Jump to content

Moto Zajednica

Tezak sudar, motorista s teskim povredama

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Veceras mi drugarica prica sta se sinoc dogodilo kod Siva na NBGD. Momak je na R1 2002 god isao po proceni nekog od occevidava iz pravca htl Juge ka Brankovom mostu, pravcem pored Usca i Siva oko 200kmh, iz suprotnog pravca, kod Siva, tamo gde se prekida ostrvo za ulaz na parking vozila iz suprotnog smera (idiotsko ressenje od starta za to je trebalo nekoga uhapsiti) 2 ribice od 18 ak 19 godina skrecu polukruzno. Direktan sudar. Deccko u travi ko zna koliko metara od mesta kontakta. Ove moje kad su prisle su se sledile. Neki covek doktor isto stao, pritrcao. Decku otvoren prelom na polovini butine, cela noga visi na tracici koze, razneta od udarca i otkinuta od tela, on ne sme da pogleda dole, kuka kako ga noga bol,i, neko ga tessi kako je ok, samo mali otvoren prelom. Voza(cica) vristi, saputnica sedi u Yugu i gleda u prazno.....

 

Posto se znamo, vozimo i druzzimo zajedno sa cellom ekipom iz kafica Ambasda jos od prosle godine, propitale su ostatak moto ekipe iz straje baje, niko momka ne zna, izgleda je iz Resnika....

 

Ako neko ima neki info nek javi.

 

Od komentara samo 1 da ne palamudim, mi se dosta dobro brinemo sami o sebi, ali moramo da se brinemo i u ime vozaca kola koji nemaju pojma sa zivotom. Ili to, ili parkirajte massine i sedite u kola.....

 

UZAS!

 

PS Izvinjavam se dotocnom momku i li nekome drugom ako neka od informacija ne stoji, doduse, devojke se u motore razumeju vise nego mnogi muskarci a bile su par sekundi nakon udesa na licu mesta....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Naravno da mi je žao što se deèko slupao, ali biæu iskren - ko ga jebe kad je vozio prebrzo. Oni koji misle da su neuništivi obièno ukapiraju da nisu na ovakav naèin.

 

Devojke u kolima nepovreðene?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Kada se desi tragedija, onda prestane da bude bitno ko je kriv... Naše je da se potrudimo da uèimo na tuðim greškama, i da se nadamo da niko neæe uèiti na našim. Nadam se da æe deèko proæi sa što manje posledica, iako su po opisu rane krajnje ozbiljne... Od Juge do Ušæa ima 3 ili 4 km, on nije žurio negde... on je ludovao.

Veliki broj udesa koje opisujemo, uglavnom imaju dva uzroka, prebrza vožnja ili nespotrenost ostalih uèesnika u saobraæaju. Na jedno od tih možemo da utièemo, i samim tim smanjimo verovatnoæu da ono drugo ugrozi nas na motoru.

 

Želim mu brz oporavak i vraæanje na dva toèka, i da se ovako nešto više nikada ne ponovi, nikome.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)

:?

bata iz resnika ,

ovo su vam slike sa lica mesta doduse kasnije kad su decka vec odvezli u

hitnu ....

 

e sad

decko nije imao kacigu , van zivotne je opasnosti al mu se bore za nogu ...

na motoru je cele 2 godine ...

2phn3_image6170ax.th.jpg

QZFD9_image6161us.th.jpg

kola...vLISp_image6155pf.th.jpg

 

cuj3h_image6145ee.th.jpg

 

OhazU_image6130xy.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova

STA reci? uzas uzas!

Svi sve znamo!? ALI polako barem po gradu! :cry:

Devojke nisu krive sto je ovaj treniro "trk" ubrzanje po gradu!

A da nas neprimecuju ...i to je tacno! :twisted:

HAOS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Nek mu je Bog u pomoci! A da taj pravac vuce - vuce! Beograd je mala selendra, u kojoj nemas gde da makar sa malo bezbednosti das gas motoru, tako da kad covek dodje do CK, prosto ga ''srce vuce''. Ja od kad sam ''ljosnuo'' vozim 'ki p.... ali mu pored SIVa uvek dam.... dok nam u subotu oko 23:30 nije pred tockove izleteo dzukac!! :shock: J... sam mu i majku i gazdaricu koja je ''poletela'' za njim.

Nije mi jasno zasto makar jednom u mesec dana ne zatvore na 3-4 sata taj pravac, da mogu ljudi na miru da ''izduvaju'' svoje makine. Nista ne kosta, a mogli bi i turiste da dovodimo da gledaju.

Ovako samo grobari i lekari vide neku ''korist''. :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

nema sta vishe rechi... jbg. sve je vishe besnih masina (i na cetiri i na dva tocka) i jos besnijih i neiskusnijh vozacha... moramo se sami chuvati nema druge! Nadam se da ce mu spasiti nogu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Gledajuci slike motora, on je jos i dobro prosao!

Kao sto je vec neko rekao, " blokada je u glavi a ne u motoru"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Danas sam celo jutro gledao taj R1 na parkingu 66 za slupana vozila, posto sluzim civilnu vojnu kaznu u Parking Servisu.

 

Motor je bukvalno raskomadan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Naravno da mi je žao što se deèko slupao' date=' ali biæu iskren - ko ga jebe kad je vozio prebrzo. Oni koji misle da su neuništivi obièno ukapiraju da nisu na ovakav naèin.

 

Devojke u kolima nepovreðene?[/quote']

Vidi ovako , nije imao kacigu vozio je prebrzo i sve je to tacno ugrozio je ostale.

Ali ti ako se osecas barem kao kolega bajker trebao bi da vodis racuna kakve izjave dajes.To ½ko jebe½ ostavi za svoje blize okruzenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Lapovo, Kragujevac
Naravno da mi je žao što se deèko slupao' date=' ali biæu iskren - ko ga jebe kad je vozio prebrzo. Oni koji misle da su neuništivi obièno ukapiraju da nisu na ovakav naèin.

 

Devojke u kolima nepovreðene?[/quote']

Vidi ovako , nije imao kacigu vozio je prebrzo i sve je to tacno ugrozio je ostale.

Ali ti ako se osecas barem kao kolega bajker trebao bi da vodis racuna kakve izjave dajes.To ½ko jebe½ ostavi za svoje blize okruzenje.

 

 

Upravo tako!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
- ko ga jebe kad je vozio prebrzo. Oni koji misle da su neuništivi obièno ukapiraju da nisu na ovakav naèin.

 

Brate, nemoj pogresno da me shvatis ali se pitam da li si ti normalan?

 

Pa zamisli da se, nedaj boze nikome, tebi desi tako nesto i da neko kaze ma ko te jebe pored te sve muke?

 

Stvarno ne kapiram takve likove kao ti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Sto je trazio to je i dobio! Ja sam maltene odrastao na Uscu kasnih '80 tih i jako dobro znam taj pravac. Voziti 200km/h na tom pravcu je idiotizam. Ja se nadam da ce se decko izvuci. Nazalost, niko nespominje te dve devojcice iz auta. One ce celi zivot imati traume zbog ovog udesa i jos ako se (Nedaj Boze)decko neizvuce kompletan onda jos gore. Nisu uvek vozaci automobila krivi, decko je vozio prebrzo, ocigledno nije dorastao motoru, itd. Nemoze se uvek neko drugi kriviti kad mi sa svojim glupostima izazivamo sranja (citaj preticanje kolone).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Nadam se da ce se brzo oporaviti.

 

Sto se psovke tice ja sam za to da se ne psuje nikada, bez obzira na situaciju (sem kad igra reprezentacija) tako da to ne podrzavam... ali...

 

mogu da shvatim revolt i psovanje jer ako malo bolje razmislite motorista te tesko povredjena ali isto tako je mogao da veoma lako ubije neku od devojaka u kolima ili neko dete ili bilo koga ko je bio blizu puta.

 

Da li biste ga onda opsovali?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja