Jump to content

Moto Zajednica

Beograd-Grocka-Smederevo-Pozarevac-Veliko Gradiste-Golubac i DJERDAP!!

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

A lepo sam vam rekao u koju kafanu da svratite, a vi ste otišli kod Tome na osnovu stare slave i loše prošli  :D

 

Ako prolazite kroz Požarevac, samo drumska kafana Lug  ;D

 

Nemam nikakve veze sa njima, ali koliko ih reklamiram ovde, pod hitno ću otići i tražiti proviziju  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

ja sam skapirao 08:30,a?

 

I ti ides? CjajHo, bitje veselo  ;D

 

Cuti  Abdulashe brate , jedva sam ih nagovorio !!!! Teli na neku rakijeshtinu da idu, a kakvi su rodoljubi  do sutra ima vremena da se predomisle  :) :) :)

 

A sto se tiche kamere dobro ce posluziti i fotoaparat koji nema ogranicenje vremena za video klip i  sa velikom memorijskom karticom

 

znaci ti si ih nagovorio da ne dodju do mene.....

cisto da znam...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Xax da se i ja zapljunem, ljudi ovo je bilo fenomenalno, sjajna ruta, jos bolja ekipa, zezanje, voznja... pff... dalje od toga nema! Ko nije bio, zahebo se. Drago mi je da smo uradili mali "update" BJB ture. Bice jos komentara, samo malo da se sastavim, na poslu sam a utisci su taze, nesredjeni xe xe xe...  ;)

 

 

  Stvarno je bilo EXTRA danas!

Zahvaljujem se i ekipi na druzenju i onima koji nisu isli na podrsci. Steta sto nismo kompletni produzili za Djerdap jer je stvarno bilo prelepo...

Sto bi neki rekli- HARD CORE MOTHER FUCKER!!!!! ;D ;D ;D

 

Yeah!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

EEEE BRACO HORNETI JEL IMA NESTO OD FILMA JEL USPEO SNIMAK  JOOOOOOJ JEDVA CEKAM DA NAS VIDIM KAKO SMO MU GA DALI PO ASFALTNOJ BAZIIIII!!!POZDRAV OD JA CELOJ EKIPI !!! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

EEEE BRACO HORNETI JEL IMA NESTO OD FILMA JEL USPEO SNIMAK  JOOOOOOJ JEDVA CEKAM DA NAS VIDIM KAKO SMO MU GA DALI PO ASFALTNOJ BAZIIIII!!!POZDRAV OD JA CELOJ EKIPI !!! ;D

 

Snimak postoji, treba malo vremena da se pretvori u .avi format, pa cemo rezati na dvd.

VRhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Snimak postoji, treba malo vremena da se pretvori u .avi format, pa cemo rezati na dvd.

VRhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Aj taj Vrhhh snimak spusti na zemlju( citaj baci na You Tube) da i mi obicni smrtnici uzivamo u vasim avanturama :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Pozdrav chitavoj ekipi....videli smo se i mahali tog dana!

Drago mi je da ste se super proveli! Mi smo kasno krenuli i 'peglali' do Kladova, gde su nas chekali u diskacu! ;)

 

Daca(iz Bijeljine)&YO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Sledeci put pitajte referentno lice (mene  ;D, a i Yo je bio u blizini) gde da jedete kvalitetno, brzo i ne mnogo skupo...Sveza riba, riblja corba za pamcenje, rostilj, pizza....Sve ima samo treba znati prave kafane. Kafana Toma je sto bi rekli stari Grci "Turistiko" - prevara za turiste.

 

U svakom slucaju, imali ste divno veme i verujem da losha hrana i dugo cekanje na istu nije pokvarilo opshti utisak.

 

;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Snimak postoji, treba malo vremena da se pretvori u .avi format, pa cemo rezati na dvd.

VRhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Aj taj Vrhhh snimak spusti na zemlju( citaj baci na You Tube) da i mi obicni smrtnici uzivamo u vasim avanturama :D

 

Hocemo , svega ce biti...

Ja necem da budem tu, ali ce hornet sve zavrsiti... on je i snimao....

 

@saxi

Danas te nisam pronasao da se pozdravimo, ne zameri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

@saxi

Danas te nisam pronasao da se pozdravimo, ne zameri.

Ma uzivaj, glad ti je pomutila razum, pozdravili smo se, mada se nismo propisno izgrlili i izljubili kao pravi bajkeri,vec samo kao ove "pickice" sto voze velike i nabudzene motorcice :);):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Slickice su vam pune uzivancija i opustanja, drago mi je da smo ovaj vikend svi maximalno iskoristili, pokrili sve voznje i lepo se proveli ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

STa ti je voznja u grupi, i putovanje uopste, pazis i sve ok, presli smo 400 km za dan i sve je bilo strava, osim sto je forest pokusavao da na s malo zabavi i razdrma atmosferu :). A ja jutros krenem na posao i 200 m od zgrade, na onoj raskrsnici gde ulaze sa autoputa, kod plavog mosta, udari me covek. Ja obilazio kolonu (WRONG), on ispred mene bez migavca i bez gledanja uradi polukruzno da ode na autoput (WRONG) i jos cigani prali cestu jutros onim smrkovima (SO WRONG) i ja lepo ukocim, proklizam, oborim motor i u auto, malo mu oderem vrata rol barom, padnem na stranu, motor na mene, izgulim lakat i list, jer nosim farmerke i jaknu bez protektora (SO FUCKING WRONG) i to je to. Hteo covek da mi da broj, da nadoknadi, posto mi se pokrivio roll bar, ali to je bilo dovoljno, mrzim kad se ljudi drkavi u takvim situacijama, a ovaj baja je bio bas cool, izasao, pomogao mi da podignem motor, sve cool, sav se uplasio, na kraju sam ja njega tesio :) Tako da drugari, paznja, paznja!! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja