Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem KTM 690 enduro

Recommended Posts

  • Integrisan, 8213 postova

Prodajem dual sport motocikl KTM 690 enduro    PRODATO

 

1.jpg

 

Prešao: 21.000km

Prva registracija: 2011. godina

 

Kupljen u Srbiji kod zvaničnog distributera, apsolutno legalan. Registrovan do 12. Avgusta 2022. godine. Garažiran od prvog dana.

 

Kilometraža je prava i za nju garantujem (ovo je 4. motor u porodici i zato takva kilometraža). 

 

Uz motor dolazi puno kvalitetne dodatne opreme:

 

K-tech opruge ogibljenja napred i pozadi (originalne opruge dolaze uz motor, moguća prodaja i bez K-tech opruga!)

Leo-vince slip-on (auspuh) – homologovan za KTM (prolazi registraciju), verovatno najbolji u klasi (najmanja težina, uz bolje performanse od oem). Originalni auspuh dolazi uz motor!

SW-motech rep i modularni rek za teret (izuzetan kvalitet + modularnost bez posebnog alata!)

SW-motech ploča za GIVI Monokey kofer

SW-motech ploča za GIVI Monolock kofer

SW-motech proširena ploča za teret (za roll torbe, opremu itd.)

GIVI kofer, model Blade (zadnji kofer)

Posebno rađeno sedište iz 3 zone: napred tvrdo (za vožnju u stajanju), u sredini meko sa gelom (za sedenje/turing), pozadi srednje tvrdo (za teret)

UNI-filter sunđerasti filter za vazduh (apsolutno najbolji u klasi)

Motor je detaljno remapiran (u sva tri moda vožnje) i verujem da je ponašanje optimalno. Uređene su custom mape paljenja i gasa!

SAI sistem isključen (nema tzv "pucanja" u sistemu izduva). Svi elementi SAI sistema dolaze uz motor, za one koji bi iz nekog razloga voleli da se vrate na fabriku. Sistem je isključen i hardverski i dijagnostički, dakle kompletno kako treba (KTM delovi).

Skraćen prenos (14T lančanik napred). Originalni lančanik dolazi uz motor, za one koji bi da se vrate na original.

Puno sitnica koje život znače: led migavci, kratke ručice kvačila i kočnice (produženja dolaze uz motor!), prekidač za ručno uključenje ventilatora, low-temp termo prekidač za uklječenje ventilator, proširenje ćopave itd.

  

Stanje / Spisak skorije rađenih (tj. trenutno relevantnih) servisa i komponenti:

 

Pre 0 km: Zamenjen akumulator (nov), zamenjeni gripovi na kormanu

Pre 130km urađen redovan servis: zamena ulja (Motorex Cross Power 4T), promenjena oba filtera ulja (KTM), zamenjene podloške i o-ringovi. Motor je UVEK servisiran na 2000km, identičnim najkvalitetnijim materijalom.

Pre 400km: zamenjene zadnje kočione pločice (TWR). Zamenjen filter goriva u rezervoaru (OEM)

Pre 1500km servis prednjeg ogibljenja: zamena ulja u štapovima (5w), zamenjeni semerinzi i prašinari na štapovima (stavljeno najkvalitetnije rešenje: SKF WP heavy duty) + zamenjena svećica (NGK iridium), zamenjene kočione pločice napred (Brembo)

 

Motor je uvek servisiran na 2000km, najkvalitetnijim materijalom i komponentama. Kupcu na uvid kompletna servisna istorija, do detalja.

 

Uz motor, pored gore opisane dodatne opreme, dolaze i: originalni auspuh, originalne opruge prednje i zadnja, komponente SAI sistema, oem retrovizori, produženja ručica, 15T prednji lančanik i nešto servisnog materijala.

 

Motor mi je doneo puno uživanja i isto to od srca želim i novom vlasniku! Zaista univerzalna sprava.

 

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

 

 

7.jpg

 

8.jpg

 

9.jpg

 

10.jpg

11.jpg12.jpg13.jpg

 

14.jpg

 

15.jpg

 

 

 

  • Sviđa mi se 10
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 710 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer

Uh, sve sam se nadala da ktm neće još u prodaju, bar dok se ne pomirim sa činjenicom da sam poprilično zadovoljna svojim motorima , i da bi još jedan motor uz njih bio previše :)

 

A tako mi je krivo što propuštam ovu priliku.

Znam da bih sa njim, bez da išta pipnem u odnosu na zatečeno, mogla daleko da stignem i mnoge čuke da dohvatim od onih koje u selu još nisam :)

 

Onaj koga Deda Mraz obraduje ovom dobrom igračkom, verujem da će biti jako zadovoljan :)

 

Srećna prodaja!

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Retko kad na forumu izleti nesto ovako unikatno :)

 

Ja kazem da ti @makiktprodas oba i uzmes ovaj :) dokupis jos jedan set drumskih tockova, i imas motor za sve :)

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 710 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer
24 minutes ago, Markone88 said:

Retko kad na forumu izleti nesto ovako unikatno :)

 

Ja kazem da ti @makiktprodas oba i uzmes ovaj :) dokupis jos jedan set drumskih tockova, i imas motor za sve :)

Markone, potpuno si u pravu za obe stvari.

Ova ponuda je zaista unikatna a i meni bi ktm bio sveobuhvatno rešenje za većinu vožnji.

Ipak, beta mi je prirasla za srce, mnogo mi mogućnosti pruža i nje ne bih mogla da se odreknem.

Uz dopunu sa klx-om zadovoljava skoro sve moje potrebe u vožnji.

 

A da su se kockice drugačije posložile verovatno bi bilo tako kako predlažeš, iskoristila bih ovu ponudu i dobila motor za sve , čak i mnogo iznad mojih mogućnosti :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

E živote. Pre 2-3 nedelje dobijem ponudu za drz da prodam , otvorim oglase na PA da vidim da li je prodat ovaj 690 (umesto da pozovem) vidim nema ga i odbijem ponudu i ulozim 500 eur u drz...

 

Inače, koga interesuje , dobar moped, odrzavan... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja