Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Motul nikako nije za ostriji tempo voznje... potpisujem to...

 

Motul 300v je za sportske motore, verovatno najbolje njihovo ulje. Desava se da potrosi, tj desilo se od 1000-6000km. Posle uradjenog servisa na 6000km nije skoro nista potrosio do sledeceg servisa, videcu kako ce u ovom intervalu biti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Motul nikako nije za ostriji tempo voznje... potpisujem to...

Budi ljubazan, pa objasni tvrdnju. Meni nije jasna....a mozda i nekome drugome.  :-X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

A ko jos Stroma vozi "ostro"?  ::)

Ko hoce 300V neka kupi R-a ako mu je do ostrine...

Znam sta si hteo da kazes, ali ti je kontatacija, sve sa tim smajlijem malko bzvz... Ako smatras da se motor od 650 ili 1000 ccm  ne moze voziti ostro, onda ili ti nesto ne razumes, ili sam ja u gadnoj zabludi oko terimologije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD

ma daj salimo se bre   ;D skroz je opustena konstatacija. samo sam hteo malo da razbijem monotoniju.

Peace!  8)

 

P.S.

      Upravo nisam rekao da se moze ili ne moze voziti ostro vec da je Stroma greota tako voziti kad najbolje sluzi kao ladja sa 2 osobe i pola zeninog ormana  ;) u sustini, svaki tip motora ima svoju namenu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

ma daj salimo se bre   ;D skroz je opustena konstatacija. samo sam hteo malo da razbijem monotoniju.

Peace!  8)

Primio Peace a saljem Love!  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Strom se itekako moze dobro i ostro terati... zna to par ozbiljnijih motora sa kojima sam se jurio kroz Dolinu jorgovana...

A objasnjenje za Motul je da mi ga je motor dosta trosio sto se dosta smanjilo kad sam sledeci put sipao Motorex, a sada na Castrolu je milina...

 

P.S. ne želim da me neko shvati da hoću da se prepucavam i objašnjavam, jednostavno to su moja iskustva a imam dovoljno i kilometara i godina staža...

 

Pozz...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Dobra informacija! ;)

 

Od Motula sam koristio 5100 i nisam imao tu manifestaciju, ali mi nije bilo jasno zasto ne preporucujes 300v....sad kapiram. ;)

 

Moje najbolje iskustvo je bilo sa Ipon uljem, mislim da je polusinth 5-50w. Sve radi lepo i ugladjeno.

 

A trenutno sam na Bardahl-u, i nisam zadovoljan. Cinjenica je da mi se jako pojacao zvuk iz menjacke kutije, i da ide u brzinu teze....to su moja iskustva.

Vraticu se ja na Ipon-sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Mislim da je nase licno iskustvo, ipak, nejmerodavnije... nekome ce odgovarati jedno ulje nekome drugo, jer, definitivno niti su  sva ulja ista niti nasi stilovi voznje...

Pozz za Stromase...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Malmö,Svedska
  • Motocikl: Kawasaki LTD 750, Suzuki Freewind

Momci,

 

Gledao sam vesti malopre. Danas na Ibarskoj kod Raske, je u saobracajki poginuo par na Yamahi. 

 

http://pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/128553/Dve+osobe+poginule+u+nesre%C4%87i+na+Ibarskoj+magistrali.html

 

Na snimku sam video i slupani Strom 650. Jel zna neko ko je to? Mozda ih znamo, a?

 

Aj da pomazemo Stromašu ako treba.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kle

Pozdrav svim stromerima.Hteo bih da kupim V-Stroma 650 citao sam po svim forumima komentare i video da je Dl 650 fenomenalan Enduro motocikl.Zanima me vase misljenje da li bi meni odgovarao dl prvenstveno zbog moje visine 202cm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

V-Strom nije Enduro motor, vec Tourer(sto bi reklo-putnik). ;)

 

Ako ti treba za putovanja, na pravoj si adresi...ako ne-ima dobrih i visokih single-cylinder-a...to mozda pre! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

V-Strom nije Enduro motor, vec Tourer(sto bi reklo-putnik). ;)

 

Ako ti treba za putovanja, na pravoj si adresi...ako ne-ima dobrih i visokih single-cylinder-a...to mozda pre! ;)

tocnije - maxi enduro  ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

To, ko je smislio...taj je Mentol!  :o  ::)

 

Enduro(mini/maxi svejedno) je nesto sto moze da se krece On-Off Road....  Strom, uostalom kao i tvoj motor, jednostavno nisu pravljeni za Off....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

To, ko je smislio...taj je Mentol!  :o  ::)

 

Enduro(mini/maxi svejedno) je nesto sto moze da se krece On-Off Road....  Strom, uostalom kao i tvoj motor, jednostavno nisu pravljeni za Off....

ma moras probati,sa odgovarajucim gumama naravno  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

Motor bi najvise koristio za putovanja i poneki silazak sa asfalta od obliznje vikendice.a to sam video u Stromu

 

druze, kuda ces proci motorom odlucuje samo tvoja volja i spretnost... to su gluposti kad neko kaze za kakve puteve je motor jel to isključivo zavisi od tebe.... DL 650 je motor koji te moze odvesi svuda, na auto putu mozes da ga drzis na 150 bez problema i da ga tako teras do besvesti a neces zaostajati ni po makadamu ili bilo kom drugom  terenu .... ako imaš potrebe da ideš sa suvozačem većinu vremena onda bi ti preporučio neki jači agregat...............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Motor bi najvise koristio za putovanja i poneki silazak sa asfalta od obliznje vikendice.a to sam video u Stromu

 

druze, kuda ces proci motorom odlucuje samo tvoja volja i spretnost... to su gluposti kad neko kaze za kakve puteve je motor jel to isključivo zavisi od tebe.... DL 650 je motor koji te moze odvesi svuda, na auto putu mozes da ga drzis na 150 bez problema i da ga tako teras do besvesti a neces zaostajati ni po makadamu ili bilo kom drugom  terenu .... ako imaš potrebe da ideš sa suvozačem većinu vremena onda bi ti preporučio neki jači agregat...............

Slazem se ;) Ja cu "mozda"  prodavati mog Stroma pa ako budes bio zainteresovan...  ::) ::)::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

od sreda sam ponosni vlasnik stroma dl650 K8...u petak smo otisli na skup na zlatibor a u nedelju za Igalo,danas se vratio preko bosne u  Sabac...Strom je dobar motor sa malko slabijim kocnicama,ali i takav mi odgovara! Svaka preporuka!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ============, 132 postova
  • Lokacija: Trebinje Hercegovina
  • Motocikl: suzuki DL 650 V-Strom

od sreda sam ponosni vlasnik stroma dl650 K8...u petak smo otisli na skup na zlatibor a u nedelju za Igalo,danas se vratio preko bosne u  Sabac...Strom je dobar motor sa malko slabijim kocnicama,ali i takav mi odgovara! Svaka preporuka!!!!

[/quo

te]

Sretno da ga vozis.(Da slucajno nije crne boje,jutros sam vidio u prolasku kroz Trebinje Stroma iz pravca Herceg Novog prema Bileci.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja