Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia Sr

Pozdrav svima. Jako dugo pratim ovaj forum ali eto tek sad resih da se prikljucim istom u nadi da cu mozda nekad nekome pomoci ili neko meni,napisati neki putopis a drugi uzivali itd,kao i svako od vas. Sta reci, Zemun, 35 god, jezi mi se koza kada god i koji god dvotockas prodje pored mene i to je nadam se dovoljno. Salu na stranu, volim motore do te mere da mi neko da Tori i kaze ides do CG i ja bi krenuo. Non A Biker-je zato sto jos uvek nemam A kategoriju i besan sam sam na sebe i na okolnosti zasto je nemam ali nema veze-bice i to uskoro. Vozim 49ccm preko 10 god (Sf1,Sf2,Runner i sad Aprillia). Sve je to tu po gradu i na tome se zavrsava dok mi se srce lomi dok gledam druge i citam putopise. Inace uzivam u putopisima koje pisete i redovno citam ali ne komentarisem. Citanjem svakog se toliko uzivim da osetim da sam i ja bio tamo a pogotovo kada ga pise Panda. Ne znam zasto ali je tako. Kao sto rekoh, obozavam motore,pored toga ljude i prirodu i mislim da je to dovoljno da budem Biker sa 49ccm. To je najkrace moje predatavljanje. Ako neko zeli da pozeli dobrodaslicu,bicu zahvalan,ako zeli nesto da pita-odgovoricu najbrze moguce i ovim putem vam svima zelim sve najlepse i duge i sigurne puteve. Veliki pozdrav

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: GSR 600, APN 4

Sa tih 40-50 kubika se i postaje bajker. Ja sam kao i vecina nas poceo na tomosu apn 4 od 49 kubika. E to je momenat kada zam zavoleo motore i bas uzivam u voznji.
Dobro dosao na forum. Zelim ti mnogo bezbednih kilometara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia Sr

Vozio ja sam i ja Apn,Bt itd kao mali dok je bila dzungla i dok te niko nije dirao,bez kacige su svi vozili pre 20 god po gradu. E sad je malo drugacije vreme pa se pridrzavamo svih pravila pa cu polagati do kraja ove ili pocetkom sledece god. Kao sto rekoh, preko 10 god vozim samo 49ccm i malo  bi i ja na daleke pute :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Zemun, Serbia, Yugoslavia
  • Motocikl: LoreNCo - Honda NC750XD

Dobrodošao komšo i srećno polaganje za A-bikera i mnogo lepih i bezbednih avantura i putopisa ti želim.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd

Dobro nam dosao i sretno sa polaganjem za A kategoriju :D

A jedino pitanje sto imam je dali si vozio beneli skutere? I ako jesi sta mislis o njima :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja