Jump to content

Moto Zajednica

Okupljanje BJB-ovaca BEOGRAD

Recommended Posts

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

bice i ekipa automehanicara sa palicama, culi da se skupljaju dva klana, motoristi u yugicari, pa da ne bude frke :D

 

Sve u svemu mislim da nece bas biti mesta za okupljanje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

izvinjavam se braci sa foruma ali stvarno necu moci da stignem na okupljanje veceras jbg PROKLETE OBAVEZE sto sam stariji to vise obaveza  prokletstvo mehanicara moram nesto da zavrsavam musteriji  do kasno tako da jos jednom braco IZVINITE!!!ZNAM DA SAM OBECAO  ALI STA DA SE RADI OD NECEG MORA DA SE ZIVI I DA SE ZARADI ZA BENZIN!!!pozdravi celom brotherhood u i vidimo sse sledeci put!!!RESPECT

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser

bice veceras guzvanjac ispred arene, ali se nadam ne preveliki, valjda ce misevi sa sve roditeljima u neko dogledno vreme vec uci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser

 

ma to je neki teenage bandicj iz Spanije, bice buljuk miseva, sad okupljanje je na istom mestu, a koliko sam upucen dolaze i neki ljudi van BGD-a valjda se imaju brojevi telefona, a za svaki slucaj evo mog broja 0641923581.. ja dolazim pesaka, pa je lakse zvati mene nego nekoga ko je moguce u putu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

 

ljudi veceras je neki latino koncert u areni...

znaci bice i Kubanki i brzailskih guza.......stizem prvi :D

 

Aaaa latino kante, pa tu MORA svasta da se desi, srecom sad imam motor metrosexualnih afiniteta i odma se angazujem oko savatavanja sojki  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3175 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Izgleda svi navatali po nesto pa nema niko da se javi ;D

 

A ja zavrsavam sa poslom i sve cekam poziv: "Tu i tu smo , dodji", a sto bi Bora Corba rekao : "Telefon cuti kao zaliven..."

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd

Cim mi je zena videla na TV-u da se tamo skupljaju mlade cice, zvala da se vratim kuci  :)

 

Bilo je lepo, nadam se da cu sledeci put ostati duze i da cu imati vise struje  :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1694 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

I ovo prodje veselo, preko 25 clanova se skupilo, naravno svi smo pali u senku Abdulahove Bambie Transalp masine, jer se po upucenim pogledima i uzdasima najvise tinejdzerki okretalo bas za ovom ljutom masinom :D

I nemoj neko posle da sezalio da nismo imali zena, ma bilo je ovo ALL INCLUSIVE druzenje jer su pojedini fanovi dosli sa citavom porodicom, sto nam je posebno drago ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: skopje makedonija

dajte nesto detaljnie oko vase sabiranje na to mesto nesto vise slika i tako. i mi u SKOPLJU vec 2 meseca sakupljamo se na parkingu ispred nove sportske sale i tako zezamo se . ako zelite vise da saznate oko toga idite na MOTORI.COM.MK i u forumu pise sve ...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser

bilo je vrh, Abdullahova afrikica uopste nije toliko barbie koliko smo mislili ali da je mamila uzdahe, jeste, ona decica posteno izokretase... @Mrle bili smo do nekog kafica u Juznom  Bulevaru do nekih 23:30 za tako malo bi bilo glupo da jurcas ako si radio do 23..  Nazalost slika nema jer sam ja mentol opet zaboravio aparat...kreten!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

ja sam jos veci,imam sve vreme aparat sa sobom,al se ne setim da slikam.Jbg,sledeci put me potsetite! Inace bilo jer maksimalno pogotovu u J.Bulevarju>dragonffy i ja smo se tek sad razisli! Nadam se da je ekipa iz blokova,sa iskusnim Arakisom na celu srecno stigla kuci,pozdrav svima drugari,i laku noc, do sledeceg vidjenja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Blocos Bastardos, 330 postova
  • Lokacija: блокови
  • Motocikl: XF650

Joj . . . druzenje je bilo extra . . . brda napucanih riba  ;D koje su "dosle" da vide motordzije i nije bilo gay okupljanje kao sto bi neki rekli

- ma ne!

Drago mi je sto sam upoznao clanove foruma koji su i vise nego dobri likovi...ovim putem apelujem na sve koji imaju vremena sledece nedelje da dodju!

 

Zahvalio bih se puno Rajku koji je bio uz mene kada mi je besna zver  :D zakazala na autoputu u povratku iz kafane, forest-u na osiguracu i svima zajedno na dobro provedenom vremenu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12383 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Bilo je do OO :D

 

Naročito Dexter sa kompletnom preslatkom familijjom, naravno zvezda večeri je bio Abdulah i njegova "metro" Africa koja izgleda fantastično...i naravno ona cicika u kariranoj suknjici koja oči sa Afrike i gazde nije skidala ;D

 

Motordžijo, nadam se (sad čitam) da si se srećno dovukao kući!

 

Hvala drugarima na lepo provedenoj večeri, a ko kaže da se na motor ne može ugraditi frižider grdno greši ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Varadero 1000

Ovo okupljanje je baš dobro, upoznavanje sa novim ljudima i druženje sa poznatim je meni odlična akcija za nedelju uveče. Već mi je žao što sledeće nedelje neću biti u Srbiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Blocos Bastardos, 330 postova
  • Lokacija: блокови
  • Motocikl: XF650

Motordžijo, nadam se (sad čitam) da si se srećno dovukao kući!

 

Ma jesam - jedno posle pola sata guranja do vrha Bezanijske kose i tek je onda upalio  wtf ??? i posle sta mu fali...ma nista  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12383 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Možda te zeza karburator ili CDI-paljenje, jedno od ta dva. Moraš malo kod majstora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ako nastavimo ovim tempom, za sledeće okupljanje ćemo morati da tražimo dozvolu od SUP-a NBG!!! ;D

Nadam se da se vidimo na Vampir-donaciji!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja