Jump to content

Moto Zajednica

Poginuli motociklisti

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Text iz Blica

 

BAR - U saobraæajnim nesreæama prekjuèe su u Crnoj Gori poginula dvojica motociklista. Šæepo Pelièiæ (26) iz Bara izgubio je život u nedelju po podne na magistralnom putu u barskom naselju Šušanj, kada je vozeæi motocikl naleteo na „suzuki maruti“ koji je vozila Baranka Slavica Kuliæ (41). Iako je Pelièiæ na glavi imao kacigu, od zadobijenih povreda preminuo je na licu mesta. Kuliæevoj je posle saslušanja odreðen pritvor od 30 dana. Nekoliko sati kasnije nastradao je i Miljan Petkoviæ (30), roðen u Kosovskoj Mitrovici, kada je vozeæi motor iz pravca Bijelog Polja prema Mojkovcu iz nepoznatog razloga prešao u levu kolovoznu traku i podleteo pod džip kojim je upravljao Podgorièanin Dragan Buriæ.

 

:cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Kada je supruga jednog mog prijatelja odbijala da se vozi avionom, on joj je rekao. Da bi ti poginula u tom avionu, potrebno je da se poklopi 150 sudbina razlièitih ljudi. I dalje je živa. Što se tièe motora, dovoljan je trenutak nepažnje... Jedna pogrešna odluka... Stvarno je tužno kada dvoje mladih izgube život. Neka im je laka zemlja.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Bu6VM_trebinje061316tv.th.jpg2Kx7y_trebinje061341jz.th.jpgAqe09_trebinje061334kg.th.jpg

8HeEX_trebinje061325oz.th.jpg404.jpg

 

Iz mojkovca. Nazalost nepoznat razlog je prevelika brzina. U pitanju je blaga uzbrdica sa tri trake (dve za uzbrdo) . Momak je obilazio drugare u desnoj krivini i izleteo u trecu traku. Bili smo zajedno u Trebinju.... Mi smo naisli sutra..

 

OPOMENA SVIMA.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)
kuiMv_trebinje061316tv.th.jpgrtss4_trebinje061341jz.th.jpguJesJ_trebinje061334kg.th.jpg

rdhsp_trebinje061325oz.th.jpg404.jpg

 

Iz mojkovca. Nazalost nepoznat razlog je prevelika brzina. U pitanju je blaga uzbrdica sa tri trake (dve za uzbrdo) . Momak je obilazio drugare u desnoj krivini i izleteo u trecu traku. Bili smo zajedno u Trebinju.... Mi smo naisli sutra..

 

OPOMENA SVIMA.....

 

sorry sto pitam al ko je izgino , cila sam da je neki decko iz bg-a???

 

R.I.P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Uzas...znao sam dobro decka iz Mitrovice,sjajan momak,sportista,super skijas,odlican covek,sve najbolje o njemu mogu reci...imao je suzukija sv650...pamet u glavu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
:cry:

a koooooooooooooooooo jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

Duco sve ti pishe u prvom postu tu su i imena poginulih...Prochitaj...

 

 

Šæepo Pelièiæ (26) iz Bara izgubio je život u nedelju po podne na magistralnom putu u barskom naselju Šušanj.....Nekoliko sati kasnije nastradao je i Miljan Petkoviæ (30)' date=' roðen u Kosovskoj Mitrovici......

[/quote']

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: beograd

Taj momak koji je poginuo je moj brat od tetke, rasli smo zajedno i svako leto letovali zajedno. Molim vas, da mi posaljete slike koje imate sa tog skupa u trebinju, ako imate i snimke jos bolje. Iza sebe je ostavio suprugu Snezanu i jos ne rodjenog sina. Tragedija kakva nikada nije zadesila nasu porodicu. Molim sve vas da mi na mail posaljete sve sto imate od tog vikenda na kome je i on bio.

Brate moj pocivaj u miru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Bas su strasne obe nesrece... Ljudi, pazite se ostalih ucesnika u saobracaju, ali ponajvise se pripazite sebe...

 

Ne brze od zivota. :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

biga moje saucesce...

Momku iz Bara sam i bio na sahrani...

Desava se, vodite racuna, veoma ste ranjivi...

Decko je imao kacigu, ali je nije zakacio, pa je prilikom prvog dodira ona jednostavno spala sa glave, a on nastavio svoju putanju prema stubu ulicne rasvjete...

Tragedija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja