Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem zemljište na Drini Savi, plac na ušću Drine u Savu

Recommended Posts

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Prodajem zemljište na Drini Savi, plac na ušću Drine u Savu. 
Površina placa je 4.62ar (462m2) istaknuta cena po aru 900e
Plac se nalazi na početku vikend naselja, najblizi plac do vode u naselju, odprilike 100-200metara do vode i mesta gde se ostavljaju čamci. 
Od sela udaljeno oko 3km šljuncanim putem. 
Do placa dolazi nekoliko puteva, vidi se sa slika, 2 puta su katastarska ucrtana u plan, druga 2 nisu. 
Tako da plac ima zagarantovan prilaz sa 2 strane katastarskim putevima i sa jos 2 strane prilaz "divljim" putevima. 
Znači prilaz placu sa četiri razlicite strane. 
Katastarska parcela 2831/27
Bogatić 
Crna Bara 
Plac se prodaje isključivo u komadu, ceo, nema parčanja, cena 4.000e komplet + troskove prenosa vlasništva snosi kupac. 
Za više informacija pozvati. 
Hvala

Sve sam prekopirao sa oglasa na KP

Evo link pa moze da pogleda slike iz katastra i sa google maps. 

 

WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Praktično sve... Kupi i prodaj u najvećoj online zajednici u Srbiji. Probaj na kp!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 992 postova
  • Lokacija: Beograd

Ovo raskrsnica? Bukvalno put? Parcela na kojoj se ukrštaju ta 4 puta?

 

A kako je to regulisano pravno, ti putevi koji su ucrtani? Njih ne smeš da zatvoriš? Je li dozvoljena gradnja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Imas broj u oglasu, nazovi slobodno, sve cu tebi objasniti detaljno ako si zainteresovan. 

 

Za ostale, kao sto pise u oglasu, 2 puta katastarski ucrtana i dolaze do mog placa i tu se zavrsavaju, druga 2 koja dolaze sa strane su lokalci napravili, jer nikad nisam ogradjivao plac. Tako da ti divlji putevi nepostoje, nego ih ljudi koriste zbog moje dobre volje.

 

Kad zatvorim, ogradim, nema prolaska vise na te divlje, ali ja imam i dalje pristup preko dva katastarska puta koji se zavrsavaju na mom placu. 

 

Uglavnom, plac ima prilaz siguran sa 2 strane, i jos sa 2 dok jos neko oko mene ne ogradi svoje zemljište. 

 

Dozvola za gradnju ne postoji ni za jednu parcelu koja je preko nasipa, a sve su 3km od nasipa, tj sela. 

Svi grade, prave, zidaju. Nema osiguranja i nema legalizacije. 

Sve je poljoprivredno zemljište. 

 

Eto ukratko

 

Promenio član miksamgm
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 992 postova
  • Lokacija: Beograd

Bilo mi je interesantno kada sam video naslov, zato sam i pitao, međutim sada kada sagledam kako to sve izgleda, nije za mene. Hvala svakako i brzu prodaju ti želim. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca
WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Praktično sve... Kupi i prodaj u najvećoj online zajednici u Srbiji. Probaj na kp!

Aktuelno, ponude sa više strana, ali sve nešto  što mi netreba, auto i doplata, skuteri, motori... 

Nekoliko keš ponuda, ali od ljudi koji izgleda kupuju kao investiciju, pa da za par godina utrostruče pare. 

Naravno, nemam nista protiv toga, ali su ponude bile ispod svake cene. 

 

Pre nekoliko dana je plac od 10ar pored vode prodat za 2.000e/ar bez cenkanja. Tako da ovih mojih 1000e/ar deluje prilično realno, naročito za uzimajući u obzir sve veću potražnju na ovakvim lokacijama. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja