Jump to content

Moto Zajednica

Smartic satic za decu, sa pracenjem...

Recommended Posts

  • Integrisan, 8721 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Drustvo,

smart satic iz A1, u garanciji do 25.08.2023 godine, supruga je nosilac ugovora. Uzet je za klinca pre dva meseca medjutim uciteljica ne dozvoljava nosenje istog.

 

Nisam probao druge kartice, uz onu vip/a1 radi normalno, dvosmerna komunikacija, na pocetnom ekranu ima ikonice za brzo pozivanje mame ili tate.

Bas detaljno pracenje sa mogucnoscu alarma ukoliko izadje iz sigurne zone koju vi definisete ili putem gps kordinata ili ako npr izadje iz opsega skolskog wifi-a (ili bilo kog drugog).

Moze se aktivirati alarm ukoliko njegova brzina predje 10kmh (usao je u auto znaci).

Roditelj aplikacijom upravlja opcijama i ko moze pozivati satic ili sa njega. Uputi za aplikaciju i koriscenjeuz uredjaj.

 

Aplikacija pamti rute nedelju dana u nazad, mogu se slati glasovne poruke dvosmerno, takodje poseduje alarm ukoliko se sa ruke skine.

Dokupio sam i nosac za oko vrata, tada se u postavkama ukljuci "ogrlica mod" kako ne bi javljao da nije na ruci.

Pedometar, sms i tako jos neke sitne opcije ima, SOS pozivanje zadrzavanjem dugmeta za ukljucivanje (satic poziva i mamu i tatu istovremeno, pa ko se prvi javi).

 

Saljem u originalnoj ambalazi, punjac uz njega ne ide, samo kablic, tako sam i ja dobio.. 

Na vama je da klincu kupite sim karticu, ja uzeh klasik tarifu, ima neograniceno poziva u mrezi za 600 din mesecno, moze i ona prepaid sa trafike..

 

Cena 4000din.

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8721 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ne stizu mi nikakve notifikacije o novim odgovorima ili da sam negde pomenut, izvinjavam se sto kasnim sa odgovorom...

Satic sam otudjio/poklonio :D 

 

Sretan polazak prvacicu zelim, dobre ocene samo da se redjaju! 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja