Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A

Kolege,vreme je za pauzu pa evo mog ata prodajem da mi ne čami u garaži narednih godina,ako bude zainteresovanih javite, nije puno hitna prodaja ali nece se voziti i rasti kilometraza. Nadam se da cu se vratiti na ovu temu kad bude strom 1250 xt izasao:).

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
On 7.2.2022. at 22:27, Niko je napisao:

Kolege,vreme je za pauzu pa evo mog ata prodajem da mi ne čami u garaži narednih godina,ako bude zainteresovanih javite, nije puno hitna prodaja ali nece se voziti i rasti kilometraza. Nadam se da cu se vratiti na ovu temu kad bude strom 1250 xt izasao:).

 

Ljubav je kratko trajala, steta 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Aleksandrovac
  • Motocikl: V-Strom 650

Svaka cast Milanezi.Pre 3-4 godine smo se sreli u Ljigu(bio sam sa suprogom na plavom Stromu) a ti tada na onom sa mackastim ocima(predhodna generacija) i od tada pratim tvoja putovanja i km.Samo nastavi.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina

Jebo vas, pa vi ovako več na drumu, a ja ovdje na severu Slo još patim od leda i snega.

Do duše i uvatila me korona onaj omikron ili kako ga zovu, danas več malo bolje, ali bilo je i jebeno ovih dana.

 

I danas idem u garažu, da malo pomazim stromiča, da se ne ljuti kad počnemo, da se vozamo.

 

Svaka vam čast, samo tako nastavite. Ja bih isto ako bi imao pare za zimske gume, ali tako jebi ga moram pričekat.

Bit če bolje neko viče...

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
Pre 11 sati, Nordkapp je napisao:

Jebo vas, pa vi ovako več na drumu, a ja ovdje na severu Slo još patim od leda i snega.

Do duše i uvatila me korona onaj omikron ili kako ga zovu, danas več malo bolje, ali bilo je i jebeno ovih dana.

 

I danas idem u garažu, da malo pomazim stromiča, da se ne ljuti kad počnemo, da se vozamo.

 

Svaka vam čast, samo tako nastavite. Ja bih isto ako bi imao pare za zimske gume, ali tako jebi ga moram pričekat.

Bit če bolje neko viče...

Izdrzi jos malo stize i u Dezelu lepo vreme. A sto se tice ovog govna citaj korona bice to ok, pripazi malo sad i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina

Kako vi kažete šefe, tako če bit. Izdržat ču koliko treba. A pazim se več 2,5 godine, pa eto sad mi je stvarno dosto jebanja oko ove korone.

 

Neka jedno puste ljude, da opet dišemo kako treba, dosta para su farmakologi i ostalo govna natrpali u đepove, pa moramo i mi počet malo opet , da živimo.

 

Eto danas več sam bolji od korone, pa ide polako kamo treba.

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Србија
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Јуче сам направио своје прве километре са Стромом, па да поделим своје утиске са вама. Вероватно ово што ћу написати за вас и није нека новост али ће можда значити некоме ко се размишља о куповини истог. 


Оно што сам прво приметио је лакоћа управљања. На корману нема ни најмањег притиска на рукама као ни на једном делу тела, седи се као у фотељи. Скретања по уским уличицама лака као играрија, нема прорачунавања као са нејкидима или спортским моторима.

Агрегат је савршено балансиран и има снаге таман колико треба. Мишљења сам да не треба да буде ни мало јачи. Свиђа ми се јер је питом и одаје утисак да је савршено усклађен са ручицом гаса. Таман како треба.
Пише се да би требао бити јачи за вожњу у двоје али сам другачијег мишљења. Када се вози у пару мислим да је тад вожња на неком  другом нивоу уживања и да нема јурцања, па самим тим нема ни потребе за јачим агрегатом.
Вожња по кривинама је право задовољство и осећа се сигурност при  проласцима кроз исте.
Другар који вози већ трећу генерацију ових склопова ми је на пола вожње дотегао задњи амортизер. Морам напоменути да је осећај много бољи када је задње огибљење чвршће (лично мој утисак).


Мене је потпуно опчинио и ово бих возио цео свој живот. Који год мотор сам возио, увек сам видео неки други и пожелео њега. Са овим то није случај, убио ми је жељу за другим моторима.
Не бих више да дужим да се  ово моје писаније не би превише отегло.


Све у свему, презадовољан сам и ко год га буде узео, мислим да неће погрешити.
 

IMG_20220215_130204.thumb.jpg.62011409f0289ca6f86b3062393a4d1c.jpg

 

IMG_20220215_130402.thumb.jpg.ab060fbb89c06123cb5dcaa59e9782b2.jpg

 

И мало солидарности на делу. Пошто мени још није стигао кофер, другар је свој скинуо:)

  • Sviđa mi se 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Бела Црква-Нови Сад
  • Motocikl: ExHonda Transalp XL600V, Suzuki V Strom 650XT

Поздрав људи, од скора сам постао власник V Stoma 650 уједно и нов члан секте :) После скоро једне деценије вожње Transalpa 600 и тешког растанка, ипак остао сам доследан v-агрегату који је пресудио куповини. Тако да је време за нове авантуре. 

Но нисам стигао ни да региструјем мотор, већ је дошло до малог проблема, наиме хтео сам да пребацим кофер који ми је остао од старог мотора у питању је kappa 47l sa monolock плочом која је без проблема монтирана на Tranaspu. 

Како сте ви решили монтажу својих плоча, видео сам по сликама  да постоје неки подупирачи јер је носач на мотору од пластике, да ли се може монтирати без тих додатака,хоће ли издржати кофер? Сви савети су добро дошли! Такође сам и у потрази носача бочних кофера... 

 

IMG_20220215_154342.jpg

IMG_20220215_164927.jpg

IMG_20220215_164930.jpg

IMG_20220215_164935.jpg

IMG_20220215_165119.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A

Postoje podupiraci mislim u sumaru da se uzmu kao dodatna oprema,skoro je drugar uzimao za svog ali ne znam cenu,kod mene je bilo u kompletu kada sam pazario motor.

Screenshot_20220216-125325_Gallery.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1540 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM
Pre sat vremena, Vale-Gremlin je napisao:

Поздрав људи, од скора сам постао власник V Stoma 650 уједно и нов члан секте :) После скоро једне деценије вожње Transalpa 600 и тешког растанка, ипак остао сам доследан v-агрегату који је пресудио куповини. Тако да је време за нове авантуре. 

Но нисам стигао ни да региструјем мотор, већ је дошло до малог проблема, наиме хтео сам да пребацим кофер који ми је остао од старог мотора у питању је kappa 47l sa monolock плочом која је без проблема монтирана на Tranaspu. 

Како сте ви решили монтажу својих плоча, видео сам по сликама  да постоје неки подупирачи јер је носач на мотору од пластике, да ли се може монтирати без тих додатака,хоће ли издржати кофер? Сви савети су добро дошли! Такође сам и у потрази носача бочних кофера... 

 

Podupirače pravi Givi/Kappa i to su izmislili sada za ovaj trenutni model, na prethodnima nije to postojalo, setili se magupi :)

Prodaje ih Motolend i sumnjam da ih imaju na stanju, mada proveri. 

Ja sam montirao na mom stromu samo ploču i na nju kofer, još nije spao : )

 

Drugari imaju te šprajceve i stoji kofer sigurnije sa njima, definitivno, ja sam mislio  da može i bez toga pa sam tako i uradio.

Ne znam kakva ti je ploča od starog kofera ali ako želiš bez podupirača onda ti treba ovakva :

 

69-c2-f2-1002587374006.jpg

 

 Uz nju dobijaš limove kojima stežeš tu monolock ploču za fabrički nosač kofera, vide se na fotki. 

Gledaj da je postaviš tako da što veća površina ploče legne na repni nosač, pomeri je prema sedištu suvozača koliko može, a da ne smeta ledjima.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Бела Црква-Нови Сад
  • Motocikl: ExHonda Transalp XL600V, Suzuki V Strom 650XT
pre 41 minuta, Milanezi je napisao:

Podupirače pravi Givi/Kappa i to su izmislili sada za ovaj trenutni model, na prethodnima nije to postojalo, setili se magupi :)

Prodaje ih Motolend i sumnjam da ih imaju na stanju, mada proveri. 

Ja sam montirao na mom stromu samo ploču i na nju kofer, još nije spao : )

 

Drugari imaju te šprajceve i stoji kofer sigurnije sa njima, definitivno, ja sam mislio  da može i bez toga pa sam tako i uradio.

Ne znam kakva ti je ploča od starog kofera ali ako želiš bez podupirača onda ti treba ovakva :

 

69-c2-f2-1002587374006.jpg

 

 Uz nju dobijaš limove kojima stežeš tu monolock ploču za fabrički nosač kofera, vide se na fotki. 

Gledaj da je postaviš tako da što veća površina ploče legne na repni nosač, pomeri je prema sedištu suvozača koliko može, a da ne smeta ledjima.

Измислили шпеције само да нам деру кожу.. :)) 

Двоумио се поприлично шта чинити јер оно пластика делује некако крто и несигурно ...

Исту такву плочу имам, пробаћу за почетак тако да га монтирам док не набавим те подупираче, јер умем да га добро натоварим.. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Бела Црква-Нови Сад
  • Motocikl: ExHonda Transalp XL600V, Suzuki V Strom 650XT
Pre 2 sati, Niko je napisao:

Postoje podupiraci mislim u sumaru da se uzmu kao dodatna oprema,skoro je drugar uzimao za svog ali ne znam cenu,kod mene je bilo u kompletu kada sam pazario motor.

Screenshot_20220216-125325_Gallery.jpg

Видећу и њих да цимнем у Ленду их нема на стању.. а за почетак пробаћу без подупирача некако са минималним оптерећењем 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1540 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Nisam siguran da mogu podupirači sa takvom pločom koju imaš, mislim da ide drugačija na taj SR 3112, ovakva:

 

Givi-Monolock-Top-Case-Mount-M6-M-Piastr

 

Ali uzmi ovo moje sa rezervom, raspitaj se.

A pošto već voliš da tovariš dobro, počasti se novim koferom, sa monokey kačenjem jer su jači i imaju duplo veću deklarisanu nosivost od monolock varijante.

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Бела Црква-Нови Сад
  • Motocikl: ExHonda Transalp XL600V, Suzuki V Strom 650XT
pre 7 minuta, Milanezi je napisao:

Nisam siguran da mogu podupirači sa takvom pločom koju imaš, mislim da ide drugačija na taj SR 3112, ovakva:

 

Givi-Monolock-Top-Case-Mount-M6-M-Piastr

 

Ali uzmi ovo moje sa rezervom, raspitaj se.

A pošto već voliš da tovariš dobro, počasti se novim koferom, sa monokey kačenjem jer su jači i imaju duplo veću deklarisanu nosivost od monolock varijante.

Pozz

Хвала ти, видећу још да простудирам шта и како ћу.. хмм то ми онда мрси рачуне ако подупирачи не одговарају мојој плочи ... Видећемо .. 

А што се тиче кофера мој атестиран безброј пута и презадовољан сам њиме, чак је и заклано прасе превезао.. и итд итд.. 

 

s-l400.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA

Pozz, na prethodnom stromu 650 sam postavio podupirace/sprajceve cisto da bih ja bio siguran kad sedne supruga i nasloni se na kofer. Podupiraci su ok i ne kostaju puno,Givi u Motolandu 6000 dinara. 

IMG_4619.JPG

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA

Moja prva voznja u 2022, dosao kuci posle 4 meseca prosli cetvrtak i odmah 500km. Guzica se upalila :) . Juce nismo sreli nijednog kolegu. Voznja preko Mladenovca,Kragujevca,Jagodine, Cuprije i Paracina do Grze tacnije restoran Koliba. Vidimo se na drumu :) 

IMG_2585.JPG

IMG_2588.JPG

IMG_2589.JPG

IMG_2591.JPG

IMG_2594.JPG

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki v strom 650xt

Kod mene je ovako za sada se drzi i bez podupiraca.zavao letos motoland oko 6000hiljada su ali ne odgovara za plocu kofera koju ja imam i odustao od kupovine.20fc14e632dee84426a23b6e4302b818.jpg072f459fc62b2c20c3e04bbbaf0404ea.jpg

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 460 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Kod mene evo 17k km stoje i ploca i kofer na fabrickom plasticnom nosacu (bez podupiraca) bez pucanja plastike. Da vozim 2up verovatno bih postavio podupirace, ali ovako solo ne.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina

Momci, jedno pitanje, moram mijenjat gume obe dvije pa me zanima sa koju marku jeste bili najzadovoljniji.

Sad imam Mitas terra force-r pa mi nije tako loša, pa bi možda opet ove.

Ali svejedno me interesuje i od vas  šta kažete.

 

Koje su vam držale najduže, kod vožnje sportski lagano.

 

Ide se za mali štromič 650xt

 

 

Promenio član Nordkapp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja