Jump to content

Moto Zajednica

Problem sa gorivom kinez

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Ripanj
  • Motocikl: SprintMaxx 125

Imam problem sa skuterom sprint maxx 125 2010 godiste problem je sa gorivom jer ja ga napunim do cepa i vozim se ali on se ugasi sa litar goriva u rezervoaru i ne znam sta da radim pa sam mislio ovde da se obratim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd

I ja sam imao isti problem sa beneliem. Znam da to nije kineska marka jer je moj 2003. Godiste i tad su ih italijani pravili, ali mogu ovo da ti kazem. Meni je bio problem u tome sto se smesa nije pravila dobro i imao sam problem sa cevkom koja je pustala ulje u motor sa gorivom gde se pravi smesa. Raspitaj se detaljnije. Nemogu nazalost puno da ti pomognem, jer sam tek poceo da ucim oko motora, ali vidi kod najblizeg majstora jeli do toga. Kod skutera je uvek problem bio, barem kod mene, cevke sto odvode gorivo, a pogotovo ulje do motora. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Challenger

Verovatno imaš slavinu sa prekidačem koji ima rezervu. Tebi ako sa litrom se ugasi onda je prekidač postavljen na normalno gorivo. Ako okreneš prekidač na slavini onda će da troši i taj litar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Staho PRO XT

Nema slavinicu, on ima vakum pumpu. I ja imam isti problem, sinoć sam ga kući dogurao. Prosto je tako, rezervoar nije kao kod ostalih skutera na visokoj poziciji, već je između nogu. Isto tako je sito tj. ta rupa nepovoljno postavljena. Skroz je bezveze, par puta sam ostajao bez goriva, a kazaljka je stajala na četvrtini(što znači da ni kazaljka nije nešto preterano tačna). Ja to ne bih i neću dirati. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja