Jump to content

Moto Zajednica

Sokobanja i Rtanj ... u nedelju 02.11.

Recommended Posts

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Ajmo juzni sektor (mislim na nas koji smo malo juznije od Bgd i dan nam je malo kratak za Pescaru ... a i nemamo italijansku vizu  :D ) ,  da iskoristimo ovo lepo vreme za voznju i druzenje ...

 

Dajte neki predlog , na primer Djavolja Varos ... ili kod Jonuza na cevape ... ili nesto trece ...

 

Ima li raspolozenih ?

 

 

EDIT: dakle ide se u SOKOBANJU  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

OK , znaci Sokobanja je najverovatnija destinacija .

 

Ipak sacekacemo do sutra uvece da vidimo hoce li biti jos neki predlog ... a ako ne onda menjam naslov u SOKOBANJA 02.11. i to je onda konacno .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Ideja je odlicna,nekako je Soko banja najbolja destinacija za nas iz juzne zone,mada od Kg-a do tamo ima dobrih 150 km pa i vise ,toliko ima i do Pescare ali ipak...Vreme ce po HMZ biti pretezno suncano sa temperaturom do 22 stepena sto je jako bitna stvar.Jedino kratak dan ali...pa novembar je sta drugo i ocekivati.Hajmo ,Kraljevo,Paracin,Jagodina,Krusevac,Nis, Leskovac..javljajte se ljudi da vidimo koliko nas ima pa da krecemo polako da ukrademo jos koji dan od sezone!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Evo vec nas ima ima iz KG-a cetvorica,iz Paracina imamo u najavi jos tri bajkera ,tako da broj raste....Idemo dalje,kakva je situacija u Krusevcu?Ima li najava ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Evo vec nas ima ima iz KG-a cetvorica,iz Paracina imamo u najavi jos tri bajkera ,tako da broj raste....Idemo dalje,kakva je situacija u Krusevcu?Ima li najava ?

 

Stavite mene pod  "mozda".

 

Zbog posla jbg:( Ali ce izmuvam neshto, da iskoristim malo ovo pojeftinjenje goriva da mi ne skuplja Ena prashinu:)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Moze li neko da stavi detalje puta.Koja ruta se vozi kojim putem do soko banje itd...

 

 

 

 

 

Ako dolazite iz pravca Kg imate dve tri mogucnosti.Da se isklljucite kod Paracina i krenete ka Zajecaru i onda Cestobrodicom do Boljevca  pa Rtanj i Sokobanja ili autoputem do Aleksinca gde bi se nasli  pa preko Bovanskog jezera do Sokobanje a put Rtanj-Boljevac -Paracin iskoristite za povratak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Za one koji dolaze iz pravca Kragujevca predlazem sledecu rutu :

 

KG - Rekovac - Krusevac - Deligrad - Aleksinac - Sokobanja ... naravno ja vas cekam u Krusevcu ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Za one koji dolaze iz pravca Kragujevca predlazem sledecu rutu :

 

KG - Rekovac - Krusevac - Deligrad - Aleksinac - Sokobanja ... naravno ja vas cekam u Krusevcu ...

 

 

 

 

 

Ovo je odlicna ruta da se izbegne monotonija autoputa.A ja vas cekam u Aleksincu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

OK , znaci Sokobanja je najverovatnija destinacija .

 

Ipak sacekacemo do sutra uvece da vidimo hoce li biti jos neki predlog ... a ako ne onda menjam naslov u SOKOBANJA 02.11. i to je onda konacno .

Matori. ;) Koliko km. ima od KS do Soko Banje? Ide li jos neko iz KS? Sta ima zanimljivog u Soko Banji? Ima li nekih mesta-stajanki uz put za preporuku? Ako se ide Auto putem za Soko Banju poludecu od dosade :(

PS.Nismo mi juzna Srbija.Mi smo centralna. ;D  OVi od NIs do Vranja su jug ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6342 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ko moze da izdrzi malo loseg puta (7-8km) moze od Paracina da podje ka Zajecaru do motela Rtanj. Ovde preporucujem da se proba odlicna gibanica i domace kiselo mleko, specijalitet kuce http://www.balasevicrtanj.com/home.htm

 

Od motela postoji put preko planine Rtanj do Sokobanje. Prvih 7-8 km je los put, posle je dobar. Ima puno krivina i priroda je prelepa, vredi videti. Mada ovu rutu ne preporucujem R motorima, za sve ostale topla preporuka. U Sokobanji zivi nas clan Draza (sto prodade, nesreca, onako lepu Afriku ;D ), javite mu se kad budete tamo, covek je legenda. Evo njegov br telefona: 065/5456-544. Ako bude bio slobodan moze da vas provede nekim zanimljivim lokacijama. Ja nazalost necu moci da vam se prikljucim jer sam vec isplanirao da idem u Donji Milanovac, nadam se da cete se lepo provesti, u stvari siguran sam u to :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Matori. ;) Koliko km. ima od KS do Soko Banje? Ide li jos neko iz KS? Sta ima zanimljivog u Soko Banji? Ima li nekih mesta-stajanki uz put za preporuku? Ako se ide Auto putem za Soko Banju poludecu od dosade :(

PS.Nismo mi juzna Srbija.Mi smo centralna. ;D  OVi od NIs do Vranja su jug ;D

 

1. ko  bre mator ?!  >:( ... jes da u zadnje vreme stalno idem po banjama (onomad Vrnjacka , sad Soko) , al nisam ja jos za penziju ...  ;D

 

2. auuu , koliko pitanja si strpao u jedan post ... ajd da probam da odgovorim

 

- od KS do Sokobanje ima cca 70-80 km puta , preko Deligrada , Aleksinca , Bovanskog jezera ... put je zanimljiv za voznju  a autoput cemo videti samo sa nadvoznjaka ...

 

- "Sta ima zanimljivog u Soko Banji?" - ma otkud znam , idemo da vidimo ...  ;D ... idemo bre da se provozamo malo ,pa ako ima nesto zanimljivo OK , a ako nema (j)opet OK

 

 

... uh smorih se od odgovoranja , ajd ne zanovetaj vise nego u nedelju pali Stroma i idemoooo...  :D;)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Moze li neko da stavi detalje puta.Koja ruta se vozi kojim putem do soko banje itd...

 

Uh , pa tesko je sad bas odrediti detalje i rutu posto nas ima sa raznih strana ... zato ajde prvo da napravimo spisak ko je zainteresovan za ovu voznju i odakle ko pristize , da bi imali uvid i lakse se dogovarali o detaljima

 

 

1. Easy Rider - Krusevac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Moze li neko da stavi detalje puta.Koja ruta se vozi kojim putem do soko banje itd...

 

Uh , pa tesko je sad bas odrediti detalje i rutu posto nas ima sa raznih strana ... zato ajde prvo da napravimo spisak ko je zainteresovan za ovu voznju i odakle ko pristize , da bi imali uvid i lakse se dogovarali o detaljima

 

 

1. Easy Rider - Krusevac

2.Pit-Nis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Pa posto se prijavilo skoro nekoliko ucesnika  :D , ajd da predlozim i rutu :

 

Zborno mesto - Paracin , pa onda ruta koju je predlozio Aca-pn : preko Cestobrodice do motela "Rtanj" , pa onda preko Rtnja do Sokobanje , a posle preko Bovanskog jezera do Aleksinca ... i odatle - kud koji mili moji ...  :D ... ako neko ima drugi predlog neka kaze ...

 

 

1. Easy Rider - Krusevac

2. Pit - Nis

3. stomaklija - KG

4. Mineli - KG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ja idem 90%(citaj 100)

 

 

Idem u grupi sa ovom dvojicom dolepomenutih alkoholicara.

I BOKI-KG ce nam se verovatno pridruziti ako Minelijev KMX bude mogao da prati Bokijevih 136ks upakovanih u njegovog SmRAD-a ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja