Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: 056ld

Kakva su iskustva sa Sebinim c. stenderom jel i on kaci, a Milanezi ako moze malo da objasni svoju problematiku sa c. s. i to slajfovanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1540 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Štender hoće da zakači ali nije strašno.Sve zavisi koliko ko obara motor.Praktičan je dodatak za skidanje točkova,podmazivanje lanca itd.Moj je došao na motoru,a da nije kupio bih ga ,pogotovo po ovoj ceni.Koliko vidim na slikama,Seba je iskopirao baš Sw Motech koji i ja imam.Znači ako imate viška tih 80 eura,kupite ga dobra je stvar.

 

@ Boris B.

Malo ga je asfalt zašiljio  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: 056ld

Meni ponekad zakaci i ona prosirena stopa na copavoj koju sam namontirao Turatekov model pa mi je zato frka za centralni stender. Ovaj Sebin izgleda extra i cena je vise nego povoljna ali ne bih rizikovao jer nisam video uzivo na motoru kako stoji. Sad tek nema sanse da ugradim tanjiracu na stromica i da zaoravam drumove i glumim Marka Kraljevica.  :)  Hvala na odgovoru i misljenju.   :takoje: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5504 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ja sam na mom Stromu 1000 imao H&B centralni i kacio je neverovatno mnogo (dosta vise nego SW Motech kod drugara), uglavnom vise levom stranom. Cak sam uglove precage obrusio brusilicom da bi smanjo kacenje...znalo je da bude veoma neprijatno ako sam natovaren i sa zenom, a u nagibu naidjemo na neravninu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DL-650

Evo sad posle 1000km sa sebinim mogu da kazem da mi je kacila samo leva strana i to ponekad ali posto sam nizi i nisam mnogo tezak uglavnom mi je predopterecenje na 2 crti pa kad povezem nekog veceg a ne povecam, u krivini ulegnuce, pa dok je oboren jos ga dodatno sabije i eto kacenja ali nista dramaticno. Imam podmazivac lanca i opet mi vredi. Zbog parkiranja(manje mesta), mogu da sedim na njemu i dignem noge, tj da prilegnem, sta god da cackam uvek stoji ravno i zgodno je za rad... Stvarno vredi, bar po meni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DL-650

Inace kacila mi je i copava pre ovog par puta. Moze i da se skine gumica na auspuhu tj da se stavi tanka pa da bude malo visi(centralni). Nadam se da sam pomogao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: 056ld

Ako nekoga zanima Skid - Plate imam semu poslacu mu na mail ovako izgleda sklepan, a verujem da moze dosta bolje da se napravi, procenite sami. Imam i kartonski sablon za stopu copave turatek model to vec treba uzivo da se precrta nije u elektronskoj formi, nazire se ovde na nekim slikama.

 

 

 

 

196301197956845391939586.jpg

196697195852796792034621.jpg

199813195852812792440110.jpg

302507242949942191220991.jpg

312702242950070194417502.jpg

316693236823341030015852.jpg

559544497842854354768699.jpg

untitled.jpg

untitledjpg1.jpg

untitledjpg2.jpg

untitledjpg3.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: 056ld

Samo da pojasnim neke detalje jer mnoge buni. Na semi nema nikakvih dimenzija. Postupak za pripremu je takav da se skid p. odstampa u prirodnoj velicini koja je podesena pri samom otvaranju fajla na racunaru, obsece i precrta na materijal od kog zelite da pravite skid p. Sto se tice materijala ja sam koristio stari aluminijumski saobracajni znak koji sam platio na otpadu s.s. 150rsd dva piva :) . Ta debljina aluminijuma mi je odgovarala za rucno savijanje. Izvinjavam se svima ako ne stignem u istom danu da posaljem mail, srecan rad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Slovacka
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Ljudi pomagajte.Strom mi juce potrosio ulje a nigde se nevidi da pusta.jedino je zadnji  amortizer od ulja...

Naso sam de pusta ulje.Ispod prednjeg lancanika najverovatnije semering popusio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000

 

Ljudi pomagajte.Strom mi juce potrosio ulje a nigde se nevidi da pusta.jedino je zadnji  amortizer od ulja...

Naso sam de pusta ulje.Ispod prednjeg lancanika najverovatnije semering popusio.

 

Ima se nacekas dok stigne novi,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: V-STROM 650

Šta znači potrošio ulje? Koliko je potrošio? Strom inače malo "troška" ulje....

 

Послато са GT-N8000 уз помоћ Тапатока

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Slovacka
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Šta znači potrošio ulje? Koliko je potrošio? Strom inače malo "troška" ulje....Послато са GT-N8000 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: V-STROM 650

Od pre par dana osetio sam (prvo na manjoj brzini) da me zeza prednja kocnica. Ravnomerno povecavam stisak i on tako i koci na pocetku, ali onda odjednom kao da nestk prokine i zakoci jace, dakle ne mogu da odrzim kontinuirani pritisak na kocnici?

Da li je imao neko slicnk iskustvo? Strom 650, 2004 god.

 

Послато са GT-N8000 уз помоћ Тапатока

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1540 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Zanima me da li se moze auspuh Akrapovic od skutera 300-600 ccm staviti na V-Stroma 650 ccm, ovo je taj model Akrapovic M-HR027.

Koje ti je godište strom?

Na modele do 2007-me to ide vrlo lako.Odsečeš stari i namestiš novi top.Nema nikakavih prepravki na donjim granama.

Na modele 2007 i mladje preporuka je da idu nove grane i top u kompletu.Tako se i prodaju i cena je da se smrzneš.Može da se stavi i drugi top samo ali zbog senzora mora da se seče cev posle samih grana,gledajući od cilindara prema top-u.Onda se pravi to novo parče cevi sa otvorom za senzor i na nju se pripasuje taj top koji si mislio da staviš.Robert iz Ade može lepo to da ti odradi i prepravka košta oko 60-70 eura.

Ja sam bio našao povoljno nov Arrow od stroma 1000 ali sam odustao zbog te prepravke jer mi je Robert podaleko ,a nisam hteo kod drugih to da odradim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1540 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Pa ni strom nije daleko od skutera  :oda2:

Treba izmeriti ulazni prečnik cevi na tom Akrapu i uporediti sa prečnikom kod stroma,ne bi valjalo da je manji....

Kako će to da izgleda ne znam,pitaj Roberta.Mislim da skidanjem db-a dobijaš samo na buci,a na performansama gubiš tako da ne vidim neku dobit. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

Moj sledeći bajk al kad budem imao para :)

Predobar. da li neko iz ličnog iskustva zna uporediti razliku sa običnim i ovim xt i da li je samo kozmetika tipa pačji kljun i žičane felene ili nešto više ali lično na netu testova kolko hoćeš. Ko ima keš verujem da za 7000e nema bolje kupovine

 

hvala

post-989-0-21968400-1437247723.jpg

post-989-0-70189600-1437247750.jpg

post-989-0-35239400-1437247771.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: V-STROM 650

Potrebni su mi tegovi kormana za v-stroma. Gde ih mogu nabaviti i ako neko zna tezinu originalnih bilo bi mi vrlo korisno.

 

Послато са GT-N8000 уз помоћ Тапатока

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja