Jump to content

Moto Zajednica

Kymco servis problemi

Recommended Posts

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

saxi, kako ja tebe razumem....

 

 

sta se desava sa skuterom?

 

  Klincezo , moras sresti Saxija uzivo da bi ti to ispricao . Ovde je sve ukratko  verovala ili ne .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Posle 2 dana cucenja skutera u KDM-u ja saznajem od Brrke (hvala mu na ljubaznosti) da su mu vacarosi iz KDM-a rekli da mu ja odvezem magare do Mladenovca i on ce sve da popravi ???E kad ih tad nisam pobio necu nikad :o Sreca njihova i moja da su pogasili mobilne i sto nisu bili u radnji jerbo bi svi leteli u vazduh :o Sacekam sutra dan pozovem ih i trazim direktora licno, a od njega da transportuje motor do Brrke, pa nek on sve zavrsi kad su oni nesposobni, a on mi ni pet ni sest kaze bi al nemaju kombi, rade mu generalnu vec 45 dana ::) Znaci lazu za medalju, a nesposobni su do bola ::) Onda je poceo da mi se izvinjava i udvara, kako ini mene postuju, kako imamo poseban prijateljski odnos, kako mu je inspekcija vec odrala kozu finansijski, kako ce on u znak postovanja da mi pokloni 1 palsticni deo ??? Znaci slinio je i kukao na sav glas, zamolio me da dodjem licno da se vidimo sto sam naravno odbio uz konstataciju da mi je svega preko glave i ako dodjem letece perje na sve strane.....u citavoj prici je uspeo da uplete i dobronamernog i cestitog Brrku kako on ne moze da garantuje za njegov rad, kako je bolje da odem do nekog njihovog majstora divljaka koji nema firmu u Beogradu nego kod Brrke, dokazanog i oprobanog strucnjaka za farbanje i plastifikaciju.Nakon natezanja je pao dogovor da odvezem motor kod nekog Bg plasticara koji ce sve da sredi, a oni ce da naprave racun u KDM-u kao da su oni radili kako bih uspeo da naplatim stetu u Dunavu, a onda sam se sjurio kod njih u KDM oteo motor (jer su se svi razbezali i ostavili smotanu sekretaricu koja nije upucena) i odvezao ga kod palsticara i na farbanje.Covek ce to da zavrsi do srede,a onda ga vozim u KDM da mi zakace plastike i da se najzad pogledamo u oci.

Toliko sam popizdeo zbog bagre banditsko hostaplerske provenijencije da cu svu dokumentaciju kompletno da prevedem na engleski i posaljem KYMCO-u direktno >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Sremski Karlovci

Saxi ne znam sta da ti kazem. Pratim ove tvoje nedace i mogu reci samo da mi je jako zao sto si ovako prosao. Ocigledno imas debele zivce. Da sam na tvom mestu mislim da bi oni odavno leteli u vazduh.

Svaka cast sto si i ovoliko izdzao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

ZEZAS ME BRALE DA SI IPAK OTISAO DO MLADENOVCA?

Kad se vratim licno cu da ti urucim medalju i dobrovoljno cu ici sa tobom da ih bijem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

Ako je prošlo 45 dana od početka ove zajebancije traži im NOV MOTOR. Nema priče, zakon je na tvojoj strani i ja bi im j..o mamu samo tak

 

Smradovi uvezu 100 motora i od toga rasture 1 za delove i oni su sad firma do jaja  >:( >:(

 

Bas ovako si trebao!>:( Samo ih pustis da se brckaju, igraju se kurira, zmurke i sprovode ostale zavlakuse i kad prodje 45 dana trzis NOV motor i kraj price. Mogu da zamislim koliko si i vremena i zivaca potrosio na cimanje sa njima i ulazenje u trag ko koga tu laze i maze. Stvarno ti svaka cast na strpljenju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Nisam otisao do Mladenovca, vec do plasticara i farbara ovde u Beogradu, daleko ni je bilo da po hladnoci vozim 50km, ostavim motor, cimam nekoga da me vrati, a tek bi bilo cimanje kad se motor zavrsi sklopi vracati ga nazad po jos gorim vremenskim uslovima.

 

Varijanta sa dobijanjem novog motora posle 45 dana je izvodljiva iskljucivo ukoliko je doslo do kvara na motoru koji nije uticaj spoljasnih uticaja (vetra, oluja, poplave) kao i od mehanickog ostecenja nastala od strane treceg lica :(

 

Al su zato obavezni od datuma prodaje motora pa narednih 5 ili 7 godina da ukoliko dodje do kvara ili havarije bilo kog dela iz bilo kog razloga , da isti isporuce za 45 dana ili da snose posledice propisane zakonom u vidu placanja viokih kazni......znaju uvoznici KYMCO-a , pa ih pitajte koliko ih je bolelo ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Danas pokupih motor od plasticara i farbaca (oba majstora su ispostovali rok), pozovem KDM i ljubazno me obmanu jos jednom ??? Kazu doteraj motor da zasrafimo, imamo sve 3 preostale plastike.Kad sam dosao tamo opet je krenulo prenemaganje i glupiranje ::)

Sad su smislili da motor opet mora kod limara....da ispravi 2 podvijena srafa (istog onog koji mi je radio motor i pre nekoliko meseci).Na pitanje zasto nije uradio sve kad je motor bio kod njega, direktor Deki mi objasnjava da je tad isao samo na kontrolu, a sad mora na malu popravku ??? Zaboravili su da su mi pre nekoliko meseci rekli da je limar morao i da ispravlja sasiju (sto sam kasnije kod procenitelja ustanovio da lazu), a za sta sam dobio i racun :D....cutim ja i smejem se u sebi, bice veselo kad se sve privede kraju ;D

E onda je krenula prica o limarevoj cisti, intimnim problemima.......sa zakljuckom da ja odvezem iduce nedelje motor kod limara.To nisam prihvatio, ostavio sam im motor sa nadom da ce neko da im ga ukrade i ja umrem od srece ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

nisam verovao da cu ovo ikad napisati/pozeleti nekome, a pogotovu dragom prijatelju,ali Saxi zelim ti da ti ukradu motor! (dok je kod KDM-a, naravno)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

Saxi citam ove tri strane i ne mogu da verujem sta si ti uspeo da istrpis!! Svaka ti cast za sve do sada. Toliko problema oko motora i oko kacige neko ne dozivi za ceo bajkerski vek al' na tebe se sve okomilo :-[ Zelim ti da ti se ova agonija sam ovom "firmom" sto pre okonca i da ubuduce mozes samo da uzivas u voznji!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Posle nekoliko meseci iscekivanja najzad su se javili iz KDM-a da me obaveste da je motor gotov i da mogu sutra da ga pokupim, a na pitanje dal su sve plastike na mestu, Dejan vlasnik mi odgovara da nemaju drzac tablice, a da je ostalo OK ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12284 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Daj bože da je akcija gotova...samo mi to opet "smrdi" na neku laž i prevaru, pa dobro otvori oči, a koliko znam, na rečima nisi slab... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

 

Posle nekoliko meseci iscekivanja najzad su se javili iz KDM-a da me obaveste da je motor gotov i da mogu sutra da ga pokupim, a na pitanje dal su sve plastike na mestu, Dejan vlasnik mi odgovara da nemaju drzac tablice, a da je ostalo OK ::)

 

  Siguran sam da nema teoretske sanse da bude kako su rekli ! Saxi molim te javi ishod sutrasnje price . Drzim ti palceve !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Posle nekoliko meseci peripetija i iscekivanja dobio sam motor koji vise podseca na kantu nego na prevozno sredstvo......popravka, pardon kacenje 3 plastike i stop svetla kostala je preko 500 evra ??? Naravno da im nisam platio, a ono sto je nekad licilo na skuter sam oterao do plasticara da ga rasklopi i kaze sta je sve budzeno nestrucno, pa da nastavim bitku  ::) 

Pa ko je lud nek kupuje KYMCO  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Nisu ti valjda trazili da platis ?

Naravno da jesu >:( pa oni su ovlasceni serviseri za muljanje, drpanje i sklapanje kanti ???

Ljudi moji pa taj motor je tako jadno i bedno izgledao kao da su ga sklapali od nekoliko razlicitih motora....ma uzas jedan :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

    Bas kao i sto sam ocekivao . Jednom slepci zauvek slepci . NE KUPUJTE KYMCO !!! Ne znam sta bi ti rekao Saxi , verovatno ti je vec muka od svega . Ako mozes iskuliraj i prelazi u enduro vode . Probao si pre neki dan i svidelo ti se , zar ne ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Kad oko sebe imam ovako veliki broj drugarcina i prijatelja koji zrace pozitivnom energijom, oko srca mi je toplo i maximalno sam veseo i opusten iako nemam motor ;)

A za 500 evra i racun koji su napravili uz objasnjenje da je jedan deo plastike dzaba i da nije na racunu, kazu velikodusno me caste na racun kuce sam im rekao da cu im doneti iz DUNAV OSIGURANJA....mada kako  stvare stoji sami ce se pobacati u Dunav iako im je Sava bliza ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

     Prekljuce sam uzeo konjica od plasticara.Sve je rasklopio, pa ponovo sklopio i sad motor izgleda pristojnije, al daleko od onog kako bi trebao.Kaze on meni, plastiku koju nisu stavili na racun su stavili od slicnog modela ali su je prekrajali i sekli da bi stala i pasovala (u pitanju je deo koji ide ispod sedista i ne vidi se maltene uopste, a sluzi za sprecavanje ulaska vode pod sediste), pozadi sipkice koje su se savile nisu ispravili kako treba i kad to odrade posteno, sve ce leci na svoje mesto, tj. ko guza na nosu 8)

     Oteram motor kod druga u garazu, kad zovu iz KDM-a da pitaju kad ce pare ??? Ja im tu kazem sta sve treba da se odradi, a Deki meni pocne nasiroko da objasnjava da je on sve odradio po knjizi i da udarena plastika nikad vise ne moze da se uklopi kako treba i da mora da strci ???

 

Posle krace prepirke, javice se da pokupe mog Krmka i ponovo ga odnesu na servis, a ja cu da cekam i dalje ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6315 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Tebi su izgleda zivci jeftina roba, cim mozes tako da se preganjas sa njima. Ja bih na kraju platio majstora da uradi sve kako treba, ne bi se preganjao posle svega ponovo sa njima ni za zivu glavu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja