Jump to content

Moto Zajednica

BEOGRAD - GOČ 19-10-2008 UTISCI SA PUTOVANJA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

samo da javim svima sa foruma da je cela ekipa bratije stigla ziva i zdrava u beograd i jos jednom hvala bratu dark u na odlicnoj organizaciji i doceku od kraljeva!!!svi smo na broju!!!LET THERE BE BROTHERHOOD!!! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

bilo je odlicno! najimpresivniji je sam put ka jezeru na Gocu - predivno! ogromna ekipa se dobro pokazala - bravo svima! a pogotovu veliko BRAVO za DARKa sto nam je organizovao onako dobru klopu i, naravno, BRAVO za idejne vodje Forresta i Baneta. takodje, vrlo lepa dobrodoslica u 3t Racing-u u Balosavi.

 

na povratku se malko smrzavali ali nista strasno - i tada je bilo dobro druzenje.

 

za video snimak cemo malo da sacekamo - dan-dva, a mozda i tri   ;)

 

i da... izvinjavam se svima koje sam strecao mojim belim konjicem i slemom, svaka slicnost sa policijom je sasvim slucajna  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Samo da se javimo da smo pristigli srcno i veselo

Hvala svima, pa se javljam kad se odledin i naspavam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

Evo i ja da se javim!

Stigao u 22:25, po malo svezijem vremenu  ;D

Sta reci... sve je vec receno, na delu!  :)

Svaka cast nasim domacinima, na celu sa Dark-om! Docek je bio prva liga! Ove godine sam bio na nekoliko tura po Srbiji, ali ova je kruna! Domacini su bili veoma dobro pripremljeni i naoruzani sa puno strpljenja, koje je neophodno za ovakvu bandu! ;D Organizatori puta, koje je predvodio Bane zx9r (koji ce morati da promeniti nick u cbr600, posto sam ujutro dzabe pogledom trazio zx9r  >:( ;D), zasluzuju sve pohvale, tokom celog puta bili su veoma pazljivi (na primer, svakih 15km su nas prebrojavali kao pilice  :D :D :D).

Itd, itd, smaram vas ja sa ovim pohvalama, ali ko je bio zna da nisu preuvelicane, a ko nije bio, e... drugi da se dodje, pa da se prepricava, sa kolena na koleno, kako smo docekani! :)

Takodje sam, na svoje zadovoljstvo ponovo video momke i devojke koje sam upoznao na prethodnim voznjama, a upoznao sam i nove ljude, tako da je ovo putovanje za mene bilo zaista lepo i kompletno. Sa obzirom da nas je posluzilo i lepo vreme, samo cu napisati da je ova voznja bila "prava mera", taman ono sto mi je trebalo, a verujem da tako misle i ostali.

Fenomenalno, ljudi, hvala vam svima!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Posle klope u restoranu otisli smo na kolace na banjskom korzou.Prijatan dan i prijatna setnja.Noc je pocela da pada.Skup je svratio na pumpu kako bi neki ispustili antifriz. ;D

Posle toga sam kolonu br.1 otrpatio do jednog sela kako bi prekratili 25 km puta.Igleda da je druga grupa toliko zakasnila da nisu videli da smo skrenuli.Tako da pretpostavljam da su otisli do KV pa onda krenuli ka KG.

[/quotes

Ne za KV, nego za Cacak pa preko Male krsne i Pecenoga, do Vitanovca Gde smo ih cekali sat vremena, jer su limali GPS a to je mnogo gadna sprava :D :D :D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Veliko hvala Dark-u na organizaciji,Banetu I Forestu za za predlog i guranje teme.

Nesto od podataka(vazi za Beogradjane):

Presli smo oko 390 km. Krenuli tacno na vreme u 8.30 h. Uz dva odmora u Desimirovcu i Baloslavi stigli u Banju u 13h. Prosecna brzina nam je bila 57 km/h.U povratku smo krenuli u 18 h a stigli u Beograd u 23 h. Prosecna brzina 51 km/h uz dva odmora. Najvisa temperatura u Banji 19 stepeni a najniza na auto putu kod Vrcina 7 stepeni , brrrrrrrr.

Hvala jos jednom svima i vidimo se na nekoj sledecoj turi.Nemoj da vas plasi zima!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd, senjak

evo i brata bokija , ja mislim da braco o ovom putovanju nema sta reci o ovome mozemo pricati samo onome ko nije bio pa da mu bude i zao i krivo sto je ovo putovanje propustio a uostalom i snimci i fotografije su tu pa nek vide sta su propustili, a sto se tice licno mene ........................pa braco EXTRA stvarno nemam reci, ja se zahvaljujem svoj braci koji su ucestvovala u ovom putovanju jer bez svih nas nebi nista ni bilo tako dobro i zanimljivo ....to je brastvo svaka cast....RESPECT.... ove snimke i fotke moram da pokazem svedjanima da vide kako se to radi u SRBIJI a ne ko oni u evropskoj uniji...... ha ha ha...........zelim svoj braci lepu u ugodnu laku noc da se malo odmore i lepo naspavaju..................R  E  S  P  C  T   !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

Vladice69, svaka cast na fotkama!

Ekstra su, i bravo na brzini za objavljivanje.

Verovatno ce i druge slike biti ubrzo postavljene! jedva cekam! :)

;Ajmo ljudi, SLIKEEE!

P.S. Nije valjda da ste se smrzli?! brrrr, 7stepeni arandjelovac, lazarevac, brr..  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ETV1000 Capo di tutti capi

A sto je meni kriiiiivoooo sto nisam mogao da idem :( :( :(

 

Svratio sam ujutru na puNpu da vas vidim i pozdravim i da se dodatno iznerviram sto nisam sa vama.

 

Uslikao sam par slika i hteo da ih okacim kao prve utiske sa voznje  8), ali celog FCKN dana nisam stigao.

 

Bas mi je drago da ste se svi tako dobro proveli i nauzivali  :)

 

Jedva cekam neku sledecu turu  ;)

 

 

 

post-2183-12879007855109_thumb.jpg

post-2183-12879007855638_thumb.jpg

post-2183-12879007856124_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja