Jump to content

Moto Zajednica

CF MOTO 800 MT

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 289 postova
  • Lokacija: BiH
  • Motocikl: -

Na sajtu stoji i da je standardna oprema start bez ključa, ali ja još nisam vidio ni jednog.

Pročačkaj malo po netu kako dolazi na druga tržišta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1090 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

O šta će mu to reći?
Ništa Ama baš...

Na ovom tržištu je ovakav kakav je i to je to...

Sent from VOGE DS900X using ChinaTech

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Zabalj
  • Motocikl: CFMOTO 800MT

Ja i kolega imamo isti model touring a takođe i @Sharky - Alex i svi imamo T-BOX. Kažem ti samo piši na mail koji sam ti dao u prethodnom postu i rešiće ti problem. Gotovo sam 100% siguran da imaš t-box samo treba da ga aktiviraju. I ja sam imao isti problem kad je bio nov a u servisu nisu imali rešenje. Ne košta te ništa da probaš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT09 2023

Poslacu mail ali rekose mi direktno danas bukvalno ono sto je Tazz rekao. To je sto je, mozda su nekada dolazili touring sa t-box ili su bili namenjeni za drugo trziste ali sada za ovo nase nema ga i ne dajemo ga ni uz jedan Touring. I to mi je rekao direktor prodaje kod njih danas. Svakako saljem mail veceras pa cemo da vidimo i javljam ovde iskustvo. Treba obratiti paznju na ovakve stvari jer je deo razloga sto sam kupio bas ovaj model ovo vase iskustvo i cinjenica da je dolazio sa T-Box. Hvala @bratislavr i @Sharky - Alex

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1662 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Ja i dalje ne verujem da nema.

Ili su nesto kinezi sjebali sa nasim mobilnim operaterima pa nema nijedan vise a to da explore ima a turing nema to ne verujem.

Bas cu sutra da vidim da li nekako moze da se vidi kutija t-boxa kod mene.

Evo gde se nalazi i kako izgleda.

 

IMG_4199.png

IMG_4200.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT09 2023

Inace cak i na socijalnim mrezama reklamiraju da dolazi T-box.

 

WWW.INSTAGRAM.COM

136 likes, 2 comments - cfmoto_scb on May 16, 2024: "‼️VELIKA AKCIJA ➡️ 800MT TOURING do kraja maja samo 9.490€‼️ CFMOTO 800MT TOURING je adventure motocikl iz premium...

 

image.thumb.png.3071a83d55a61930376680345f7ec858.png

 

Pazite se ljudi ako kupujete...
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1090 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Ako ovo stoji ovako, i tako komunicirano, ode se tamo i reklamira.
Ako neće da ispune ugovornu obavezu onda inspekcija, i dobija se priča.

Ako je komunicirano i objavljeno, kao ovo što jeste, i ovo se smatra objavom i komunikacijom za prodaju, a ne isporučuje se jedinica, osnova je za raskid ugovora i povrat sredstava. A kada dođe inspiracija, daju prozor od 5 dana da prodavac reši problem, ili kazna, koja nije naivna ni najmanje.

Učestvovao sam u jednoj priči kada je kolega kupio polovan auto na oglas sa auto placa ...

Ponašali su se toliko bezobrazno, da je bio dovoljan jedan poziv inspekciji, oni izašli ...
Za 7 dana je auto imao sve ono što je oglašeno...
A to je koštalo dodatnih 3000 eura ...

Sve se može kad se hoće...
U ovom slučaju motor MORA da ima T-BOX, ili da ga ugrade...

Prosto...
Ako ti treba pomoć, javi se, rešićemo zajedno za manje od 20 dana problem...

Pozdrav
Igor

Sent from VOGE DS900X using ChinaTech

  • Sviđa mi se 9
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Benelli Leoncino 500Trail

Koja je cena T-box kod nas?(Ako ima da se kupi).

 

Na Insta i dalje stoji da stize sa T-box.

Tako da mislim da bi to trebali da ti rese bez problema.

Ako je njihova greska u oglasavanju/marketingu to je njihov problem.

Kapiram da je korisna stvar i da zato zele da je naplate...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1090 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Usput onako budi rečeno...


klik

Sent from VOGE DS900X using ChinaTech


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 389 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS

Instalirao sam i "povezao" sa 450MT, apsolutno beskorisno i besmisleno bez T-Boxa.

 

Mislim da ćeš ovo bez problema isterati s obzirom na to kako se reklamiraju i da prethodno prodati motori imaju (nije isključeno da ima i tvoj a da je neka greška)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1662 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Nadam se isto da ces isterati i da ce t-box proraditi ako ga imas.

Ako ne uradis nista (nadam se da se nece tako zavrsiti) kupis t-box za tih 200€ i opet si prosao dobro, 9700€ sve ukupno.

ja sam ga platio 11000 bez kofera i da ga nemam opet bi dao iste pare da moram toliko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT09 2023

Evo mali update za sve. Prvo, hvala svima koji ste mi slali privatne poruke i nudili pomoc oko ovog problema, ovaj forum je cudo jedno, stvarno premnogo hvala svima. 

Danas sam otisao opet do CFmoto ekipe u salonu, bili su bas fini i uljudni oko problema koji se desio. Prihvatili su da su pogresili prilikom usmenih objasnjenja meni o tome sa cim motor dolazi kao i marketingom koji su kacili prilikom ove akcije. Rekli su mi da ce u narednih par dana imati neki odgovor za mene o tome kako ce ovo resiti i da ce me obavestiti. Stvarno su bili prefini i mogu Dusana iz salona pohvatili. Jedina stvar kojia mi je stvarno malo nazao bila je sto je moralo da prodje par dana i ubedjivanja par ljudi iz CFmoto firme da touring nikada nije dolazio sa Tboxom ili da su je svega mozda 2-3 komada koji su slucajno zavrsili na nasem trzistu itd, smetalo mi je to pravljenjem mene ludim i govorenje da stvari koje znam zapravo jelte nisu tacne... Proverio sam inace i svi modeli do 2023 godine su dosli sa Tboxom, hvala jednom divnom coveku koga ne mogu bas javno da spominjem koji ima uvid u njihov dealer sistem. od nekog momenta u 2023 godini ne dolaze svi sa T-boxom i onda je u sustini sreca kako te zahvati dal ima ili ne. Nadam se da ce poraditi na ovim greskama i da ce sledeci kupci ovih motora znati sta kupuju. A ja cu svakako javiti njihov odgovor i dalji nastavak ovog slucaja.

 

Pitanje za sve, posto nema nigde kao za inat kofera u Srbiji ni CFmoto ni drugih proizvodjaca sa neki adapterima. Ima neko da prodaje kofer za CFa? :) Pokusavam da se organizujem sledeci vikend za put malo duzi.


Probacu danas i da sumiram utiske posle prve vece voznje ovog vikenda. Mali teaser, motor me je odusevio :)

 

P.S. @Sharky - Alex kod mene se vidi samo dzek, nema uopste boxa prikacenog.

 

Promenio član malucko
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tracer 900
16 hours ago, malucko said:

nema nigde kao za inat kofera u Srbiji ni CFmoto ni drugih proizvodjaca sa neki adapterima

Druže, ako možeš malo da pojasniš, zašto ne mogu koferi drugih proizvođača na postojeće nosače?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT09 2023
pre 28 minuta, Endurado je napisao:

Druže, ako možeš malo da pojasniš, zašto ne mogu koferi drugih proizvođača na postojeće nosače?

 

Pozdrav, nisam bas najbolje objasnio. Naime, posto motor dolazi sa nosacima i zadnjom plocom, da bi se stavili koferi nekih drugih proizvodjaca (shad, kappa, ls2, givi, itd...) mora da se kupi i adapter od tih proizvodjaca. Problem je sto ni u jednoj radnji u srbiji nemaju tih adaptera. U par radnji su mi rekli da su narucili i da ce biti dostupni kroz par nedelja.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT09 2023

Uspeo sam da nadjem jedinu radnju ja mislim koja izgleda da ima neke nosace i kofere za CF-a na stanju.

MOTOGURU.RS

Ja ih verovatno necu uzimati jer mi se ne svidjaju bas nesto previse ali ako nekog zanima da zna da Shad ima opcije.

PS. Skida se originalni nosac i stavlja drugi za bocne kofere.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Pozdrav svima, posto je proslo vreme od otvaranja teme a vidim ovde da neki od vas vec imaju ovaj motor, zanima me kakvo je vase iskustvo sa cf moto 800mt, kako ste zadovoljni, koje su mu mane a koje prednosti, kakav je za putovanja od 600-700km, kako se ponasa sa dvoje na njemu, sto se delova tice jel je tesko ili lako da se nabave? Hvala na odgovoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1662 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Odlican, da ga nemam kupio bi ga opet :lol2:

Od mana: quick shifter malo zapinje na gore u 1,2 i 3 brzini, cf preporucuje da se u tim brzinama ne korisi, u 4,5 i 6 radi odlicno.

Indikator migavca na tft-u je po meni mali, trebao je da bude veci i upadljiviji.

To je sve sto mi smeta.

Prednosti ima puno, ima snage, udoban je, pun opreme, 130km/h je na 5500 obrtaja sto je po meni odlicno….


Delova vidim ima originalnih i na aliexpreseu a i cf (guevara) su me ubedili da imaju dosta toga na lageru, garancija je 5 godina pa i ne razmisljam mnogo o tome.

Servis se radi na 15000km ili godinu dana.

 

Sto se udobnosti i voznje u dvoje tice, i prednji i zadnji amortizeri su full stelujuci a vise o udobnosti u Vojinom videu

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 289 postova
  • Lokacija: BiH
  • Motocikl: -
pre 28 minuta, Sharky - Alex je napisao:

Od mana: quick shifter malo zapinje na gore u 1,2 i 3 brzini, cf preporucuje da se u tim brzinama ne korisi, u 4,5 i 6 radi odlicno.

Mislim da sam to već rekao, ali ja kad sam probao testni Explore u BG, sa nekih 2-3k km na satu, nisam osjetio neko trzanje. Pošto sam ga "probao" na onom putiću pored AP, nisam mogao da ga razvlačim, već sam šaltao na nekih 4k RPM. Mislim da samo treba biti odlučan na polugici, ništa ono pipavo hoću kakim-neću kakim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1662 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Ima i toga.

Mada to saltanje iz 1 u 2 i 2 u 3 vise volim sa kvacilom, imam kontrolu.

Quick shifter je super kad ga razvuces negde na pravcu, tipa kad se upali zeleno na pocetku pupinovog mosta iz pravca zemuna :na_glavi:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 289 postova
  • Lokacija: BiH
  • Motocikl: -

Slažem se. QS po meni ima smisla samo ako juriš stotinke, kvačilo inače odrađuje dobar posao.

Ni kod skupih nije baš sve tako glatko

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Motocikl: CF Moto 800 MT Explore

Ljudi jel stavljao neko mozda ls2 kofer pozadi? Sad sam isao da vidim, pase nam nosac samo 2 srafa a treba minimum 3 ali moze nesto da se nabudzi, pa reko da li je neko vec resavao to?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT09 2023
On 15. 6. 2024. at 12:47, Zlatko91 je napisao:

Ljudi jel stavljao neko mozda ls2 kofer pozadi? Sad sam isao da vidim, pase nam nosac samo 2 srafa a treba minimum 3 ali moze nesto da se nabudzi, pa reko da li je neko vec resavao to?

Ja sam otisao do Catalysta da pogledam i probam da stavim. Mora da se probusi malo ili onaj metalni nosac na motoru ili nosac kofera da odgovaraju rupe. Nije bas najbolje resenje, tamo gde se nosac kofera suzava tu se motorov nosac siri i tako. Nije najbolje resenje ali moze da se okaci. Ja i dalje cekam original iskreno ili Givi resenje.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Motocikl: CF Moto 800 MT Explore

U medjuvremenu sam ga uzeo i namestio, morao je da se busi nosac od kofera. Probusio sam 4 rupe i prosirio one rupe na nosacu na motoru, da mogu veci srafovi i to je to. Nije bas bilo lako da se probusi jer je kaljen izgleda nosac ali sam uspeo na kraju a za bocne sam nasao nosace za nas motor tako da sam i to postavio, 38l i 30l sa strane, okacicu slike kad ih budem skroz montirao, cisto ako nekoga budu zanimali ti koferi :) 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT09 2023
Pre 5 sati, Zlatko91 je napisao:

U medjuvremenu sam ga uzeo i namestio, morao je da se busi nosac od kofera. Probusio sam 4 rupe i prosirio one rupe na nosacu na motoru, da mogu veci srafovi i to je to. Nije bas bilo lako da se probusi jer je kaljen izgleda nosac ali sam uspeo na kraju a za bocne sam nasao nosace za nas motor tako da sam i to postavio, 38l i 30l sa strane, okacicu slike kad ih budem skroz montirao, cisto ako nekoga budu zanimali ti koferi :) 

 

Slike bi bile prelepe, pogotovo te za bocne kofere :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1090 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW
Evo mali update za sve. Prvo, hvala svima koji ste mi slali privatne poruke i nudili pomoc oko ovog problema, ovaj forum je cudo jedno, stvarno premnogo hvala svima. 

Danas sam otisao opet do CFmoto ekipe u salonu, bili su bas fini i uljudni oko problema koji se desio. Prihvatili su da su pogresili prilikom usmenih objasnjenja meni o tome sa cim motor dolazi kao i marketingom koji su kacili prilikom ove akcije. Rekli su mi da ce u narednih par dana imati neki odgovor za mene o tome kako ce ovo resiti i da ce me obavestiti. Stvarno su bili prefini i mogu Dusana iz salona pohvatili. Jedina stvar kojia mi je stvarno malo nazao bila je sto je moralo da prodje par dana i ubedjivanja par ljudi iz CFmoto firme da touring nikada nije dolazio sa Tboxom ili da su je svega mozda 2-3 komada koji su slucajno zavrsili na nasem trzistu itd, smetalo mi je to pravljenjem mene ludim i govorenje da stvari koje znam zapravo jelte nisu tacne... Proverio sam inace i svi modeli do 2023 godine su dosli sa Tboxom, hvala jednom divnom coveku koga ne mogu bas javno da spominjem koji ima uvid u njihov dealer sistem. od nekog momenta u 2023 godini ne dolaze svi sa T-boxom i onda je u sustini sreca kako te zahvati dal ima ili ne. Nadam se da ce poraditi na ovim greskama i da ce sledeci kupci ovih motora znati sta kupuju. A ja cu svakako javiti njihov odgovor i dalji nastavak ovog slucaja.
 
Pitanje za sve, posto nema nigde kao za inat kofera u Srbiji ni CFmoto ni drugih proizvodjaca sa neki adapterima. Ima neko da prodaje kofer za CFa?  Pokusavam da se organizujem sledeci vikend za put malo duzi.

Probacu danas i da sumiram utiske posle prve vece voznje ovog vikenda. Mali teaser, motor me je odusevio
 
P.S. @Sharky - Alex kod mene se vidi samo dzek, nema uopste boxa prikacenog.

 
Šta bi

Izvini?

Sent from VOGE DS900X using ChinaTech

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja