Jump to content

Moto Zajednica

Sređen i poslednji krš put na Fruškoj Gori

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: xtx660,xjr 1200

Put koji ide od raskrsnice Rakovac-Vrdnik pa do rasksnice Beočin-Bešenovo u dužini 5-6 km je konačno sređen.

Poslednjih godina su sređeni gotovo svi putevi na F.Gori a ovaj je jedini ostao i to rupa do rupe,da slomiš točak.

Sada se mogu konačno napraviti lepi krugovi kroz divnu prirodu po sjajnom asfaltu.

Čisto da obavestim mnoge koji dolaze iz cele Vojvodine da se ovuda vozaju.

  • Sviđa mi se 5
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Pa nije baš "poslednji" krš, ostalo je i ono parče letenka - rohalj baze, al nije toliko strašno. :D
Svakako lepo je što su uradili, tu nema šta.

Neko od kolega je već pisao, prošao je prošle nedelje, pažnja na rizlu koje ima po putu!


Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1995 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Taj put je koliko toliko imao asfalta :) ali potez od Sofijinih Izvora do Vizića i ceo potez pored jezera Moharac do Erdevika je očaj živi...čist offroad. Nadam se da će taj deo završiti kako treba, baš fino parče puta.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Gomila puteva na Fruskoj gori i oko nje su u krs stanju i godinama cekaju na sredjivanje.

Ni pola grebenskog puta nije odradjeno. Fali zapadnji deo od 26km koji je u dosta losem stanju, pogotovo od Rohalj baza do Vizica. Sremska dunavska magistrala je isto tako u dosta losem stanju od Beocina do Nestina. Put od Vizica do Erdevika se  obecava vise od 30 godina pa nista. Put od granicnog prelaza Ljuba do sela Ljuba je bruka i sramota za jednu zemlju a to je medjunarodni put. Ni dalje do Erdevika nije sjajno (nesto malo je radjeno prosle godine ali je kvalitet radova komedija).

Prevoj Svilos - Lezimir u losem stanju. Put Susek-Lug, Put Lezimir-Sisatovac, put Nestin - Vizic, putevi oko Divosa, Grgurevaca, Suljama i Besenova ......itd

 

Promenio član baneBP
  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: QJ SRT550X, Suzuki Burgman 125, Tomos A3 '82

Samo da dodam u katastrofa puteve potez Irig - Banstol, preko Krusedola.

Juce sam prosao tim putem, evo jos ne mogu motor da pogledam u oci.

  • Haha 8
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Juce sam prosao tim "novim" delom puta i doziveo razocaranje.

Suzili su ga maksimalno koliko su mogli, valda da bi ostalo sto vise novca da se podeli.

Sa obe strane puta rizla do kanala u sirini 50-70 cm, otprilike a onda ogromna kanalcina.

Samo na tom delu puta od svih vozila sa kojima sam se mimoisao 4 su bila delom u mojoj traci.

Svaka krivina "posoljena" rizlom jer auti u desnoj krivini desnim tockovima sidju sa asfalta i izbace rizlu na put.

Sledeci put nosim metar i merim. 

Sramota, godinama cekamo da se to napravi i onda dobijemo ovu "planinsku stazicu'.

  • Tužan 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

tako je urađeno od banstola do raskrsnice zmajevac, čini mi se da je ceo put sužen maksimalno. Verovatno će reći "to je standard". Ispoštovali minimum i ćaooo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure
On 28.3.2022. at 9:08, nafetS je napisao:

tako je urađeno od banstola do raskrsnice zmajevac, čini mi se da je ceo put sužen maksimalno. Verovatno će reći "to je standard". Ispoštovali minimum i ćaooo

Od Banstola do tornja je ok, dobra širina i nema rizle na bankini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S
Pre 8 sati, Simon69 je napisao:

Od Banstola do tornja je ok, dobra širina i nema rizle na bankini.

Ok je širina, ali mi se čini da je pre radova bio malko širi put. Naravno, možda me osećaj vara.

@sasa ns 1, ko iz Bg ide u Vrdnik, ide do Rume autoputem, onda bi bilo logičnije da su sredili onaj pravac Ruma - Vrdnik.. A da se slažem sa tobom, da, nije javni interes, primeti koliko kamiona koji izvlače drva i kamenje ide po fruškoj, mogu da cepaju jer je dobar put, taman kad završe eksploataciju, put će se raspasti i opet smo na istom.
Što se parkinga tiče, 2000 je dnevna karta u fruškim termama, iz prve ruke info, sestra je radila gore.

Žao mi što odosmo malo i na politiku/dešavanja u društvu. Generalno, lepa vest u našem domenu, malo će biti lepše vožnje po FG, imamo izbor đa vamo, đa tamo :) Vidimo se na putu :jee3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 408 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
8 minutes ago, piki said:

Kad budes imao dan lufta javi se da te provedem kroz Frusku goru,pa ces promeniti naslov teme koji je u skladu sa izbornom kampanjom,a realno stanje je kurac.

Ako je u obilazak ukljucena klopa i pice javljam se i ja :lol2:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1150 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
Pre 11 sati, Patriota je napisao:

Realno bi bilo da je naslov sredjen prvi krs put

Ladno mi izbrisan post koji si citirao,a ne znam zbog cega,nikog nisam uvredio niti sta od pravila prekrsio:neznam:,au brate ovo postaje nemoguce.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Lijep naslov, prijatno se iznenadih, ali post po post i na kraju tuga živa.

Razmišljam da li je ovo neka predizborna propaganda. Oko jedne iste stvari totalno oprečna mišljenja i viđenja stvari... :stabre:.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1995 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 9 minuta, Guliver je napisao:

Lijep naslov, prijatno se iznenadih, ali post po post i na kraju tuga živa.

Razmišljam da li je ovo neka predizborna propaganda. Oko jedne iste stvari totalno oprečna mišljenja i viđenja stvari... :stabre:.

Mani politiku nikom dobro nije donela...poenta je da svi mi različito vozimo i imamo različite stilove vožnje kao i motore. R motor će na 100g rizle da prolupa dok enduro ide skoro pa samo po tome :) pa u skladu sa tim idu i komentari koji su u najvećem slučaju iz ličnog iskustva a u odnosu na ono što ljudi voze.

 

Generalno se krenulo u sređivanje puteva na Fruškoj Gori što je za pohvalu ali definitivno se ide sporo i nedovoljno za nas na dva točka. I sređivanje putne infrastrukture nikad ne bi trebalo da bude političko pitanje već redovna i normalna stvar. 

Promenio član mick

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 408 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
8 minutes ago, Guliver said:

Oko jedne iste stvari totalno oprečna mišljenja i viđenja stvari... :stabre:

Pa i nije,mi koji poznajemo malo bolje F.Goru i na dnevnoj bazi se vozamo tamo znamo mnogo vise puteva i samim tim znamo stanje istih.Taj put na grebenu je najpopularniji i najvise vozila se vikendom krece tuda zbog izletnika.U tom smislu je napisano da nije poslednji nego prvi.Isto tako je poznato da se grade kompleksi po Fruskoj Gori pa je zato i pomenuto to u vezi izbora i tajkuna i koje cega

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja