Jump to content

Moto Zajednica

Daj krug...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 978 postova

I tako, kako dugogodisnjem komsiji reci da ne moze?! Uglavnom rekoh ajde kad me vec molis ali ja sjedim s tobom. I cim smo krenuli da izadjemo na put on savije malo vise lijevo i uplasi se i mi tako bap dolje, ogrebana plastika + moja saka (cijela 2 milimetra kvadratna) i isprljane pantalone koje su tek bile oprane (evo cistim ih sad ali heee nece ici bez ponovnog pranja).

 

Eto tako, iduci put ne dam krug, ma ni kvadrat :twisted: :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1693 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic
Zena i motor su dve stvari koje se nikom ne daju.

 

onaj deo oko žene nisam baš siguran..... :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Dao sam samo jednom svoju Kawu jednome liku i vratio mi je sa polomljenim staklom na kojem se gleda nivo ulja... Ajde to i nekako, ali onda su mi razni tipovi sumnjivog morala koji me ne poznaju prilazili i trazili motor jer su vidjeli da sam ga "davao okolo". Oko toga je bilo i par frkica i problema :bokser: Cak sam i juce (cim sam dosao) primjetio neke cudne poglede, tako da ocekujem novu reprizu svega toga :evil: Je*i ga, tako je to dok sam u malom gradu.

Od tada svoje motore nikome ne dajem, ova dva veca cak ni bratu rodjenom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši vlasnik Super Tenere, Afrike i Varadera, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ADV 350

Ima istine u tome. Ja sam na primer devojci dao motor i evo vec 10 dana se ne vozim jer nemam stopaljku i migavce od njene voznje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Xexexe... Mozda ja i imam srece jer moja devojcica nece da sedne sa mnom na motor da se provozamo a kamoli da je jos ucim da vozi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

:evil:

ja ne mogu da svatim ljude koliko imaju obraza da traze tudji motor? ovo mislim na ljude koji ne voze svakodnevno, nemaju svoj motor nego se voze kad se "ogrebu" od nekoga... pih. jbg druze, iduci put pamet u glavu i nikom motor sem dobrim prijateljima bajkerima, i to onima za koje znas da znaju vozit dobro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Kada smo bili u Madjarskoj sa Quasaarom, upoznali se sa starijim covekom koji vozi Dnjepra ( ruski motor, vrlo slican BMW, boxer..). Motor je totalno sredjen, izglancan. Ja sam bio odusevljen kada sam ga video ( evo i slike ).On nas pozvao kod sebe na kafu, dorucak i na kraju mi je ponudio da isprobam taj motor. Kaze, imas dosta kilometara, verujem ti. E, pa to je bio neverovatan osecaj! Isprobao sam ga, vozio sa nekih 20 km/h i ziv sam se pojeo, dok se nisam vratio, da ne padnem slucajno. Inace , to je NAJNEUPRAVLJIVIJI ( ako sam dobro napisao) motor koji sam u zivotu vozio, ali je osecaj bio predivan.

DSdFW_20060617191842011308pu.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1572 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
:evil:

ja ne mogu da svatim ljude koliko imaju obraza da traze tudji motor? ovo mislim na ljude koji ne voze svakodnevno' date=' nemaju svoj motor nego se voze kad se "ogrebu" od nekoga... pih. jbg druze, iduci put pamet u glavu i nikom motor sem dobrim prijateljima bajkerima, i to onima za koje znas da znaju vozit dobro[/quote']

 

sto posto ! CAk ni ako prodajesh...na moj motor su seedali takvi idioti, pola njih nije imalo pojma sa zivotom, kad sam video kako skacu po njemu, drkaju menjac, svlacio sam ih sa njega... Proba kad vidim kesh. Sasvim dovoljno! I to u ruke. Ako nije zadovoljan vracam ako se slupa nek ga nosi da ga opravlja, ja uzimam pare. 2 tocka jednostavno nisu 4.

 

2 tocka samo za vlasnika.

 

:P moram da se demantujem, od Copeta volEm da "pozajmim" masinu da obrnem krug...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
Zena i motor su dve stvari koje se nikom ne daju.

 

Zenu dajem, motor ne!!

Sa pi... svaka budala zna da barata, a sa motorom bogami tesko... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Zenu dajem' date=' motor ne!!

Sa pi... svaka budala zna da barata, a sa motorom bogami tesko... :D[/quote'] Ma nije problem ni jedno ni drugo samo da ih vrate u jednom komadu! A pokoja rupa :twisted: manje vise se da zakrpiti... Dao sam svakome ko mi je trazio, svaki motor koji sam vozio i to od srca. Drugar je drugar znao ili ne znao da vozi !!!

A i ti AreOut, sto si seo s njim da mu pomognes da padnete... Neka ga, nek sam padne ako mu je to zadovoljstvo , jebes bajk...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1572 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Evo zasto ja to ne radim, ne samo zbog toga Dex...npr pred prodaju moje Yamahe, dao sam momku koji sada vozi motor da obrne krug. Decko je moje godiste, 2m, 100kg, maltene nikad seo na motor, gubi ravnotezzu, preteze mu itd...ali ni to nije cak bilo bitno. Nakon sto je zamakao iza ugla, vratio mi ga i rekao da ga uzima (tako je i bilo samo za 5 dana od tada), sisao sa njega, ja vec dosssao do Straje Baje na picence da proslavim, primetio sam da iz njega siklja ulje!! Svo ulje je iscurelo nakon 10 ak minuta, on se vec covek vratio kuci. Dolio sam ujutru pola kile cisto da stignem do Kocke da vidimo gde curi! Znaci do kocke sam od Slavije stigao na isparenjima od ulja! Semering rucice menjaca je bio kao srafcigerom proboden! Kocka imao nov hvala bogu, prckao oko 12 nocu (bas ga zanimalo sta je) i sredio ga.

 

E sad stizemo do poente posle ovolikog pisanija. Kako ja sad tog decka da nazovem i kazem: "prijatelju, dok je 7.5 minuta motor bio kod tebe ostao sam bez ulja (30 eura 3 litre) i semeringa (40 eur), uopste me ne zanima sta si radio i kako si, i dal si ili nisi, namerno ili slucajno, pao ili nisi, plati pa klati!"

 

Ne, ja sam sve platio, ugrizao se za jezik, odcutao, i prodao decku motor...jbg...otkud ja znam kad se desilo i ko je kriv . . . ja . . . on ... sam . . .

 

Eto zato mislim da ne valja davati massinu...zbog prijateljstva upravo a ne obrnuto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

A to je posebna prica kad das oglas. Ima da slikam likove koji dolaze da gledaju, pa da posle napravim izlozbu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1572 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Xexe..obicno dolaze u dvojkama, a dvojke su Danice osnovne jedinice za idiote koji kupuju motore a o istima misle da znaju a nemaju pojma! :):):) (shala naravno)

 

Jedan "kao" zna a drugi nema blage veze s motorom..pa jedno petoricu sam ih skidao sa massine. A svi oce krug. Nema krug momci, kad vidim lovu moze :)

 

Kad god je samo 1 dolazio ili 3ca bilo je ok. Mozda i ima neke veze ... Imao sam jednom pun hodnik, to je bilo najsmesnije, Dane (slucajno) i jedno 7 likova, hteli i anlaser da rasklope da vide sto zajebava...xaax umro sam od smeha. Fini su bili doduse.....

 

Najgore je kad dolaze pa razmisljaju dal je tip motora za njih ili nije za njih. Idi brate pa vidi na netu sta ti treba pa uzmi...ali ovo je vec veeeliki off topic :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
Xexexe... Mozda ja i imam srece jer moja devojcica nece da sedne sa mnom na motor da se provozamo a kamoli da je jos ucim da vozi.

Poshalji je kod mene da je ja nauchim :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Slazem se sa Endurcem skroz... dobra fora za prodaju motora. Kes u ruke pa probaj koliko hoces. Uvek sam razmisljao da li davati na probu pri prodaji ili ne... ni sada nisam siguran.

 

Inace, ne volim da dajem motor nikome. Ne volim da uzimam motor od nikoga jer je to velika odgovornost. Jedini koji uvek moze da uzme moj motor je moj najbolji prijatelj, a isto vazi za mene i njegov motor... i to je to.

 

Pored toga sto neko moze da vam napravi stetu, oduzme mnogo korisnog vremena i napravi glavobolju, takodje moze da se izlomi on sam i da na neki nacin i vi osecate odgovornost.

 

Ja sam naucio da ne treba davati motor nikome na tezi nacin (pocetnik ga u panici posle 5 metara digao na zadnji tocak i pao), isto je tako bilo i sa ortakom (ortak pao posle 20 metara jer je dao jaci gas na travi).

 

Od tada sam cvrsto odlucio kako cu dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Motor samo dajem (na svoj rizik) da proba onom ko nije dosao autobusom da gleda motor, vec je upravo sisao sa motora, a na njemu ima BG, a ne SO (opštinsku) tablicu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Smatram da mogu dovoljno da se kontrolisem da bez straha uzmem tudj motor da probam i verujem u svoje procenjivanje ljudi i rado dam drugima da probaju moj motor(doduse kada radi, a to je vrlo retko). Cak i ako se prevrne ili ga negde ogrebe, smatram da nije problem zajednicki resiti problem i napraviti neki dogovor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Hehe, bas si pravi kvarisa :D

 

Sala mala, nema ljutis... hehe...

 

Ja sam tako, kada smo bili klinci, uzeo od Baneta sveze ofarbanu Vespu, prosao pored zardinjere, ogrebao desni bubreg (poklopac ispod koga je rez. guma, ne moj bubreg) i od tada jako nerado sedam na tudje motore... Zajebi, jednom sam iskusio osecaj kada tako nesto sjebes nekome i kada se sve sabere i oduzme, nema tog motora koji bih vozio, a da mi se isplati da rizikujem... Tokom narednih godina sam par puta sanjao kako nekome sjebavam vozilo... U svoje kljuse i teraj...

 

Drugi drugar je od Baneta uzeo neko motorce davno (Bane ima 6 motora-ludak) i odmah pao... Isto tako, kada smo bili jako mali, Hitman je uzeo Piaggio Grillo od istog tog Baneta i naravno, pretpostavljate - pao... I to na Adi, kakav blam... Leto, Ada, ribice, Grillo, Hitman, pad, beeee.... :oops: Sorry Hitman, ali bilo je to pre 15 godina, nema ljutis, hehe...

 

Najveci problem je samo precenjivanje, a odmah iza njega je nepoznavanje motora koji se tera, pa jos hoces da vidis kako ide, a ni ne znas kako koci, sta mu jeste, a sta nije i td, pa se sanse za pada utrostrucavaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1572 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Au bre majku mu od Mladena cemo saznati svakakve blamove nasih forumasa .. .. ... aj jos, jos, pokusaj jos nekog da se setish pa da ga maltretiramo, xexexe :twisted: :evil: :P:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova
  • Lokacija: bijela,montenegro

sto se mene tice, nemam sad neki motor ali rado dam krug drugovima za koje znam da voze, naravno upozorim da je vozilo opasno po zivot :twisted: , ali kad ja traba da uzmem krug prvo vidim gume pa obavim lagani informativni razgovor pa onda sjedam, sta znam, dvoje me djece doma ceka a zena ce se lako snaci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

tebi je lako da sjednes na tudji motor, kada sa tom tvojom ciklistikom toliko prevaljujes mozes bez problema bilo sta da vozis, pa cak i mog kineza

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja