Jump to content

Moto Zajednica

II Akcija Deda Mraz - 27. Decembar 2008.

Recommended Posts

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Mali "apdejt" :) Nabavljeno je još deda Mraz odela tako da ... spremajte se, idemo da razveselimo klince.

 

PS. A posle (na Stenci) ... bi'će šta biti mora.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Odela su, kako nam kazu braca Kinezi, univerzalna... A ista su kao ona od prosle godine, a u njih su stali Dexter i jos neki krupniji momci :D U svakom slucaju, odela se rastezu poprilicno, samo pazite da ih ne pocepate.

 

Uporedjivali smo stara odela od prosle godine sa ovim novim i stara jesu delovala vece, ali se videlo da su tanja od novih, sto znaci da su se istegla... Pogledacemo ujutro odela koja smo danas kupili, da vidimo kakve su velicine... Ali su nam i danas potvrdili da su univerzalna, tj. ista ona od prosle godine.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

posto nece biti mesta u autobusu, ide li neo kolima i ima li dva slobodna mesta?

 

 

ja sam vec rekao,u slucaju da bude neki kijamet tada,najverovatnije,znaci ne 100% cu doci kolima,u tom slucaju ima mesta..e sad je problem sto cu to znati dan-dva pre akcije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Pablo, juče smo Soko i ja svratili do Tucovića, i rekoše nam da im se još uvek niko zvanično nije obratio za učešće i da ako planiramo na njih da računamo ne bi bilo loše da se te formalnosti završe ovih dana.

 

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd

Pošto su pristali i jedni i drugi Direktor reče da bolje D.Tucović pošto su već bili prošle godine itd..

Tako da je Abrašević ostao kao back up varijanta, za nedaj bože  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3146 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

A sad nešto sasvim drugačije:

 

Mogao bi neko od drugara koji su bili prošle godine da nam kažu šta da radimo, kako da se ponašamo prema toj deci, da li na nešto da obratimo pažnju?

Naravno da decu ne razdvajam, ali pošto će mnogima ovo biti prvi susret sa ovom dečicom iz Sremčice, pa da se nešto, ne daj Bože, obrukamo?

 

Molim vas nemojte pogrešno da me shvatite.

 

  Ja sam i pre proslogodisnje akcije isao u taj dom. Znao sam sta me ocekuje, pa sam i prosle godine napisao par saveta. I pored toga utisak posle toga je bio toliko jak da sam desetak dana u mislima imao samo tu decu, nisam ni ocemu drugom razmisljao. 

  Za pocetak pripremite se dobro psihicki, dok ste tamo videcete svakakvih dirljivih situacija, ta deca su kao "krpelji", znaci zakace se na vas kao da vas vole i poznaju vec godinama. Tu uz poklone, igru i salu sve protice ok, ali pri odlasku kod svih nas su oci bile pune suza, cela ta situacija te tera da zaplaces.

  Sto se tice odnosa sa sticenicima, ima onih koji su sasvim ok , pa su i deo organizacije za docek. Treba paziti sa davanjem slatkisa, ne samo sto neki ne smeju da jedu , nego sto ne umeju, gutaju bombone sa sve celofanom. Svi oni samo hoce da se grle i da se slikaju, naoruzajte se strpljenjem , osmehom i sve ce biti fenomenalno.

  Za vas koji niste bili, spremite se za mozda najjaci emotivni utisak koji ste doziveli u zivotu.

 

  Neko je, cini mi se castor, pomenuo turiranje i teranje u blokadu moje Kawe i jos nekih motora. Neki znaju, pokazem im dokle sme obrtaljka da ide i da dotle smeju da zavrcu, onda se guraju i mogu vam reci postuju to, po par njih gleda u cajger i govori dokle sme, ali onda dodje neki sticenik koji ga drzi u blokadi, da ne mozes da mu odvojis ruku. Ja sam ih licno pustao da rade sta hoce, jer sve je to gomila gvozdja koja se ne poredi sa njihovim osmesima i srecom kojom su obasjani.

  Svoje stvari nosite sa sobom, to je savet vaspitaca. Stavljali smo ih i u pickup kojim su dovezeni pokloni. Nece oni bas da ukradu, nije to prava rec, vec ne znaju, za njih su rukavice rukavice, kaciga je nesto sto moze na glavu, a moze i da se sutira po snegu. To su bili sve saveti vaspitaca prosle godine.

 

  Ako se setim jos necega, napisacu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

I ja da dodam kada tamo budete parkirali motore OBAVEZNO ih dignite na centralni štender (ko ima naravno) jer će odmah njih nekoliko da dodje da se pentra na motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Pošto su pristali i jedni i drugi Direktor reče da bolje D.Tucović pošto su već bili prošle godine itd..

Tako da je Abrašević ostao kao back up varijanta, za nedaj bože  ;)

 

u tom slučaju, zamolio bih Direktora ili Pabla, da kontaktiraju ipak zvanično tucović ovih dana, čisto da ne izgubimo eventualno nečiju dobru volju zbog tih formalnosti :) ... a sva KUD su prijatelji, možda da povedemo i jedne i druge :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Hvala druže na vrlo korisnom posru.

 

Znam da je greska u kucanju al sam se toliko zacenio kad sam procitao da sam morao da istaknem  :D :D :D :D :D :D :D

 

Ma bice sve ok nemojte sad da poplasite ljude ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12280 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Nije valjda??....jes' stvarno...poludela mi glava, izvinjavam se, greščica u kucanju :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

A sad nešto sasvim drugačije:

 

Mogao bi neko od drugara koji su bili prošle godine da nam kažu šta da radimo, kako da se ponašamo prema toj deci, da li na nešto da obratimo pažnju?

Naravno da decu ne razdvajam, ali pošto će mnogima ovo biti prvi susret sa ovom dečicom iz Sremčice, pa da se nešto, ne daj Bože, obrukamo?

 

Molim vas nemojte pogrešno da me shvatite.

 

  Ja sam i pre proslogodisnje akcije isao u taj dom. Znao sam sta me ocekuje, pa sam i prosle godine napisao par saveta. I pored toga utisak posle toga je bio toliko jak da sam desetak dana u mislima imao samo tu decu, nisam ni ocemu drugom razmisljao. 

  Za pocetak pripremite se dobro psihicki, dok ste tamo videcete svakakvih dirljivih situacija, ta deca su kao "krpelji", znaci zakace se na vas kao da vas vole i poznaju vec godinama. Tu uz poklone, igru i salu sve protice ok, ali pri odlasku kod svih nas su oci bile pune suza, cela ta situacija te tera da zaplaces.

  Sto se tice odnosa sa sticenicima, ima onih koji su sasvim ok , pa su i deo organizacije za docek. Treba paziti sa davanjem slatkisa, ne samo sto neki ne smeju da jedu , nego sto ne umeju, gutaju bombone sa sve celofanom. Svi oni samo hoce da se grle i da se slikaju, naoruzajte se strpljenjem , osmehom i sve ce biti fenomenalno.

  Za vas koji niste bili, spremite se za mozda najjaci emotivni utisak koji ste doziveli u zivotu.

 

  Neko je, cini mi se castor, pomenuo turiranje i teranje u blokadu moje Kawe i jos nekih motora. Neki znaju, pokazem im dokle sme obrtaljka da ide i da dotle smeju da zavrcu, onda se guraju i mogu vam reci postuju to, po par njih gleda u cajger i govori dokle sme, ali onda dodje neki sticenik koji ga drzi u blokadi, da ne mozes da mu odvojis ruku. Ja sam ih licno pustao da rade sta hoce, jer sve je to gomila gvozdja koja se ne poredi sa njihovim osmesima i srecom kojom su obasjani.

  Svoje stvari nosite sa sobom, to je savet vaspitaca. Stavljali smo ih i u pickup kojim su dovezeni pokloni. Nece oni bas da ukradu, nije to prava rec, vec ne znaju, za njih su rukavice rukavice, kaciga je nesto sto moze na glavu, a moze i da se sutira po snegu. To su bili sve saveti vaspitaca prosle godine.

 

  Ako se setim jos necega, napisacu.

 

 

Mrle je napisao sve od rechi do rechi kao u stvari i jeste - strasno. I dobro je sto je Arakis pitao sta i kako.

Prosle godine sam poslom (slikanje za agenciju) bio u domu slicne koncepcije i namene u Kulini, kod Aleksinca. Utisci su bili takvi da danima nisam mogao da se oporavim od svega sto sam video i doziveo za tih par sati, a za proteklih 25 godina rada u news-u sam se nagledao svega i svacega. Ali ovo je bilo nesto vishe, neshto shto ne izlazi iz glave i budi neverovatne emocije. Vratio sam se kuci i krenuo da obradjujem slike, moja zena i majka nase dvoje dece provirila je u sobu i momentalno se rasplakala se kad je videla slike, i nije mogla da se smiri ceo dan - iako sam je odmah "izbacio" iz sobe da ne gleda sta radim.

 

Budite spremni emocionalno,

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

Ma samo opusteno. Budite prirdni, onakvi kakvi jeste... i pustite da sve prodje.

 

Ja samo znam da moram da idem, makar i sekire sa neba padale.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Ja samo znam da moram da idem, makar i sekire sa neba padale.

 

Lako je tebi, ti imaš lima da te štiti, a mi jadni samo kacige... Ako se kojim slučajem desi da tvoj lim popusti, onda će ovi novinari i KUD-ovci da skaču preko tebe da te spase... ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja