Jump to content

Moto Zajednica

Odlazak na Rajac, subota 25.10.2008.

Recommended Posts

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

        Bravo Boki , lopta obavezno . Ko li ce samo da nam vrati motore kuci kada se budemo izlomili na fudbalu ???  ;D  Mozda nije losa ideja da se troje cetvoro odvoji od grupe vozeci malo brze i zatvore celu pricu (klopa , pice , mesto ) dok se ostatak grupe ne dogega na Rajac .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd, senjak

bracoooo, video sam da ima predlozena tema od strane brata neboishe ODLAZAK NA RAJC NEDELJA 26.10 2008 stose mene tice ja mogu da idem kad hocu ali sam ostavio temu tako da vecina moze da odluci kad se ide, JA BI ZAMOLIO SVU BRACU U IME BRASTVA BJBIKERSA da se bratstvo nerazdvaja tako sto ce neko (neboisha) da pravi razliku i pokusa da rsturi brastvo koje se vec organizovalo za predlozenu destinaciju to govorim ne zbog toga sto neko moze u subotu a neko u nedelju nego jednostavno mislim da trebamo da postujemo jedni druge i da zakazane voznje ne rasturamo, molim vas kao jedan od brace da to neradite probajte da uvek budete uz vecinu da bi mogli da se ispostujemo a ne dan dva pred polazak probamo da se rasturamo u dve ili vise grupa, ovakve teme i predloge ostavljajte za naredne teme i destinacije, veliko pstovanje od mene za brata HORNETA koji je prvi otvorio temu za 25-ti i 26-ti ali je video da je brastvo u pitanju i naravno odlucio se kao i vecina (pravi brat(RESPECT)) cak je i u svojoj temi naglasio da svi zainteresovani predju na termin za rajc 25-ti, POZDRAVLJAM SVU BRACU KOJA CENE POSTUJU I KOJA SE DRZE UZ BRASTVOOOO..................(RESPECT)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd

1. BANEZX9 R

2. RS

3. Vojin

4. Abdullah100k

5. Hornet

6.$ BOKI $

7.Forrest Gump

8. Zec (skoro sigurno)

9.Vukan ?( ne brini, i ja cu zaginuti u petak,pa ce mamuramo zajedno)

10. Saxi ?

11. gremlin

12.Daki

13. Naci

14. Coka

15. Jovana

16.M a R k o + (Savic,ako ga navatam,a mozda i jos neko...)

17. Mikulanac( 95%)

18 Dajver

19 Stevan

20 pilot

 

S' obzirom da sam iz nekog razloga ostao nevidljiv, dok sam bio na cetrnaestoj poziciji, prijavljujem se na dvadesetprvu, ali necu da placam za dva mesta!  :P

 

21. SAAB93

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

 

U redu,jeste da ne mogu u subotu sa vama ali INSISTIRAM da svratite u Mladenovac na kaficu i sokic. Ja castim (podrazumeva se) !!!!

 

Svratimo, nema problema, ti reci kada mozes , pa ako se uklopimo VRH!!!

 

Sta ima da se uklapamo,ja sam, a vas 15.  Kad god dodjete u Mladenovac pozovete i ja sam za 5 min kod vas.

tel.  063/318-284    ZAPISI TELEFON.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

@SAAB93,

Obzirom da nas brat Vukan nazalost ne moze sa nama u subotu, evo te na poziciji 9

1. BANEZX9 R

2. RS

3. Vojin

4. Abdullah100k

5. Hornet

6.$ BOKI $

7.Forrest Gump

8. Zec

9. SAAB93

10. Saxi ?

11. gremlin

12.Daki

13. Naci

14. Coka

15. Jovana

16.M a R k o + (Savic,ako ga navatam,a mozda i jos neko...)

17. Mikulanac( 95%)

18 Dajver

19 Stevan

20 pilot

 

@Doda

ZAPISAN!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Ako ide Doda ide i Pera,Nikolin matori,sta je doktore otkazao si pacijente?A sta cemo sa Rajom i Komsom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Beograd-Zvezdara-Miljakovac

bracoooo, video sam da ima predlozena tema od strane brata neboishe ODLAZAK NA RAJC NEDELJA 26.10 2008 stose mene tice ja mogu da idem kad hocu ali sam ostavio temu tako da vecina moze da odluci kad se ide, JA BI ZAMOLIO SVU BRACU U IME BRASTVA BJBIKERSA da se bratstvo nerazdvaja tako sto ce neko (neboisha) da pravi razliku i pokusa da rsturi brastvo koje se vec organizovalo za predlozenu destinaciju to govorim ne zbog toga sto neko moze u subotu a neko u nedelju nego jednostavno mislim da trebamo da postujemo jedni druge i da zakazane voznje ne rasturamo, molim vas kao jedan od brace da to neradite probajte da uvek budete uz vecinu da bi mogli da se ispostujemo a ne dan dva pred polazak probamo da se rasturamo u dve ili vise grupa, ovakve teme i predloge ostavljajte za naredne teme i destinacije, veliko pstovanje od mene za brata HORNETA koji je prvi otvorio temu za 25-ti i 26-ti ali je video da je brastvo u pitanju i naravno odlucio se kao i vecina (pravi brat(RESPECT)) cak je i u svojoj temi naglasio da svi zainteresovani predju na termin za rajc 25-ti, POZDRAVLJAM SVU BRACU KOJA CENE POSTUJU I KOJA SE DRZE UZ BRASTVOOOO..................(RESPECT)

 

Mozda malo sporije kapiram (hladnije vreme, pa prazni akumulatori, palim na kurblu) pa bih te zamolio da mi objasnis kako razdvajam bratstvo , pravim razliku odnosno pokusavam da rasturim bratstvo...

Ono sto bih naglasio je da sam se smorio kada sam video da se voznja organizuje u subotu jer imam zakazanu obavezu mesecima unapred, ali sam cutao i gledao svoja posla. Kada je vise ljudi pitalo moze li se voznja prebaciti za nedelju jer u subotu rade, otvorio sam novu temu da se tvoja ne bi offovala i stvarno ne vidim nista lose u tome. Problem bi bio da sam organizovao voznju u subotu i obećao golu suvozacicu za svakog zainteresovanog. Siguran sam da bi to desetkovalo tvoju organizaciju :)

Ako si pazljivo procitao temu za Belu Crkvu hornet je rekao : "ja sam predlozio :"Izlet Beograd-Belocrkvanska jezera 25 ili 26.10" ,ali su ljudi vise zainteresovani za subotu i za Rajac. Tako da i ja prelazim na tu temu, sto ne znaci da je zabranjeno da druga ekipa ide recimo u nedelju do BC ili na mesec." sa cim se apsolutno slazem.

Verujem da ce se nasa prica na ovu temu zavrsiti na ovome i da cemo negde, nekad (mozda vec sledece nedelje na nekoj voznji) popiti pivo u ime BRATSTVA...

 

Pozdrav, Nebojsa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12109 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Mislim da je bolje da braca svrate u neku kafanu (ima i na samom Rajcu lepih mesta) i jedu ko ljudi. Sa resetkama, hlebom, mesom, picem... cete izgubiti puno vremena umesto da se zezate gore. Da ne pricam o kafi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Mislim da je bolje da braca svrate u neku kafanu (ima i na samom Rajcu lepih mesta) i jedu ko ljudi. Sa resetkama, hlebom, mesom, picem... cete izgubiti puno vremena umesto da se zezate gore. Da ne pricam o kafi!

 

Ja se slazem sa Lalajko-m 100%.

Niko nije gladan mesa. Da je duzi, topliji dan onda ok.

Mislim da je najbitnije druzenje. I ja sam super srecan da se ovakve voznje desavaju. Druzenje je ipak najbitnije ( i pivo )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

u potpunosti se slazem, ajde brate Lalajko daj nam tip za kafanu, izgleda da od "referentnih" za klopu nema nista  ;D

Gremlineeeeeee!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Jbg, drugari, ja cu ovaj vikend morati da propustim, cera mi se razbolela, decije, bronhitis, ali moracu da propustim.... Extra voznju vam zelim, pa se druzimo sledeci put...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

   1. BANEZX9 R

2. RS

3. Vojin

4. Abdullah100k

5. Hornet

6.$ BOKI $

7.Forrest Gump

8. Zec (skoro sigurno)

9.Vukan ?( ne brini, i ja cu zaginuti u petak,pa ce mamuramo zajedno)

10. Saxi ?

11. Japanac (odnosno Shejtan) ?

11/1 gremlin

12.Daki

13. Naci

14. Coka

15. Jovana

16.M a R k o + (Savic,ako ga navatam,a mozda i jos neko...)

17. Mikulanac( 95%)

 

 

   Daki hoce li biti bananica ?

 

 

MOze al nije fora, ovoga puta nesto novo...neka to bude iznenadjenje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

 Steta Nikola ,  taman sam se naostrio da te razbijem u basketu na nekom rajackom terencetu ali nista od toga.  ;D :D . Samo neka ona ozdravi sto pre a bice jos lepih vikenda , bar se nadam .

 Ako neko ima tip za kafanu u okolini Rajca bilo bi lepo da razmotrimo to pre polaska . Izgleda da svi cekamo na Lalajka .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

E bas mi je krivo sto i Nikola ne ide, pzdrav familiji Cruss i brzo ozdravljenje

 

Ja se slazem za neku kafanu, tamo ih, kako sam cuo ima, pa mozemo u odlasku na Rajac da osacujemo neku i kad se izuktimo po planini u povratku lepo sednemo pojedemo, popijemo i onda polako nazad. Posto nas verovatno nece biti prvise mislim da ce nas bilo koja kafana rado prihvatiti i usluziti. Tako je najjednostavnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

 Steta Nikola ,  taman sam se naostrio da te razbijem u basketu na nekom rajackom terencetu ali nista od toga.  ;D :D . Samo neka ona ozdravi sto pre a bice jos lepih vikenda , bar se nadam .

 Ako neko ima tip za kafanu u okolini Rajca bilo bi lepo da razmotrimo to pre polaska . Izgleda da svi cekamo na Lalajka .

 

Ako imas neki predlog za basket u Bgd, slobodno predlozi  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

E bas mi je krivo sto i Nikola ne ide, pzdrav familiji Cruss i brzo ozdravljenje

 

Ja se slazem za neku kafanu, tamo ih, kako sam cuo ima, pa mozemo u odlasku na Rajac da osacujemo neku i kad se izuktimo po planini u povratku lepo sednemo pojedemo, popijemo i onda polako nazad. Posto nas verovatno nece biti prvise mislim da ce nas bilo koja kafana rado prihvatiti i usluziti. Tako je najjednostavnije.

 

Opet je bolje da neko preporuci kafanu. Na Golupcu smo jeli nesto bezveze, a posle sam cuo da ima kafana 300mt odatle i da je klopa extra!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12109 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

u potpunosti se slazem, ajde brate Lalajko daj nam tip za kafanu, izgleda da od "referentnih" za klopu nema nista  ;D

Gremlineeeeeee!

 

Kad smo vozili ovu turu svratili smo u ljig, u restoran iza benzinske pumpe na izlasku, sto se nije pokalzalo kao najbolje resenje jer smo izgubili puno vremena. Razocarenje je bilo utoliko vece jer smo na samo Rajcu nasli lep restoran, skoro na samom vrhu, oko kilometar iznad, da tako kazem, centra. Ima puno stolova, veliku terasu, izuzetno ljubazno osoblje...

 

m7NI2_picture0591024x768lg1.th.jpg 78VzT_picture0601024x768ct6.th.jpg ZTgLz_picture0441024x768ig6.th.jpg

 

E sad, pitanje je da li u ovo doba godine rade. U subotu ce biti prohladno, sto znaci na Rajcu hladno, za sedenje napolju ce biti tesko...

 

U krajnjoj liniji, imate i planinarski dom, mnogo su vece sanse da oni rade, a imaju i dobru klopu za male pare.

 

Pogledajte i ovde o tome.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd, senjak

brate FORREST ajde da se danas polako preciziramo sto se tice hrane..........sto se tice rostilja bilo bi ekstra ali mislim da nije pravo vreme(izgubicemo dosta vremena)..........znaci ili restoran ili brza hrana...............(RESPECT)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

brate $ BOKI $, rostilj u nasoj izvedbi definitivno ostaje za tamo negde na prolece! E sad, sto se mene licno tice, moze sta god

Mozda taj planinarski dom? Pa ako omanemo sa restoranom, uvek nam ostaje opcija  sa "papira" , salama i lebac ( i zidarsko  ;D )

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12309 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Internet u ruke i trkom da nađete brojeve telefona tih restorana po Rajcu, da vidite da li rade i rezervacija za klopu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

e matori, sta mislis sta radim trenutno?  ;D

"U neposrednoj blizini planinarskog doma nalazi se prodavnica u kojoj se mogu kupiti mnogi proizvodi kao i suveniri Rajca.

U Slavkovici se nalazi nekoliko prodavnica mešovite robe. "

Sad cu da vidim za restorane

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12309 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Restoran "GORAN" na Rajcu.

 

SUR "GORAN" je osnovana 1991. godine. Vlasnik restorana je Mirkan Dragićević.

 

Restoran nudi vrlo kvalitetne usluge domaćih specijaliteta kao što su sir, kajmak, domaća lepinja, teletina, roštilj.

 

Od 2003. godine u ovom objektu nudi se i smeštaj. Organizuju se banketi i proslave u dogovoru. Ako ste zainteresovani za smestaj u ovom pansionu, javite se na tel.014/80 363 ili mailom: info@rajac.net

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12309 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

RESTORAN LOVAČKE PRIČE RAJAC

 

Nalazi se na nadmorskoj visini od 750 metara na planini Rajac kod Ljiga u blizini mesta gde se održava čuvena " KOSIDBA NA RAJCU ", oko 300 metara iznad planinarskog doma

 

 

Restoran je udaljen asfaltnim putem od Ljiga 12 Km od Gornjeg Milanovca 26 Km, Valjeva 50 Km, banje Vrujci 22 Km, Ravne gore 15 Km i od Beograda 100 Km

 

 

 

 

Objekat je građen u starom Srpskom etno stilu. Unutrašnjost je obogaćena sa lovačkim i raritetnim starinskim eksponatima.

Lovačke priče

 

Restoran je otvoren svake godine od 01.04. do 31.10.

 

S.U.R. " LOVAČKE PRIČE "

R A J A C

Vlasnik Vukašinović Boban

 

TELEFONI

 

014 / 80 - 441

 

063 / 315 - 578

 

064 / 12 66 - 443

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja