Jump to content

Moto Zajednica

Rute po Sloveniji

Recommended Posts

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
On 23.2.2022. at 0:09, Krmco je napisao:

@m.milivojevic ima lepe rute što smo vozili prošle godine, a planiramo opet ove godine u Junu

 

@Krmcojeste li vozili Sloveniju i bližu okolinu kao što ste planirali?

Kako je bilo, iskustva, saveti, rute......:rolleyes:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200
@Krmcojeste li vozili Sloveniju i bližu okolinu kao što ste planirali?
Kako je bilo, iskustva, saveti, rute......:rolleyes:
Jesmo, bili početkom jula.
@m.milivojevic ima iscrtane rute, jbg, vozi bmw, sluša garmin, seče krivine,.....

Ja što bih vozio,da ima i da se vozi i da se vidi, Ljubljana, Jezersko, Logarska Dolina, bled, put ka bohinj br905, Kranjska Gora, Podkoren(ukoliko ideš ka gross), Vršič, Mangart, Most na soči(vozi se uz Soču od mangarta), pa Kozina, Črni Kal (na burgere, nismo probali al preporučeno za jesti) pa do Pule.

Smeštaj, jbg, po osobi računaj minimum 40e, možda bude i sa doručkom.
Ako vas ima više, obavezno kuća na Pokljuki, mislim da smo platili 280e po danu, ima sve što je potrebno,super sređena, priroda fenomenalna.

Nek me neko ispravi, verovatno sam nešto propustio, a nadam se da sam i pomogao.



Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Kosjerić
  • Motocikl: XT1200Z

Moje skromno iskustvo ...

Trenutno u Tolminu. Do Slovenije išli preko Bosne (Sarajevo, Kiseljak, Jajce), spavali u Jajcu u hotelu Stari grad (auto put koristim jedino kada žurim kući, zato je ova ruta). Iz Jajca preko Bihaća u Hrvatsku, "pravom" linijom kroz istu. Do Ljubljane Metlika, Novo mesto, Trebnje ... Iz Ljubljane preko Logatec-a (zbog lokacije smeštaja u Ljubljani tuda bilo bliže), Godoviča, Idrije, Idrije pri Bači ... Put je odličan. Asfalt zategnut, obeležen, predeli predivni ... Danas festivalske obaveze :na_glavi:, a stura planiram da odemo slapa Kozjak i muzeja Kolovrat (posle verovatno buć u Soču). 

Za snalaženje koristim offline Google maps i testiram Osmand+. 

E da, do Tolmina, na tri mesta imaju radovi na putu (semafori). Čekanje ne duže od dva minuta (što je na +37 divno - ili full oprema ili kupaći, ništa između). 

p.s. Smeštaj, apartman Rosi, Sela pri Volčah. Vlasnik vozi KTM-a 690 (penzioner), a supruga se žali da je suvozačko mesto neudobno. :)

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0
8 hours ago, ZoraNS said:

Gde si @baneBP?

Kako je bilo u Sloveniji? Daj nam prenesi neka iskustva, savete, rute...:)

Treba iznova da krenem planiranje puta i ruta, biće verovatno nešto u prvoj polovini septembra...:neznam:

 

Pošto sam imao samo 5 dana (4 noćenja) na raspolaganju vodio sam se logikom jedne baze i prioriteta za vožnju a to su u mom slučaju bili Vršič, Mangart i Gross. Jedan dan sam ostavio kao višak zbog moguće kiše.

Bazu pravite od Kranja pa na zapad a nikako u Ljubljani zbog gradskih guzvi. Ja  sam bio u Kokricama 2.5 km od Kranja i 500 m od autoputa što mi je dosta olakšalo dnevne vožnje. Od smeštaja do kapije Grossa ima oko 180 km a više od pola je autoput.

Vršič/Mangart sam odabrao sa povratkom preko jezera Predil (IT) a Gross standardno preko Lienza stim što sam ja sišao skroz na drugu stranu i nastavio prema Salzburgu čisto eto malo da se vozam po Austriji. Preporuka za Gross je do onog zadnjeg brda sa parkingom i malo kulom vidikovcem pa nazad na Lienz jer oko Zell am See pa dalje su veće gužve u saobraćaju i nije toliko zanimljivo za vožnju.

Ja sam bio smešten kod Dežmana i smeštajem sam zadovoljan. Noćenje sa doručkom 40 eura, motor na bezbednom (o tome ću malo više u onoj drugoj temi).

Za SLO i AT sam vadio evinjete jer nema cimanja sa nalepnicama a i tako mi je lakše.

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Još nešto da dodam.

To moje jednodnevno vozanje po Austriji me koštalo oko 70 eura samo u putarinama.

2 puta Karavanke tunel po 8 eura + Gross 28 eura + austrijska vinjeta nešto preko 12 eura + neki tunel pre Spittala iz pravca Salzburga nesto preko 12.5 eura.

Znam da zvuči papreno ali Gross je čista perverzija i bukvalno moranje za svakog bajkera.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Zena i ja spakovani vec 7 dana i cekamo stabilno vreme po prognozi da krenemo. Kako pise na prognozi, necemo skoro.

  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
Pre 10 sati, baneBP je napisao:

Pošto sam imao samo 5 dana (4 noćenja) na raspolaganju vodio sam se logikom jedne baze i prioriteta za vožnju a to su u mom slučaju bili Vršič, Mangart i Gross. Jedan dan sam ostavio kao višak zbog moguće kiše.

Bazu pravite od Kranja pa na zapad a nikako u Ljubljani zbog gradskih guzvi. Ja  sam bio u Kokricama 2.5 km od Kranja i 500 m od autoputa što mi je dosta olakšalo dnevne vožnje. Od smeštaja do kapije Grossa ima oko 180 km a više od pola je autoput.

Vršič/Mangart sam odabrao sa povratkom preko jezera Predil (IT) a Gross standardno preko Lienza stim što sam ja sišao skroz na drugu stranu i nastavio prema Salzburgu čisto eto malo da se vozam po Austriji. Preporuka za Gross je do onog zadnjeg brda sa parkingom i malo kulom vidikovcem pa nazad na Lienz jer oko Zell am See pa dalje su veće gužve u saobraćaju i nije toliko zanimljivo za vožnju.

Ja sam bio smešten kod Dežmana i smeštajem sam zadovoljan. Noćenje sa doručkom 40 eura, motor na bezbednom (o tome ću malo više u onoj drugoj temi).

Za SLO i AT sam vadio evinjete jer nema cimanja sa nalepnicama a i tako mi je lakše.

Hvala na savetima Bane :takoje:,

ja sam se još ranije predomislio za Ljubljanu i samo jednu bazu (zbog racionalizacije kilometraže) tako da je ovaj tvoj savet samo dodatno pojačao izmenu plana. Okvirni sadašnji plan je da će se verovatno ići na 5 dana i dve baze (3+2 dana) od kojih će jedna biti što više na sever (prva 3 dana) jer tu ima više toga da se obilazi, a druga na jugozapadu Slovenije (2 dana) radi obilaska Trsta i tog dela Slovenije. Osim toga nastavak puta i odmora će verovatno slediti na jadransku magistralu pa je odatle bliže uključenje i nastavak vožnje...:moto3:

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
Pre sat vremena, Ninja66 je napisao:

Zena i ja spakovani vec 7 dana i cekamo stabilno vreme po prognozi da krenemo. Kako pise na prognozi, necemo skoro.

Probaj da raspakuješ sve kofere, videćeš kako će se prognoze odmah popraviti....:rolleyes:

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Izgleda da se u septembru mogu naći smeštaji po malo povoljnijim cenama (možda zato što više nije sezona odmora zbog školaraca).

Pronašao sam recimo  ovaj smeštaj za npr 4 osobe, 4 noćenja - 8 zasebnih ležaja u dve spavaće sobe + dnevni boravak (100 m2), mesto Leše na severu nedaleko od Bleda za nekih 60.000 din ukupno. Ima i povoljnijih, ali ovo je izuzetno komforno - za veći broj ljudi još je povoljnije po glavi...:neznam:

WWW.BOOKING.COM

Located in Leše in the Gorenjska region, Apartma Metka Leše Tržič has a balcony and mountain views.

  

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
Pre 20 sati, Krmco je napisao:

Jesmo, bili početkom jula.
@m.milivojevic ima iscrtane rute, jbg, vozi bmw, sluša garmin, seče krivine,.....

Ja što bih vozio,da ima i da se vozi i da se vidi, Ljubljana, Jezersko, Logarska Dolina, bled, put ka bohinj br905, Kranjska Gora, Podkoren(ukoliko ideš ka gross), Vršič, Mangart, Most na soči(vozi se uz Soču od mangarta), pa Kozina, Črni Kal (na burgere, nismo probali al preporučeno za jesti) pa do Pule.

Smeštaj, jbg, po osobi računaj minimum 40e, možda bude i sa doručkom.
Ako vas ima više, obavezno kuća na Pokljuki, mislim da smo platili 280e po danu, ima sve što je potrebno,super sređena, priroda fenomenalna.

Nek me neko ispravi, verovatno sam nešto propustio, a nadam se da sam i pomogao.
 

@m.milivojevicpriča se po forumu da imaš dnevne rute sa nedavne vožnje po Sloveniji. Ima nas znatiželjnih kako to izgleda pa ako može da se okače mape ovde u temi...mnogima će biti korisno, a ne može da škodi.....:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1074 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25

ja ne znam zasto mi je prolupao tapatalk, pa ne dobijam notifikacije uopste... pokusao sam da resetujem na defaults i nista...

 

mi smo ovo vozili u junu:
 

image.thumb.png.58f43001a181e785c286452914f3e4d0.png

 

https://goo.gl/maps/L9pCNHpnhDCb1Yc77

 

Ovaj put je odlican:
image.thumb.png.4cd38f1a9afcf1514c8faf386b727d1c.png

 

moja guma sa suvozačem posle ovih 20-ak km:

 

image.png.1a02ec813e6f097a2d31e5c3c2e9e147.png

 

 

P.S. na ovoj gore mapi imamo voznju u 2 dana + imali smo i Gross, direkt sa Goreljek-a:

 

image.thumb.png.58a68d1455c789846eff59f9147a4778.png

 

https://goo.gl/maps/hvDoVAJPajSFHi7GA

 

Jedan dan severno od Ljubljane, logarska, pa preko Bleda do Goreljeka, drugi dan Gross, Zell am See, spavanje u Pass Thurn hotelu, treci dan, pravac preko Kranjske, Vršiča, Logateca, ka Ljubljani...

Promenio član m.milivojevic
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Taj put ka Logatec, kad se ide od mosta na soči, bilo je nekoliko semafora zbog radova.
Možeš Da presečeš, ka Logatec, preko mesta Gore i Dole, vozi se kroz sela,prirodu

@Nenadbg88 postavi snimak kuće na Goreljku, gde smo spavali


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka



  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
Pre 3 sati, Krmco je napisao:

Taj put ka Logatec, kad se ide od mosta na soči, bilo je nekoliko semafora zbog radova.
Možeš Da presečeš, ka Logatec, preko mesta Gore i Dole, vozi se kroz sela,prirodu

@Nenadbg88 postavi snimak kuće na Goreljku, gde smo spavali

 

Mislim da znam o kojoj se kući radi jer je neko već okačio i preporučio taj smeštaj. Cena je prihvatljiva ako je grupa 6-7 ljudi ali za 4-5 izađe previše za tri dana. Našao sam nešto povoljno na Kranjskoj gori i to je trenutno najozbiljnija opcija...

WWW.BOOKING.COM

Apartma Jelka offers accommodations in Kranjska Gora, 1.8 miles from Jasna Lake. The accommodation is 3.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Da, slažem se. Za 5 bude mnogo, nas bilo 8 pa kad se podeli nije mnogo.
Inače, kuća prima 13 osoba.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 638 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu
10 hours ago, Ninja66 said:

Zena i ja spakovani vec 7 dana i cekamo stabilno vreme po prognozi da krenemo. Kako pise na prognozi, necemo skoro.

I ja sam tako cekao sa drugarom i malo je falilo da odustanemo, cak smo bili blize tome. Dodatne informacije i pozitivnu energiju su mi pruzile kolege koje su vec isle tuda, a i jedan koji zivi bas tu. U tim krajevima se promene 4 doba za sat vremena. To vidis i po prognozi koju menjaju par puta u toku dana.

 

Prognoza je cesto sumorna, ali cesto i nema veze sa realnim stanjem, zato se i zove prognoza. Mogu da najave kisu, a da je nema ili lep dan koji si bas tempirao u polasku, a da te opere nevreme. Nemoj da te najavljena kisa obeshrabri ili lepo vreme opusti. Nama je od 5 dana puta, 3 dana trebala da bude kisa, a na kraju nas uhvatila jednom na sat vremena.

 

U planinama nece pomoci prognoza, samo sreca junacka.

 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
12 hours ago, max80 said:

I ja sam tako cekao sa drugarom i malo je falilo da odustanemo, cak smo bili blize tome. Dodatne informacije i pozitivnu energiju su mi pruzile kolege koje su vec isle tuda, a i jedan koji zivi bas tu. U tim krajevima se promene 4 doba za sat vremena. To vidis i po prognozi koju menjaju par puta u toku dana.

 

Prognoza je cesto sumorna, ali cesto i nema veze sa realnim stanjem, zato se i zove prognoza. Mogu da najave kisu, a da je nema ili lep dan koji si bas tempirao u polasku, a da te opere nevreme. Nemoj da te najavljena kisa obeshrabri ili lepo vreme opusti. Nama je od 5 dana puta, 3 dana trebala da bude kisa, a na kraju nas uhvatila jednom na sat vremena.

 

U planinama nece pomoci prognoza, samo sreca junacka.

 

Imao sam slicnih situacija, ali nismo vremenom ograniceni pa cekamo zicer.  :)

Koliko-toliko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • abc, 886 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: BMW GS 1250 Adventure

Jučer smo napravili krug po Sloveniji. Pula, Kopar, Gorica, Kobarid, Bovec, Mangartsko sedlo, Lago Del Predil, Tarvisio, Kranjska Gora, Vršili, Bovec, Most na Soči, Idrija, Logatec, Postojina, Kopar, Pula.
 
Obzirom da je VIII mjesec i da je nedjelja gužve su velike. Za odlazak na Mangart smo čekali red. Kako bi neko izašao tek onda bi puštali unutra. Ulaz se naplaćuje 10€. Na sedlo se više ne može proći motorom jer je postavljena rampa. Jedva prolaze biciklisti.
U Kranjskoj Gori smo bili u vrijeme ručka. Ispred restorana su ljudi čekali u redovima, tako da smo brzo odustali. Preko Vršiča opet gužva. Puno vozila u oba smjera. 
 
Što se radova na cesti tiče bilo ih je na nekoliko mjesta. Iz smjera Bovca na ulazu u Kobarid kod kampa Lazar i na cesti od Mosta na Soči prema Idriji (3 ili 4 semafora). Sve se to, bez obzira na gužvu, brzo prolazi.
 
Po mom mišljenju dionica od Mosta do Logateca je bila najbolja za vožnju tog dana. Bez previše gužve, dobar asfalt, lijepe krivine, priroda....
 
Policija je bila poprilično aktivna. Prije Kobarida nas je jurio i zaustavio policijski auto bez oznaka. U toj gužvi nemoguće ga je primjetiti. Prekršaj je bio preticanje kada ti iz suprotnog smjera dolazi auto, a nisu škare/makaze. Glupo, ali je tako. Jednostavno, plati kaznu i vozi - 40€.
 
Drugi put, od Postojine prema Kopru, zaustavio nas je presretač. Pregledao registracije i naplatio kazne dvojici. Cijena prava sitnica, 660€. Ako platiš odmah 330€. Da stvar bude gora jedan je dva puta platio kaznu, pa ga je izlet u Sloveniju koštao 370€. 
 
Da ne ispadne sve tako crno i da vas ne obeshrabri, mi smo pogodili udarni termin godišnjih odmora i vikend pa su zato bile gužve. U terminu kada ti planiraš ići to bi trebalo bi puno bolje. Što se policije i kazni tiče sve je jasno, ljudi rade svoj posao.
 
 

  • Hvala 1
  • Tužan 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Mi planiramo (napokon) u prvoj polovini septembra i to radnim danima. Kakva je tada situacija? Koliko vidim na Booking-u veća je ponuda i bolje cene nego u avgustu pa bih rekao da su gužve manje. Pitanje je samo kakvo je vreme u tim krajevima u to doba godine...:neznam:

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Kreći već jednom, mi smo bili prošle godine početkom septembra 3af8629e8aa8ca4fae50af1a83f1a00d.jpgbe3672eec9fb6f7e1e2a3d80d30cb6d5.jpg

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • abc, 886 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: BMW GS 1250 Adventure

Mislim da tada trebalo biti sve normalnije, pogotovo radnim danima. A što se vremena tiče, teško je reći nešto pametno. Izgleda da sve otišlo u 3....

Kao što @Gajo Sevojno reče, maj je nekako najbolji za putovanje, ali mislim da ni septembar nije lošiji.

Poslano sa mog 2201116PG koristeći Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
Pre 11 sati, Krmco je napisao:

Kreći već jednom, mi smo bili prošle godine početkom septembra 

 

Nije do mene, do babe je... :rolleyes:

 

Ima nas 5-6 u opticaju pa dok svi usaglase mogućnosti....da je do mene već bi to odradili ili bi sada bili tamo... ;)

Promenio član ZoraNS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Ima putopis, @m.milivojevic je pisao, bili smo period 10-15 septembar, Slovenija, Hrvatska, Bosna i Crna Gora, sve je bilo lepo vreme i temperature za vožnju.
Mada nema pravila, prošle godine 25juna sneg na grosu, ove godine 5 juna skoro pa ga nema.

Kakav je plan do Slovenije i natrag, kuda??

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
Pre 19 sati, Krmco je napisao:

Ima putopis, @m.milivojevic je pisao, bili smo period 10-15 septembar, Slovenija, Hrvatska, Bosna i Crna Gora, sve je bilo lepo vreme i temperature za vožnju.
Mada nema pravila, prošle godine 25juna sneg na grosu, ove godine 5 juna skoro pa ga nema.

Kakav je plan do Slovenije i natrag, kuda??

 

Sinoć sam odgledao putopis i odličan je...:takoje:

Što se tiče odlaska i povratka još se ne zna tačno. Imamo izgleda dve grupe - jedna koja ima vremena samo 5 dana za Sloveniju i druga koja ima još dana na raspolaganju pa bi se dodala Jadranska magistrala i koji dan na moru. E sad, pitanje je da li ćemo u smeru kazaljke na satu ili obrnuto, odnosno da li će grupa koja planira dužu turu prva krenuti preko Sarajeva (gde bi se sastali sa južnjacima) pa sutradan nastavak prema Dalmaciji (Hvar??), a onda magistralom na sever u Sloveniju gde bi se sastali sa drugom grupom koja ima manje dana na raspolaganju. U tom slučaju bi se nazad vraćali svi zajedno, verovatno većim delom auto-putem (mrsko i odvratno, ali jedino rešenje da se u istom danu vratimo kući). 

Druga opcija je da svi zajedno krenemo i vozimo Sloveniju, a posle toga grupa koja produžava put nastavlja Jadranskom magistralom, dva dana odmora na moru, pa preko Sarajeva (noćenje) povratak kućama. Kraća varijanta je 5 dana (Slovenija), a duža varijanta je 8-9 dana...

Nekima je još prerano da donesu odluke i nemaju tačnu informaciju kada će biti slobodni tako da će se za nekih 10-ak dana verovatno znati i rute i destinacije i sastav...a kako prolaze dani mene sve više hvata "neizdrž"...:rolleyes:

 

Promenio član ZoraNS
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Ja sam odvozao levi krug.  :)

Docekao suvo vreme na prevojima i zapalio, posle se spustio Jadranskom do Splita i preko Bosne kuci. Racunao sam da kad na prevojima bude suvo ,bice toplo i na moru.

Tako je i bilo.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja