Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem kucu-vikendicu

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
On 4.2.2022. at 14:13, BaneVuk58 je napisao:

То је највећи проблем, ал' ајде да не мрачим. Пре '90-тих сам имао плац у Гунцатима (Барајево) ...30 км од центра Бгд. Дружило се сваког викенда. Прасићи, роштиљ. Сада к'о да смо преко света, скупо гориво, хиљаду разлога, немање времена.....и пара бла бла бла. Ни БјБ викенд вожњи више нема. Људи по навици испеглају до "Кафани на кривини" у Раљи и то је то.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 

Ista priča, kuća u Vraniću, 8,5 ari... bio sam 5 puta ta 3-4 godine. Nekada stalno. A brat mi je 500m dalje  pa kad idem u Vranić, odem kod njega  kuću pogledam.

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 845 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ja sam sebi takođe zadao zadatak da nabavim neko parče zemlje oko Beograda. Okolina Barajeva recimo, Vranić...

10-20 ari,pa polako,neku vikendicu sklepam pa vikend restart.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2497 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ista priča bila i kod mene 2020, umalo kupio vikendicu kad kreneš iz Čortanovaca ka Banstolu.

Srećom baba imala fix ideju da plac koji ide uz vikendicu ne bude pravouganog oblika već kako njoj odgovara- malo levo malo desno, plac 20ari je bio sa dve vikendice a ta je bila višak i za prodaju.

Krenuli da se gube sa cenama i ja odustao. Za te pare kad mi dođe iznajmim smeštaj na par dana, menjam lokaciju i samo pokupim stvari i odoh kući.

Šta me je sad odbilo od kupovine vikendice - konstantno održavanje placa, vezan sam za jedno mesto.

Opcija koja mi sad igra je da kupim plac i čekam da odemo u penziju, montažna kućica i preseljenje iz grada.

Toliko su sad nabili cene vikendica da je to neisplativo za moj račun.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 845 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Neisplativo je za svačiji račun. Ali realno,taj potez oko Fruške Gore,ovamo Slankamen itd. su jako popularna vikend mesta i baš su na ceni.

Za prihvatljive pare se može naći parče zemlje oko Barajeva,Vranića, oko Aranđelovca, Sopot je malo skuplji zbog Kosmaja,ali ima recimo potez između Mladenovca i Aranđelovca, npr. oko Međuložja. Nalazio sam povoljno i Vrčin itd ali obično su placevi takvi da koze pod ručnom pasu.

Ako ćemo do 100km od BG ima oko Valjeva, tipa Mionica za male pare da se uzme celo domaćinstvo. Potez od Valjeva ka Loznici, Donja Kamenica recimo taj deo ja verujem da ima sa par hiljada eura da se kupi zemlje u hektarima jer je tamo mrtvo sve,neki su otišli za boljim životom a neki pomrli,mali broj ostao na selima da živi.

Takođe sam viđao i oko Šapca, zaboravio sam selo kako se zove, izlazi na Savu a blizu je iz BG.

Debrc takođe...

Jug dole da ne pričam,samo nama je daleko.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3266 postova
  • Lokacija: Debrc
On 17.2.2022. at 17:12, slobasuper9 je napisao:

Debrc takođe...

Rodjaka prodaje kucu u Debrcu preko puta Crkve. 60 km od Beograda. Ne znam kako se krecu cene ali mislim da je povoljno. 

Prvobito je ozidano za servis 12x8 pa pola prepravljeno u kancelarije. Na Ravnoj ploci servisa ozidan je stabeni deo koji nikada nije useljen, niko nije ziveo. Oko 9 ari placa.

I kolega Knezmoto prodaje kucu u Zvezdu.

Promenio član Fredi
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2065 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow

U principu, jurim samo Vojvodinu ali baci neki tel za info pa cemo da vidimo.Hvala

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda
On 2/3/2022 at 2:40 PM, BokyBoy said:

Kao sto naslov kaze, kupio bih neku manju kucicu, sa 10-tak ari placa max,

da imam gde da odvedem drustvo da rostiljamo preko vikenda, posle voznjice.

Zanima me Srem, tacnije Stari banovci, Belegis, Surduk, Pazova i okolina i sl.

Uslov je da je kucica u pristojnom stanju,

da je useljiva tj da ima neku osnovnu infrastrukturu tipa voda, struja i da su papiri cisti.

Budzet je oko 40 000e, ne bih isao preko toga.

Ako neko ima ili zna nekoga da ima, neka javlja.

Dao sam vec oglas na svim mogucim grupama na fb-u.

 

Isplata odmah, u kesu.

Hvala unapred

Cao druze, moj brat prodaje kucu u Belegisu, s pogledom na Dunav, mislim da moze da ti bas bude interesantno, i plac i pozicija a i cena….

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2065 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
Pre 6 sati, milan b je napisao:

Cao druze, moj brat prodaje kucu u Belegisu, s pogledom na Dunav, mislim da moze da ti bas bude interesantno, i plac i pozicija a i cena….

To i trazim drug, moze neki kontakt tel? Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja