Jump to content

Moto Zajednica

Nova oprema po dobrim cenama, Yoshimura program ili.....?

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Nas kolega Deki poznatiji kao Dejan Louis, ili kawa 500 ako se ne varam, koga vecina zna po korektnim cenama robe iz Louisa, je koliko vidim krenuo sa uvozom i prodajom neke nove opreme...

 

....RS Taichi jakna-koza

RS Taichi jakna-koza (Moto Oprema / Prodajem)

RS Taichi jakna kozna, proizvodnja Japan, yoashimurin program za motocikliste, u vise boja CENA 2...

 

Deki javi se da nam objasnish sta se desava, ima li josh neko neka iskustva?  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5377 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Aaaaaa, nista se ne hvalis???

 

Molim te lijepo, spremi referat kad se vidimo, pa da mi to lijepo sve objasnis i nek` je to srecno i bericetno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Ne volim previse da se hvalim takav sam...Hvala i dogovoreno za pice i referat, za pocetak mi je ovde  bitno misljenje ljudi koji su se susreli sa ovim programom jer su oni najadekvatniji da nam prenesu utiske i slicno

 

Toliko za sada a sve koji koriste RS Taichi molim da napisu svoje utiske o istom

 

Hvala

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 146 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo ja ti dajem prost odgovor za RS-TAICHI

 

To ti je isto kao kad smo imali 5-6 TV programa i ljudi mislili to je sve,onda nam uveli kablovsku pa se ljudi privikli.Sad znaju šta se radi u svetu.

Ali ima još onih sa planine koji misle da je samo RTS dobar jel druge kanale  nemaju ili nemaju para da ih priušte. Onda dodje neki  "poznavalac"

uvali im satelitsku antenu i kaže , ma to je bolje od kablovske, ustvari isto samo nema prevod.

 

Naravučenije

 

Nije samo Dainese u vrhu,ima još nekog ali nama nepoznatog

 

www.rs-taichi.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Koristio sam RS TAICHI u Japanu, tamo sam i kupio tu opremu jer je tamo popularna i ok su cene.

Kakav je program za EU to ne znam, ako je kvalitet kao tamo onda je to sasvim ok.

Brend kao brend je ozbiljan i kvalitetan.

Nadam se samo da nije kao kod nas Dainese što se prodavao iz Novi Pazar ili neki Legend ko li je već to šio...nisam ulazio u detalje.

Nakupovaše narod silne opreme Dainese za male pare

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

    RS-Taichi je jako popularna oprema u jugoistocnoj Aziji( Tajland,Singapur, Malezija).  Uglavnom svi koji voze japance je koriste i  zadovoljni su . Iako ne vozim taj tip motora imam jednu i delim misljenje da je zaista kvalitetna . Rado preporucujem svakom .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo ja ti dajem prost odgovor za RS-TAICHI

 

To ti je isto kao kad smo imali 5-6 TV programa i ljudi mislili to je sve,onda nam uveli kablovsku pa se ljudi privikli.Sad znaju šta se radi u svetu.

Ali ima još onih sa planine koji misle da je samo RTS dobar jel druge kanale  nemaju ili nemaju para da ih priušte. Onda dodje neki  "poznavalac"

uvali im satelitsku antenu i kaže , ma to je bolje od kablovske, ustvari isto samo nema prevod.

 

Naravučenije

 

Nije samo Dainese u vrhu,ima još nekog ali nama nepoznatog

 

www.rs-taichi.com

U vrhu je ARLEN NESS a DAINESE se fura na staru slavu ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5377 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Osnivač kompanije ja TAICHI YOSHIMURA ( i sam nekad profesionalni vozač trka) nakon povlačenja iz aktivnog učestvovanja donio je odluku da sva svoja iskustva i znanja  transformiše u RS-Tachi proizvode.Vozači sa istim osjećajem za vrijednost i kvalitet itekako respektuju  RS-TAICHI BRAND. Bez ustupaka u odnosu na tržišnu trku RS-TAICHI svojim klijentima nudi visoko kvalitetne proizvode. RS-TAICHI nije samo fabrika koja  proizvodi i prodaje nego u saradnji sa kompetentnim motociklistima i svojim partnerima kreira i razvija „sportsku kulturu“. To je zadatak koji je RS-TAICHI zadao sam sebi i svojim partnerima.

Poznati:KEWIN SWANTZ, KENCHI KITAGAWA, NUBU AOKI, RYUICHI KIYONARI, TOMOYOSHI KOYAMA

 

Hvala na pažnji, prijatno Vam uz TAICHI ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 146 postova
  • Lokacija: Beograd

za GIXXER K6

 

Kazi mi molim te sta nosis od RS-Taichi,jesi li mozda bio u Kelnu ili Milanu ove godine. Poslacu ti cene pa uporedi. Na ovim jaknama jos stoje etikete i cene u jenima

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

za GIXXER K6

 

Kazi mi molim te sta nosis od RS-Taichi,jesi li mozda bio u Kelnu ili Milanu ove godine. Poslacu ti cene pa uporedi. Na ovim jaknama jos stoje etikete i cene u jenima

 

Pozz

Ja trenutno nemam ništa ovde od RS Taichi sve je ostalo tamo, moja žena ima pantalone od goroteksa i masu neke druge opreme nepoznate u EU.

Oprema je zaista kvalitetna ali sada se ne može porediti cena u EU i Japanu jer je eur veoma jak pa je u eur cena u odnosu na ranije mnogo povoljnija.

Primer, ja sam Arai kacigu pre par meseci koja u EU košta 850 eur tamo platio 285 eur.

Isti slučaj i sa Amerikom pa ko može nek nabavlja odande, usd je slab pa je za evropljane prava prilika da dođu jeftino do opreme ili bilo čega.

Eur je u jednom trenutku bio čak 170 jena što je cifra koju ne mogu da opišem, niko to nije očekivao...

Moj savet je ne štedeti na opremi jer ti prvo pruža lagodnost, zaštitu i trajnost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 146 postova
  • Lokacija: Beograd

Džaba dolari,i mi smo u pocetku uzimali u dolarima,sada su napravili klasifikaciju po zonama.Nama daju iskljucivo u eurima.Upravo smo sada narucili nove modele,još i oni nisu postavili na svom sajtu i cena im je za  40% veca zbog jena. U principu ako sad tamo kosta 50 000 jena kada dodje da Srbije izadje 50 000 din.Ok hvala ti.Cao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Jedan mali savet oko RS Taichi

Ako se nabavlja direktno iz Japana i roba je za Japan Market obratite pažnju pogotovo na pantalone.

Oznake veličina su prvo drugačije a građa i konstitucija japanaca mnogo drugačija od evropljana, tako da treba tražiti robu za EU ili američko tržište.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 146 postova
  • Lokacija: Beograd

cao  gxxxxx

 

Jeste RS-taichi iz japana direktno, ali i modeli koji idu za US i EU su drugaciji tako da je vec radjena po tim standardima. Inace ne narucuje se iz kataloga , uvek moze da se proba. Znam za to. Postoje modeli koji su za Jap.trziste  ali  oni to naglase. Tako da nema problema.

 

hvala na podrsci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Jedan mali savet oko RS Taichi

Ako se nabavlja direktno iz Japana i roba je za Japan Market obratite pažnju pogotovo na pantalone.

Oznake veličina su prvo drugačije a građa i konstitucija japanaca mnogo drugačija od evropljana, tako da treba tražiti robu za EU ili američko tržište.

 

 

Jeste, taccno,  imaju nisko dupe, i ogromnu KITU!

 

Sorry, nisam mogao da odolim;)))

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Deki je l` imaju oni air bag jaknu?

 

HIT-AIR . Mugen Denko je patentirao prvu air bag jaknu u svetu,nakon toga patent kupuje Daineze,koji koriguje velicinu AIR-BAG sistema sa istim punjenjem CO2, i na prezentaciji ispade sramota...Nakon toga RS-TAICHI  menja dizajn sa istim hit-air punjenjem i postize pogodak.IXS kupuje patent,radi jaknu ali zbog kupljenog patenta jakna je u startu skuplja.Inace jakna je radjena od trenutno najkvalitetnijih materijala gde je umesan i Kevlar-inace se koristi za pancir kosulje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

RS TAICHI je renomirani proizvodjac. Prave odlicnu opremu, pogotovu za road racing. Moja topla preporuka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Kada sam kupovao kombinezon, u jednoj prodavnici u inostranstvu sam naleteo na RS Taichi. Do tada mi nepoznata marka, delovala je izuzetno kvalitetno, reko ovo ce da bude dobar pazar, al kad ono cena... :o :o :o Secam se da je cena kombinezona isla i do 2400e!  :o :o :o

 

Ako je po onoj narodnoj "ako neznas sta je dobro, pitaj sta je skupo"  ;D, ovo je sasvim dobra marka... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja