Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Zavisi od opreme na njemu...

 

Ako je go...moguce...sto je vrlo retko.

A ako ima...e to zavisi...

 

Probaj u Vektor iz Horgosa...

 

Ili na ovom sajtu...ima lepih primeraka...cak i jedan koji bi tebi mozda odgovarao...crveni...

 

http://www.polovniautomobili.com/motocikli-29.php?category=29&tags=&brand=2099&modeltxt=strom&price_to=&tag_218_from=0&tag_218_to=0&selectedRegion=0

Mislis narandzasti? :hej: To je mislim moj bivsi motor koji sam dao Atili u zamenu za gsxf-a... On ga je prodao nekom liku koji ga sad ne znam iz kog razloga prodaje :lud: I to za malo vecu cenu od koje sam ja prodavao :ups::lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Sharbo a šta tebi nije odgovaralo na malom Stromu pa si ga onako brzo prodao? Mislim da bi bilo od koristi budućim kupcima 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

Zavisi od opreme na njemu...

 

Ako je go...moguce...sto je vrlo retko.

A ako ima...e to zavisi...

 

Probaj u Vektor iz Horgosa...

 

Ili na ovom sajtu...ima lepih primeraka...cak i jedan koji bi tebi mozda odgovarao...crveni...

 

http://www.polovniau...electedRegion=0

Mislis narandzasti? :hej: To je mislim moj bivsi motor koji sam dao Atili u zamenu za gsxf-a... On ga je prodao nekom liku koji ga sad ne znam iz kog razloga prodaje :lud: I to za malo vecu cenu od koje sam ja prodavao :ups::lud:

moze malo objasnjenje oko motora posto bi trebalo sledece nedelje da odem u ns i pogledam motor :-)))????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Obrenovac

CITAT

"moze malo objasnjenje oko motora posto bi trebalo sledece nedelje da odem u ns i pogledam motor :-)))????"

 

 

 

 

 

 

Posto sam video motor kad ga je Sharba prodavao - motoru

tad nije falilo nista osim sto se njemu nije svideo

iz njemu poznatih razloga koje ce verovatno navesti :takoje:

 

 

Promenio član bagzi_obr

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Da, mogu i ja da kazem koju :) Motor je odlican za putovanja, jako udoban. Strom je za ljude koji ne vole jace, brze motore, koji bi da se opuste sa lepsom polovinom i obidju ceo svet...Meni je falilo vise konjskih snaga... Vise puta sam to rekao i mislim da sad i vrapci to znaju <_< Za mene je motor trom, ali opet kazem za mene jer je nekima i to dovoljno :takoje: Najbolje bi bilo da probas motor pa da odlucis a ne kao neki :stabre::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Sharbo a šta tebi nije odgovaralo na malom Stromu pa si ga onako brzo prodao? Mislim da bi bilo od koristi budućim kupcima 0namigivanje.gif

Ne zezaj :) Mislim da ceo forum vec zna sta mi nije odgovaralo kod malog Stroma :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

burgmana 400 K6 ali nisam bio zadovoljan sa njim.

Pitao sam te koji si motor vozio :lol: Salim se... Mislim da ces biti prezadovoljan sa njim ako volis da putujes motorom... Nije los za grad jer je gabaritan ali za put je fenomenalan... On je vise touring nego enduro :takoje: Evo ovde mozes da pogledas sta drugi misle o njemu ;)http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/19624-dl650-v-strom-2003-i-noviji/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

burgmana 400 K6 ali nisam bio zadovoljan sa njim.

Pitao sam te koji si motor vozio :lol: Salim se... Mislim da ces biti prezadovoljan sa njim ako volis da putujes motorom... Nije los za grad jer je gabaritan ali za put je fenomenalan... On je vise touring nego enduro :takoje: Evo ovde mozes da pogledas sta drugi misle o njemu ;)http://forum.bjbiker...-2003-i-noviji/

 

hvala na pomoci razmisljam jos malo pa cemo videti sta ce biti od svega ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Sektaši/Stromaši,

 

s obzirom da ću uskoro da vam se pridružim sa malim Stromom, imam već jedno pitanje. Hoću da kupim bočne kofere GIVI (na motoru je Maxia 52), pa me zanima da li preporučujete keyless kofere od 42l ili one kockastije od 35l i zašto?:neznam:

 

Hvala unapred na odgovoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Sektaši/Stromaši,

 

s obzirom da ću uskoro da vam se pridružim sa malim Stromom, imam već jedno pitanje. Hoću da kupim bočne kofere GIVI (na motoru je Maxia 52), pa me zanima da li preporučujete keyless kofere od 42l ili one kockastije od 35l i zašto?:neznam:

 

Hvala unapred na odgovoru.

 

Mali su dobri samo vizuelno, tj. lepsi su od velikih :)

 

Prostora na motoru za putovanja nikad dosta, ako ti je primarni cilj nabavke kofera put, onda sto vece, ako je bitnije da lepo izgleda, a ne mora puno da stane, onda manje, naravno :)

 

Pogledaj i Kappa bocne kofere, ja ih imam i prezadovoljan sam, a mogao bi se iznenaditi ustedom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Givi u istoj varijanti je skuplji za 20%

 

Uzmi Kappa K 40 ima u Mot Land-u...24000din 2kom

 

Ja ih imam i odlični su.

Ako nemaš,nosač za iste je oko 100e...a na primer potpuno isti Givijevi nosači koštaju 120e

 

I odlično izgledaju na gorepomenutom motoru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Ja sam uzeo Givi E41N i dobio popust za njih u Trionu.

Sa popustom su me kostali nepunih 30000 dinara.

Inace gledao sam i Kapine ali mi je materijal od kog su

izradjeni delovao mnogo kvalitetnije kod GIVI-ja nego kod Kape, plus

sto koferi GIVI E41N imaju mogucnost otvaranja jednog dela kofera

sto je jako korisno (bar meni citaj - mojoj devojci) jer tu mogu da se drze

neke sitnice koje mogu zatrebati prilikom putovanja npr. flasa sa vodom

i razne sitnice koje samo devojakama deluju korisno :jee:

 

Osnovni motiv prilikom kupovine bio mi je velicina kofera tj. prostor za stvari.

 

Uzeo sam Kapine nosace za iste.

 

:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Organizovao sam se da kupim kofere i nosace u TC Motoshopu u Sloveniji i sve zajedno mi izadje 280 evra, tako da cena nije neki problem. Osnovno mi je bilo pitanje izgleda i funkcionalnosti keyless sistema jer, koliko znam oni rade po principu sifre. A razlika u zapremini je "samo" 7 litara po koferu. Sa TA sam vozio i manju litrazu na 17 dana putovanja (sa devojkom, naravno).

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

A razlika u zapremini je "samo" 7 litara po koferu. Sa TA sam vozio i manju litrazu na 17 dana putovanja (sa devojkom, naravno).

 

Zar nije onda logicno, ako vec trosis toliko novca, da putovanje bude malo komfornije u odnosu na TA? :)

 

Ako vec ides na tako duga putovanja, nemoj uopste razmisljati, sto vise litara, a ni estetika im nije losa uopste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5496 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Po meni E41 ima prednost u odnosu na skoro sve ostale plasticne kofere ukljucujuci i druge proizvodjace. Razlog je sto se otvara mali poklopac odozgo. To omogucuje da se stave jos neke stvari u kofer koje ne mogu na uobicajen nacin. Pored toga, cesto se desi da ima po nesto sto ti zatreba tokom putovanja, pa je na dohvat ruke.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Organizovao sam se da kupim kofere i nosace u TC Motoshopu u Sloveniji i sve zajedno mi izadje 280 evra, tako da cena nije neki problem. Osnovno mi je bilo pitanje izgleda i funkcionalnosti keyless sistema jer, koliko znam oni rade po principu sifre. A razlika u zapremini je "samo" 7 litara po koferu. Sa TA sam vozio i manju litrazu na 17 dana putovanja (sa devojkom, naravno).

 

280e te ispadne kad odbiješ popust (20%) i povraćaj poreza?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Organizovao sam se da kupim kofere i nosace u TC Motoshopu u Sloveniji i sve zajedno mi izadje 280 evra, tako da cena nije neki problem. Osnovno mi je bilo pitanje izgleda i funkcionalnosti keyless sistema jer, koliko znam oni rade po principu sifre. A razlika u zapremini je "samo" 7 litara po koferu. Sa TA sam vozio i manju litrazu na 17 dana putovanja (sa devojkom, naravno).

 

280e te ispadne kad odbiješ popust (20%) i povraćaj poreza?

 

Upravo tako. Puna cena je 420 EUR.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Organizovao sam se da kupim kofere i nosace u TC Motoshopu u Sloveniji i sve zajedno mi izadje 280 evra, tako da cena nije neki problem. Osnovno mi je bilo pitanje izgleda i funkcionalnosti keyless sistema jer, koliko znam oni rade po principu sifre. A razlika u zapremini je "samo" 7 litara po koferu. Sa TA sam vozio i manju litrazu na 17 dana putovanja (sa devojkom, naravno).

 

280e te ispadne kad odbiješ popust (20%) i povraćaj poreza?

 

Upravo tako. Puna cena je 420 EUR.

 

@zzz nama je bilo komforno i sa ovim koferima sa TA.

 

@doktor korisna mi je ova informacija o dodatnim pregradama. Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova

Prodadoh svoj motor pa me zanima Ima li neko da prodaje ili zna nekoga ko prodaje stroma do 4.000 evra(u dobrom stanju-naravno) pa da se uclanim i ja u vasu "sektu" :D , nesto je mrsava ponuda u oglasima u zadnje vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Prodadoh svoj motor pa me zanima Ima li neko da prodaje ili zna nekoga ko prodaje stroma do 4.000 evra(u dobrom stanju-naravno) pa da se uclanim i ja u vasu "sektu" :D , nesto je mrsava ponuda u oglasima u zadnje vreme.

Do 4 nema sigurno nijedna ;) Uglavnom od 5 pa vise

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja