Jump to content

Moto Zajednica

Drustvo za voznju?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Bela Crkva - Banat
  • Motocikl: MT-09 TRACER

pa kad ova grupa krene na voznju, dok zadnji izlaze na auto-put oni prvi vec se iskljucuju i silaze sa njega, jbt kolika ce to kolona da bude,

jedina je ona prva zajednicka voznja (fruska gora i mala remeta) bila stvarno "grupna" na kojoj je bilo preko 30 motora i grupa je izdrzala do samog kraja, dok se na onoj voznji pred kraj sezone vec do Lazarevca podelila u tri grupe pa do Aranjdjelovca se pola pogubilo, tako da oni "brzi vozaci" ako su vec pristali na grupnu voznju neka malo "povucu rucnu" i neka se prilagode vecini, inace lepo je videti veci broj motora u koloni ili parkiranih u nizu

 

51322533_prvaBJBvoznjaFruskaGora16.thumb.jpg.674ff9909e603a8e92d74c18ca849894.jpg

Promenio član pajja
  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1285 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600
pre 23 minuta, pajja je napisao:

grupa je izdrzala do samog kraja, dok se na onoj voznji pred kraj sezone vec do Lazarevca podelila u tri grupe pa do Aranjdjelovca se pola pogubilo

Pa kada je Laki, pokoj mu duši, držao tempo i starao se da disciplina bude na nivou.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Bela Crkva - Banat
  • Motocikl: MT-09 TRACER
pre 5 minuta, bajker71 je napisao:

Pa kada je Laki, pokoj mu duši, držao tempo i starao se da disciplina bude na nivou.

jeste, tako je bilo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

Ta voznja BG-Lazarevac -Arandjelovac - svasta nesto je bas bila zanimljiva od pre pocetka ...

:lol3:

Da izvinete j... lud zbunjenog 

hahahahahahahahaha...

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
12 hours ago, pajja said:

pa kad ova grupa krene na voznju, dok zadnji izlaze na auto-put oni prvi vec se iskljucuju i silaze sa njega, jbt kolika ce to kolona da bude,

jedina je ona prva zajednicka voznja (fruska gora i mala remeta) bila stvarno "grupna" na kojoj je bilo preko 30 motora i grupa je izdrzala do samog kraja, dok se na onoj voznji pred kraj sezone vec do Lazarevca podelila u tri grupe pa do Aranjdjelovca se pola pogubilo, tako da oni "brzi vozaci" ako su vec pristali na grupnu voznju neka malo "povucu rucnu" i neka se prilagode vecini, inace lepo je videti veci broj motora u koloni ili parkiranih u nizu

 

51322533_prvaBJBvoznjaFruskaGora16.thumb.jpg.674ff9909e603a8e92d74c18ca849894.jpg

Bilo je jos zajednickih voznji gde se grupa drzala vrlo dobro. Jedna od njih je ove godine kad se islo za Valjevo i Divcibare. 

U sustini, svaka voznja koja se organizovala, manje-vise prosla je odlicno, ali desi se nekad da nesto i nije bas savrseno. Ljudi smo.

Osnova svega je sto oni koji zele da se voze u grupi moraju da shvate da se voze u grupi, i to velikoj, te da nisu sami niti su na stazi. A mislim da smo to vec svi shvatili sada. Jer ko oce da pegla pun gas, taj ce morati da ili ide na stazu, ili da nadje drugu ekipu za te egzibicije, jer je ovde akcenat na izletima i druzenju. A velika grupa motora se mora kontrolisati, nemoguce je drugacije. Sto ljudi sto cudi, svako ima pravo na izbor zeli li da bude deo ove ekipe za voznje ili ne. 

Ujedno, cesto smo organizovali vise grupa, odnosno dinamicniju i sporiju grupu, naravno, svi zajedno na zajednickim stajalistima i zajednickoj klopi, a neretko su se desavale situacije da se delimo u manje grupe sa razlicitim destinacijama tj. predlozima za voznju, i to sve za jedan vikend. 

Tako da su sve dobronamerne kolege dobrodosle. Grupa vec broji preko 100 motociklista, ne samo iz Beograda, vec nas ima po celoj Srbiji. :BJB2:

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre 1 sat, Markone88 je napisao:

Daj broj

+381 65 27 68 547 Draki

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova

061 6705010 Darko, Vranje

Ima li jos koga s juga, sto kazu kod nas, nismo mi s juga, mi smo s ladu (stavio bih sad smajli, ali nece post da se stavi onda). 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Slabo ima juznjaka, ja sam iz Leskovca, mozda jos jedan ili dva čoveka i to je to. Ja par puta pokušao da skupim nekoliko nas za neku juznjacku voznju, ali bezuspešno..

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1078 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
pre 8 minuta, Predator016 je napisao:

Slabo ima juznjaka, ja sam iz Leskovca, mozda jos jedan ili dva čoveka i to je to. Ja par puta pokušao da skupim nekoliko nas za neku juznjacku voznju, ali bezuspešno.. emoji3.png

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
 

I ja prikupljam ekipu za leto pa se čujemo. :jee1:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 342 postova
  • Lokacija: Skopje, Skoplje, Macedonia
  • Motocikl: NC 750X RC90, Transalp XL750
Slabo ima juznjaka, ja sam iz Leskovca, mozda jos jedan ili dva čoveka i to je to. Ja par puta pokušao da skupim nekoliko nas za neku juznjacku voznju, ali bezuspešno..

Sent from my SM-A515F using Tapatalk


Zavisi dokle je tebi jug
  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

@Alexandra995 Stvarno je krajnje vreme da se okupljamo polako  :aha:... gde si bila prošle godine da mi pomogneš...:)

Organizacije sa foruma su super, ali su sve tamo negde daleko....meni treba 300km da stignem do tamo i još toliko da se vratim kući posle vožnje sam... Treba okupiti lokalnu ekipu pa gass.. :jee:  i

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1078 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
pre 7 minuta, Predator016 je napisao:

@Alexandra995 Stvarno je krajnje vreme da se okupljamo polako  :aha:... gde si bila prošle godine da mi pomogneš...:)

Organizacije sa foruma su super, ali su sve tamo negde daleko....meni treba 300km da stignem do tamo i još toliko da se vratim kući posle vožnje sam... Treba okupiti lokalnu ekipu pa gass.. :jee:  i

 

Ja sam krajem avgusta kupila motor, a tek oktobra sam uzela dozvolu. :D

Imam još tri čoveka ovde za kraće vožnje, samo što ja ne mogu dugo da vozim, ukočim se posle pola sata. :lol2:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 248 postova
  • Lokacija: 50,000 miles beneath my brain
  • Motocikl: Yamaha xv950r

Vidim da vas dosta liti ide do Trebinja ili u CG primorje, pa ako vas put nanese do Dubrovnika, slobodno mi se javite na PP. Inače radim kao turistički vodič pa ako želite da vas neko prijateljski provede Gradom (pokrivam od povijesti do lokacija iz serije Game of Thrones) ili imate bilo kakva pitanja, tu sam. :)

  • Sviđa mi se 18
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
Pre 1 sat, Alexandra995 je napisao:

Ja sam krajem avgusta kupila motor, a tek oktobra sam uzela dozvolu. :D

Imam još tri čoveka ovde za kraće vožnje, samo što ja ne mogu dugo da vozim, ukočim se posle pola sata. :lol2:

Ajde neki vikend ako vreme bude ok, da se organizujemo sa predatorom pa provozamo malo :) taman za pola sata stignes u Vr :jee:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1078 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
pre 11 minuta, Darkoniii je napisao:

Ajde neki vikend ako vreme bude ok, da se organizujemo sa predatorom pa provozamo malo :) taman za pola sata stignes u Vr :jee:

Što se mene tiče može, samo što moram prvo gume da promenim, još vozim na stare, trebalo bi kroz mesec dana da ih namontiram.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
pre 2 minuta, Predator016 je napisao:

I ja sam za... ionako vozim često do Vranja..

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
 

Jel ti stizu poruke na forumu? Jednom sam te pitao nesto nisi mi odgovorio... Mislim da nesto ne funkcionise. Pitam te da znam da li funkcionise, da bi se dogovarali za voznju, fino je vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja