет дошао у двориште.

Може закључавање

20220516_183456.jpg

  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja