Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

motomania u YUBC'u strana do kineske ambasade u prizemlju,mislim da su bila 85-90eur,i dobijes nove srafove i bakarne platne,znaci posrafis,isteras vazduh i gas !

Jel pricamo o opletenim crevima?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

da,pancirna creva extra kvaliteta

 

Ja stavio Lucas-ova, 109 e.

 

Aj da ne mracim, ali....razliciti su nam dozivljaji!  :-X

 

Nema veze,drago mi je zbog tvog dobitka! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

YOman, reci kakva su tvoja iskustva pa da nadjemo neko resenje za jacu silu kocenja...

Moja iskustva se poklapaju sa iskustvima sa V-Strom.info.hr foruma, a to je da opletena iliti pancirna creva ne donose nista!

 

Meni su razliku napravile Carbon Loreine sinter plocice i to prilicno.....drugo nista.

 

Mada, ne znam zasto popravljati nesto sto radi a nema smisla, ni logicnog, a ni finansiskog popravljati.

Kocnice kod Stroma su takve, pristojno dobro obavljaju posao, da, losije su nego kod nekih drugih...pa sta!

Nisi kupio Ra pa da jurcas i da su ti sekunde bitne, kupio si motor za uzivanje (pogledaj Dnevnik snovahttp://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=59154.0;topicseen ) i turizam. Uzivaj u tome, misli unapred, planiraj, skupljaj parice, i koci na vreme! ;)

 

Navikni se!

 

 

EDIT:

I da....ne budite dr.sharba!   ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

ma meni je bilo ok, nego je krenula kuknjava pa reko sto da ne ako ima neko jeftinije resenje, ali totalno si u pravu za jurcanje i ostalo tako da te novce bolje steknuti za neku voznju  :)

 

nego sta bi kolegama, svi krenuse da ih prodaju u poslednje vreme ?

 

p.s. a putopis je vrh, stvarno vredi ziveti i raditi za takve stvari

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

  cekaj po toj logici neko je tu blesav ili mi sto ostajemo verni ili oni sto su nesto skapirali pa begaju ...... 

ma mora da su oni ipak blesavi  :) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Kao prvo...nemoj da vredjas, i da spajas logiku i dr.sharba-u! ;)

 

I kao drugo....prolepsava se vreme....juhuuu!!!

 

 

ps.Dimac, poteS za noteS! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

??? pa nisam vredjao.....

jel ugradjivao neko izduve od Roberta iz Ade na stroma ?  Skupio sam neke novce pa bih da stavim, al sve cekam da cujem kako bi zvucalo na nekoj 650 ....?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

kocnica bez pancirnih creva jednostavno je premekana.Sa pancirnim crevima je osetno bolja.Navikao sam na hondinu kocnicu i necu se smiriti dok ne bude bila takva i na stromu pa makar dao i 2000EUR na to.Ne zalim pare da sredim motor sebi kako mi odgovara.Creva su za svaku preporuku,a uzecu i Carbon Lorraine plocice pa cemo da vidimo.Izduv fabricki-nije mi se svidjao zvuk ali i to smo resili.Isekli smo fabricki izduv i povadili iz njega dve pregrade,zatim ga sklopili i zavarili.Zvuk je osetno bolji i nije bezvezan tako da necu pipati vise nista oko izduva.Dodao bixenon kvalitetan i iskljucio na levom faru dugo svetlo,znaci pod dugim radi levo kratko i desno dugo i to je dobitna kombinacija za dobar dan ispred motora nocu.Vizir Givi touring je extra i njega sam namontirao,jos sutra da spustim motor za 15-20mm i to je 99% gotovo.Ostaje skidplate aluminijumski da pronadjem kod nas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Kao prvo...nemoj da vredjas, i da spajas logiku i dr.sharba-u! ;)

 

I kao drugo....prolepsava se vreme....juhuuu!!!

 

 

ps.Dimac, poteS za noteS! ;)

Zezas me a?  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv
  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Mnogi prodaju, a ja sam od juce u ovoj sekti  ;D

Pa tako uvek....da bi se neko usrecio i kupio...onaj drugi mora da proda! ;)

 

Cestitamooooo! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova

kocnica bez pancirnih creva jednostavno je premekana.Sa pancirnim crevima je osetno bolja.Navikao sam na hondinu kocnicu i necu se smiriti dok ne bude bila takva i na stromu pa makar dao i 2000EUR na to.Ne zalim pare da sredim motor sebi kako mi odgovara.Creva su za svaku preporuku,a uzecu i Carbon Lorraine plocice pa cemo da vidimo.Izduv fabricki-nije mi se svidjao zvuk ali i to smo resili.Isekli smo fabricki izduv i povadili iz njega dve pregrade,zatim ga sklopili i zavarili.Zvuk je osetno bolji i nije bezvezan tako da necu pipati vise nista oko izduva.Dodao bixenon kvalitetan i iskljucio na levom faru dugo svetlo,znaci pod dugim radi levo kratko i desno dugo i to je dobitna kombinacija za dobar dan ispred motora nocu.Vizir Givi touring je extra i njega sam namontirao,jos sutra da spustim motor za 15-20mm i to je 99% gotovo.Ostaje skidplate aluminijumski da pronadjem kod nas

 

 

 

          Pancirna creva kod normalne turisticke voznje nemaju ama bas nikakv znacaj .Pravi znacaj imajui kod trkackih motora zato sto usled velike temeperature kojom je izlozen ceo kocinioni sistem dolazi do pregrevanja i omeksavanja creva.E sad postoji neki pozerski fazon ''opasan sam baja imam pancirna creva na motoru itd '' u svakom slucaju bacena para.Mnogo je bolje potrositi pare na kvalitetnije plocice i menjati ih cesce.

      Inave Strom ima stvarno lose kocnice ,skoro sam probao jednu 650 -tku i umalo se skrljao ,mogu misliti kako je sa hiljadarkom koja je mnogo jaca a samim tim i brza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja