Jump to content

Moto Zajednica

MC KINGS KRALJEVO

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V Strom

DESAVANJA PRATIM I PODRZAVAM,A STO SE TICE ZURKE SAM ZA UVEK!PA VIDECEMO?I SVE JE TO LEPO ALI IPAK NEDOSTAJE ONO GLAVNO!!DZABA PRICE NEGO TREBA SE POZOVU I OSTALI KLUBOVI SRBIJE!!AKO NAS VEC NISU ZABORAVILI?? ??? ??? ;)

E, da zaborivio sam da kazem da cu ove godine pokusati da organizujem akciju BAJKERSKI DEDA MRAZ. Naime potrebno je skupiti para za 170 paketica koliko ima dece koja se nalaze u hraniteljskim porodicama i Decijem selu. Za sada sam uspeo da skupim od donatora oko 60.000,oo dinara ali treba jos toliko. Plan je da se 30.12.2008.godine skupimo ispred Milutina, u 11,30, a da u 12,oo sato obuceni u odela deda mrazava odenesemo paketice i podelimo deci.Akciju zvanicno organizuje MC KINGS ali su dobro dosli svi bajkeri iz Kraljeva. Ukoliko ima zainetersovanih da pomognu akciju nema se jave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: KRALJEVO

DESAVANJA PRATIM I PODRZAVAM,A STO SE TICE ZURKE SAM ZA UVEK!PA VIDECEMO?I SVE JE TO LEPO ALI IPAK NEDOSTAJE ONO GLAVNO!!DZABA PRICE NEGO TREBA SE POZOVU I OSTALI KLUBOVI SRBIJE!!AKO NAS VEC NISU ZABORAVILI?? ??? ??? ;)

E, da zaborivio sam da kazem da cu ove godine pokusati da organizujem akciju BAJKERSKI DEDA MRAZ. Naime potrebno je skupiti para za 170 paketica koliko ima dece koja se nalaze u hraniteljskim porodicama i Decijem selu. Za sada sam uspeo da skupim od donatora oko 60.000,oo dinara ali treba jos toliko. Plan je da se 30.12.2008.godine skupimo ispred Milutina, u 11,30, a da u 12,oo sato obuceni u odela deda mrazava odenesemo paketice i podelimo deci.Akciju zvanicno organizuje MC KINGS ali su dobro dosli svi bajkeri iz Kraljeva. Ukoliko ima zainetersovanih da pomognu akciju nema se jave.

OK PODRZAVAM TO I DOLAZIM OBAVEZNO!! MOZE MALO DETALJNIJE OBJASNJENJE?DALI SE DOLAZI MOTOROM GDE SE UZIMAJU ODELA,I KOLIKO NOVCA JE POTREBNO DATI PO OSOBI?? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V Strom

Palnirano je motorima da se dodje isped Milutina. Za nabavku odela bice najverovatnije zadzen Micko. Koliko sam uspeo da saznam odela kostaju oko 300 dinara u Metrou. Do 20.12.2008. znacu tacno koliko js para treba. Ako uspem da obezbedim novac nece biti potrebe da niko od cesnika daje novac, sem za kupovinu odela.Posle 20. znacemo sve blize detalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: KRALJEVO

Palnirano je motorima da se dodje isped Milutina. Za nabavku odela bice najverovatnije zadzen Micko. Koliko sam uspeo da saznam odela kostaju oko 300 dinara u Metrou. Do 20.12.2008. znacu tacno koliko js para treba. Ako uspem da obezbedim novac nece biti potrebe da niko od cesnika daje novac, sem za kupovinu odela.Posle 20. znacemo sve blize detalje.

OK SALE VALJALO BI DA ME OBAVESTIS NA VREME?! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova

INTERESANTNO JE TO STO JE VUK NAPISAO!!TREBA MISLITI O TOME ILI OSTAJES U ZABORAV!A POSTOJE LI USLOVI BAR ZA NEKU ZURKICU GODISNJE!?A NADAM SE UZDOBRU PRETRAGU NACICE SE SPONZORI!EVO NPR.JA SAM PRVI ZA TO I PODRZAO BIH VAS U SVEMU!!POZZ!

ako pratis desavanja u Kraljevu, sigurno ti je poznatao da smo zadnje dve godine organizoval zatvaranje sezone na Rudnu. Prosle godine i ove godine u oktobru mesecu smo pozvali sve bajkere iz grada na druzenje. Ove godine smo imali i goste iz Trstenika. Sto se tice zurki sledece godine ce mo napraviti sigurno bar jednu onako gala.Manje zurke mozemo da organizujemo u brvari.

pola bajkera nije ni doslo zato sto je put los. bolje da je organizovano u gradu nago na rudnu u vukojebini

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5525 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

INTERESANTNO JE TO STO JE VUK NAPISAO!!TREBA MISLITI O TOME ILI OSTAJES U ZABORAV!A POSTOJE LI USLOVI BAR ZA NEKU ZURKICU GODISNJE!?A NADAM SE UZDOBRU PRETRAGU NACICE SE SPONZORI!EVO NPR.JA SAM PRVI ZA TO I PODRZAO BIH VAS U SVEMU!!POZZ!

ako pratis desavanja u Kraljevu, sigurno ti je poznatao da smo zadnje dve godine organizoval zatvaranje sezone na Rudnu. Prosle godine i ove godine u oktobru mesecu smo pozvali sve bajkere iz grada na druzenje. Ove godine smo imali i goste iz Trstenika. Sto se tice zurki sledece godine ce mo napraviti sigurno bar jednu onako gala.Manje zurke mozemo da organizujemo u brvari.

pola bajkera nije ni doslo zato sto je put los. bolje da je organizovano u gradu nago na rudnu u vukojebini

 

 

Put do rudna ne da nije los, nego je nov novcat! A poenta je i da se malo provoza, uziva u prirodi...i time oznaci simbolicno kraj sezone, za one koji ga imaju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5525 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

pozdrav Kraljevima  ;)

vec se rade neki planovi da vas posjetimo jedan vikend prije sezone cim malo zatopli

 

Bice nam drago da vas ugostimo!!! :) Imamo solarijum za gude i jage pa mozemo da stavimo nesto da se sunca!!! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

pozdrav Kraljevima  ;)

vec se rade neki planovi da vas posjetimo jedan vikend prije sezone cim malo zatopli

 

Bice nam drago da vas ugostimo!!! :) Imamo solarijum za gude i jage pa mozemo da stavimo nesto da se sunca!!! ;D

to se ne odbija  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Cardiff - Wales

 

ako pratis desavanja u Kraljevu, sigurno ti je poznatao da smo zadnje dve godine organizoval zatvaranje sezone na Rudnu. Prosle godine i ove godine u oktobru mesecu smo pozvali sve bajkere iz grada na druzenje. Ove godine smo imali i goste iz Trstenika. Sto se tice zurki sledece godine ce mo napraviti sigurno bar jednu onako gala.Manje zurke mozemo da organizujemo u brvari.

[/quote

 

 

E pa prijatelju ok je sto ste imali goste iz Trstenika a sta je sa drugim gostima kao na primer sa gostima koji su vozili iz Britanije do Kraljeva da posete MC KINGS.

 

  Terza Y BRODORION (Brotherhood)

 

              WALES]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V Strom

 

ako pratis desavanja u Kraljevu, sigurno ti je poznatao da smo zadnje dve godine organizoval zatvaranje sezone na Rudnu. Prosle godine i ove godine u oktobru mesecu smo pozvali sve bajkere iz grada na druzenje. Ove godine smo imali i goste iz Trstenika. Sto se tice zurki sledece godine ce mo napraviti sigurno bar jednu onako gala.Manje zurke mozemo da organizujemo u brvari.

[/quote

 

 

E pa prijatelju ok je sto ste imali goste iz Trstenika a sta je sa drugim gostima kao na primer sa gostima koji su vozili iz Britanije do Kraljeva da posete MC KINGS.

 

   Terza Y BRODORION (Brotherhood)

 

              WALES]

 

Nismo hteli da se hvalimo. Pokusao sam samo da objasnim ljudima zasto ne pravimo skup.A, sto se tice poseta klub ui njegovoh gostiju ovog puta posebno pozdravljam Terzu i BRODORION (Brotherhood). Pored nase brace iz Britanije nas klub su posetili i ekipe iz Madjarske, Nemačke, Poljske, Slovenije imnogi klubovi iz Srbije.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V Strom

Danas, organizujemo akciju Bajkerski Deda Mraz 2008 godine.Podelicemo 170 novogodisnjih paketica, deci smestenoj u hraniteljskim porodicama, deci sa posebnim potrebama i deci smestenoj u Decijem selu. Stigao je i Vucko da  iz Londona.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Cardiff - Wales

 

Ma tako brate Sale. Pomeni nego sta. Vidim da se vodi jako puno polemika oko MC Kings-a i skupa u Kraljevu. Kao sto i sam znas kad se taj klub organizovao a bogami i pre bio je jedan od najvecih i naj postovanijih klubova. Vremena su se promenila i "Bike scene" vise nije kao sto je nekad bio. Prema tome radi te onako kako vi mislite da treba. Pozdravi bracu puno i cestitaj im svima novu godinu. Veliki pozdrav

 

        RIDE SAFE

 

Terza-YBRODORION (Britherhood)

 

        Wales

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V Strom

Danas, organizujemo akciju Bajkerski Deda Mraz 2008 godine.Podelicemo 170 novogodisnjih paketica, deci smestenoj u hraniteljskim porodicama, deci sa posebnim potrebama i deci smestenoj u Decijem selu. Stigao je i Vucko da  iz Londona.

receno ucinjeno

post-3510-12879014715742_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja